Survivor Serenay Duşa Koştu - Son Dakika

Survivor Serenay Duşa Koştu

24.06.2015 08:36

1
Survivor All Star yarışmasında gösterdiği yüksek performans ile büyük beğeni kazanan ve elenmesi ile yurda dönen Serenay Aktaş önceki akşam Cihangir'de görüntülendi.

2
Oyuncu, eve döner dönmez ilk işinin banyoya koşmak olduğunu söyledi: “Kendimi direkt duşa attım. Sıcak suyu ne kadar özlediğimi anlatamam.”

3
4
5
6
7
8
9
10
SURVIVOR YARIŞMACILARININ ÇOCUKLUK HALLERİ/ O ZAMANLAR DAHA ADAYA GİTMEMİŞLERDİ/ Şu sıralar Survivor All Stars'ta mücadele eden ve bu sayede adlarını Türkiye'ye duyuran yarışmacıların eski halleri sizi şaşırtacak. İşte Instagram sayfalarında paylaştıkları fotoğraflarla hem açlıkla hem de fiziksel zorluklarla mücadele eden yarışmacıların 'ıssız adaya' düşmeden önceki halleri.

11
Bu güzel gözlü kız kim dersiniz...

12
Bu da şu anda Survivor All Stars'ta mücadele eden yarışmacının kardeşiyle çekilen bir başka pozu.

13
Bu da yine kardeşiyle bir başka poz.

14
Survivor'ın hangi yarışmacısı olduğunu buldunuz mu bu küçük kızın..

15
Ece Begüm Yücetan, Survivor All Stars'ın en çok tartışılan yarışmacılarından biri.

16
1988 İzmir doğumlu Ece Begüm Yücetan.

17
2009 yılında Türkiye Güzeli yarışmasına katıldı.

18
Finalistler arasındaki Yücetan kraliçe olamadı. Ama modellik yapmayı sürdürüyor.

19
Yücetan, İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütercim Tercümanlık Bölümü'nde okuyor.

20
Bir dönem TV8'de magazin programı sunuculuğu da yaptı.

21
Bu küçük çocuğu ise muhtemelen görür görmez tanıdınız.

22
Babasına kopyası kadar benzeyen bu çocuk aradan geçen yıllar içinde neredeyse hiç değişmedi.

23
O küçük çocuk Hilmi Cem İntepe.

24
1992'de Muğla'da doğdu İntepe. 18 yaşına gelinceye kadar da Bodrum Gümüşlük'te yaşadı.

25
15 yaşına geldiğinde dansa merak sardı. Birkaç yıl sonra katıldığı salsa şampiyonasını birincilikle tamamladı.

26
Türkiye'nin dikkatini ilk kez Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla çekti.

27
Survicor'a ilk kez 2013 yılında katıldı ve mücadeleden şampiyon olarak ayrıldı.

28
Peki bu ilginç saç şekliyle dikkat çeken yarışmacı kim sizce...

29
Bu da yıllar önceki bir başka görüntüsü.

30
O genç Turabi Çamkıran'ın ta kendisi.

31
1988'de Mersin'de dünyaya geldi Çamkıran. Lise yıllarında break dansa merak sardı. Bu yeteneğini geliştirmek için Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ne girdi. Dövüş sanatlarına da meraklı olan Turabi Çamkıran kaybettiği bir Muay Thai mücadelesi sonrasında Tayland'a gitti. Burada gösteri amaçlı bir çok dövüşe katıldı.

32
Türkiye'ye döndükten sonra ekranla ilk tanışması Benimle Dans Eder misin programı sayesinde oldu. Ardından Yetenek Sizsiniz'e katıldı.

33
Geçen yıl katıldığı Survivor'ın en çok dikkat çeken yarışmacılarından biri oldu.

34
Kısa bir aradan sonra yeniden adaya döndü.

35
Turabi Çamkıran, adadaki mücadelesine devam ediyor.

36
Peki ya bu küçük kız kim sizce.

37
Aslında ona baktığınızda aradan geçen yıllar içinde çok da fazla değişmediğini görebilirsiniz.

38
O küçük kız, Sahra Işık.

39
1992 İstanbul doğumlu olan Sahra Işık, İstanbul Haliç Üniversitesi Spor Akademisi mezunu.

40
Aynı zamanda milli takım seviyesine yükselen başarılı bir voleybolcu.

41
Bunun yanı sıra sunuculuk, spikerlik ve tenim antrenörlüğü de yapıyor.

42
Sahra Işık, 2013 Miss Model of Turkey yarışmasını üçüncü olarak bitirdi.

43
Aynı yıl Malezya'da yapılan güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil etti.

44
Survivor adasına ilk kez geçen yıl gitti ve Gönüllüler takımında yer aldı.

45
Sahra Işık, bu yıl da Survivor'da mücadele ediyor.

46
Yarışmanın en çok dikkat çeken katılımcılarından biri.

47
SURVİVOR YARIŞMACILARI HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ/ Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı Survivor All Star izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Peki Survivor yarışmacılarının nereli olduğunu, ne iş yaptıklarını biliyor musunuz?

48
Survivor yarışmacılarının hakkındaki bilinmeyenleri sizler için derledik...

49
HASAN YALNIZOĞLU/ 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Gönüllüler takımının en başarılı isimlerinden ve sezon finalisti olarak Survivor tarihine adını yazdıran Hasan Yalnızoğlu İstanbul doğumludur. Dansçı, oyuncu ve profesyonel güreşçi olan Survivor Hasan Şişli'de bir spor salonu işletmektedir. Survivor Hasan aslen Rizelidir.

50
51
BOZOK GÖREN/ Survivor'ın dövmeli yarışmacısı Bozok eski bir mankendir. Çağla Şıkel ile yaşadığı aşk magazin basınında büyük yankı uyandırmıştı. Bozok Gören Amerikalı eşi Amy ile Çeşme'de bir restaurant işletiyor... 41 yaşındaki Bozok, İstanbul doğumludur.

52
53
BERNA CANBELDEK/ Geçen sene Sahra ile ettiği kavgadan sonra diskalifiye edilen Berna bu sene de Sahra ile sık sık tartışmaya devam ediyor. 26 yaşındaki Survivor Berna ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışması ile karşımıza çıktı. Yarışmadaki dans performansı ile de herkesi kendine hayran bıraktı.

54
55
BEGÜM YÜCETAN/ Begüm Yücetan, 1988'de İzmir'de doğdu. 2009 Miss Turkey finalisti olan Ece Begüm Yücetan modellik yapıyor. "Elimden geleni ardıma koymam" sloganıyla kendini tanıtan Survivor Begüm Yücetan, sözünün hakkını mücadelesiyle veren isimlerden biri oldu. Begüm, 2012'de katıldığı Survivor'da yemek isteyip yiyemediklerinin bir listesini yapmıştı. Survivor Begüm'ün yiyecek listesinde lahmacun, kuru fasulye, pilav, makarna, kola ve kahve yer alıyordu.

56
57
ANIL TETİK/ Survivor'ın hem efendiliği hem de yakışıklığı ile ön plana çıkan ismi 2012 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de 3. olmuştu. 25 yaşında olan Anıl Tetik, İstanbul doğumludur. Oyuncu Gizem Karaca ile aşk yaşamaktadır.

58
59
SERENAY AKTAŞ/ Survivor'ın golcü yarışmacısı... Survivor'da yarışacağını öğrenmeden önce Beşiktaş'a imzayı atmıştı. Ancak Acun Ilıcalı'dan gelen haberden sonra Survivor All Star'ın kadrosuna dahil olmuştur. Turabi gibi özlü sözlerde ustadır:) Serenay: "Bu kurtlar sofrasında ne onlar gibi çakallık yapacağım, ne de kendimi yedireceğim"

60
61
ÖZLEM ÇALIN/ 16 Mart 1982 İstanbul doğumlu olan Özlem Çalın, Kocaeli Üniversitesi'nde Beden Eğitimi Yüksek Okulu (BESYO)'nda 'Antrenörlük' bülümü öğrencisidir. Özlem Çalın'ın hayatı adeta sporla özdeşleşmiştir. Tenis antrenörlüğü öğrenimi öncesinde uzun yıllar profesyonel olarak voleybol oynayan Özlem Çalın, en son Fenerbahçe'de voleybol oynarken sakatlandığı için voleybola veda etti ancak tamamen vazgeçemeyip voleybola ikinci ligde devam etti.

62
63
MERVE AYDIN/ Survivor'ın inatçı yarışmacısıdır. Vazgeçmek, yenilmek ruhunda yoktur. Tıpkı yıllar önce Londra'da yaptığı gibi. Merve Aydın Londra 2012 Yaz Olimpiyatları kadınlar 800 metre yarışında sakatlanmasına rağmen yarışı bırakmamıştır. Merve yarışı gözyaşları içinde bitirmiştir... Sakatlık acısı nedeniyle ağlayarak yarışa devam edip bitirmesi, onu manşetlere taşımıştır. 12 Haziran 2012 tarihinde Beyaz Rusya'da Olimpiyat seçmeleri kapsamındaki yarışta koştuğu 2.00:23'lük derece ile 800 m Türkiye rekorunun sahibidir. Merve Aydın 1990 İstanbul doğumludur.

64
65

SAHRA/ Survivor'ın en çok tartışmaya giren, en agresifi diyebiliriz. Sahra Işık, Haliç Üniversitesi Spor Akademisi'nden mezun olmuştur. Sahra, 2013 Miss Model Of Turkey yarışmasına katılmış ve üçüncü olmuştur. Sahra Işık ayrıca profesyonel voleybolcudur. Survivor Sahra, 1992 İstanbul doğumludur.

66
67
NADYA ZAGLI/ Survivor Yunanistan-Türkiye ile ekranlardaki yerini aldı. Yarışmadan sonra Survivor Türkiye kadrosunda yer alan Selim Sabah ile evlenmiştir. İkili boşandıktan sonra Selim Sabah, Survivor'ın diğer yıldızı Merve Oflaz ile aşk yaşamaya başlamıştır. Nadya Zaglı 29 yaşında, Yunanistan doğumludur.

68
69
MERVE OFLAZ/ Merve Oflaz 23 Mayıs 1988'de İstanbul'da doğdu… 2010 senesinde yayınlanan Survivor Kızlar Erkekler'in şampiyonu olarak Survivor Türkiye tarihinin ilk ve tek kadın şampiyonu olma ünvanını elinde bulunduran Merve Oflaz, Kalbim 4 Mevsim, Not Defteri ve Güzel Köylü dizilerinde rol aldı... Merve ayrıca Molped'in reklam yüzü olarak 2 reklam filmi çekti.

70
71
DOĞUKAN MANÇO/ 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'e sezonun finalisti olarak adını yazdıran Doğukan Manço adanın en hırslı yarışmacılarından biri olarak dikkatleri çekiyor. 19 Mayıs 1981 yılında Belçika'da dünyaya gelen Doğukan Manço ayrıca profesyonel olarak müzik ile ilgilenmektedir. Doğukan Manço 3 yıldır Tuğba Macit ile evlidir.

72
73
HİLMİ CEM İNTEPE/ 2013 senesinde yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler'de Gönüllüler adına yarışan ve sezonu şampiyon olarak tamamlayan Hilmi Cem İntepe bu sene de yakışıklılığı ve performansı ile adanın en çok konuşulan isimlerinden... Onun kazandığı oyunlardan sonra hayranları sosyal medyayı adeta sallıyor. Survivor'dan sonra rol aldığı Çalıkuşu dizisi ile de oyunculukta ne kadar başarılı olduğunu gösterdi. 23 yaşındaki yarışmacı Muğla doğumludur...

74
75
TANER ÖZDEŞ/ 2007 senesinde yayınlanan Survivor Aslanlar Kanaryalar'ın şampiyonu Kanaryalar takımından Taner Özdeş olmuştu. Survivor Taner bu sene gösterdiği performans ile büyük hayal kırıklığı yarattı. Adada en büyük destekçisi Survivor Turabi... 30 yaşındaki yarışmacı, İstanbul doğumludur.

76
77
PASCAL NOUMA/ O Türk halkının sevgilisi. Futbolu bırakalı uzun bir süre oldu ama yıllardır Türkiye'de yaşıyor. Beşiktaşlı Pascal Nouma sahada gösterdiği performansı Survivor'da gösteremedi. Beşiktaş taraftarının da dediği gibi "Fransa'da doğdu, Beşiktaşlı oldu, helal olsun sana Pascal Nouma"

78
79
HAKAN HATİPOĞLU/ Survivor'ın son bölümlerde performansı yükselen yarışmacısı Hakan Hatipoğlu Çanakkaleli'lidir. 36 yaşındaki eski milli sporcu Fanatik Galatasaray taraftarıdır. Var mısın Yok musun'a katılarak ekranlara adım atan Hakan Hatipoğlu ayrıca Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde Komiser Selim karakterini canlandırmıştır. Hakan Hatipoğlu 4 yıldır Var mısın Yok musun'daki yarışma arkadaşı Gizem Akın ile evlidir.

80
81
SURVİVOR YARIŞMACILARI HAKKINDA BİLMEDİKLERİNİZ/ İşte Survivor'ın en merak edilen soruları ve cevapları...

82
Tuvalet var mı?/ Kesinlikle yok.

83
İhtiyaç gidermek için arkaya, ormanın içine gidiyorlar.

84
Hatta çabuk dönmeyeni de hemen görevliler uyarıyor.

85
Yemek veriliyor mu?/ Hiçbir şey verilmiyor.

86
Bu yüzden haşlama, kızartma, muzu her şekilde pişirmeyi öğrenmişler.

87
Çok muz kabız yapıyor, çok kokonat ishal...

88
Sigara yasak mı?/ Böyle bir ihtimal bile söz konusu değil...

89
Sadece yarışmacıların değil kameramanların da sigara içmesi yasak.

90
Kameramanlar ne yiyor?/ Kameraman ve görevlilerin ayrı bir bölümü var.

91
Buraya yarışmacılar giremiyor.

92
Orada kendilerine ait bölümde yemek yiyebiliyorlar.

93
Ancak kameramanların yarışmacılar önünde yemek yemesi yasak.

94
Cinsel hayat var mı?/ Açlıktan ve gerginlikten kimsenin aklına cinsellik gibi bir şey gelmiyor. Böyle bir girişime şimdiye kadar şahit olunmamış.

95
Sürekli görevli var mı?/ Yarışmacılarla birlikte sürekli kameramanlar ve yardımcılar bulunuyor.

96
Suvivor All Star'da zorlu bir ödül oyunu daha geride kaldı. Survivor'daki en zor oyunlarda birinde karşı karşıya gelen gönüllüler ve ünlüler zorlu bir mücadele daha verdi. Oyunun sonunda kazanan taraf ünlüler oldu.

97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145

Son Dakika Survivor Serenay Duşa Koştu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor