SON DAKİKA FRANCİS RİCCİARDONE HABERLERİ

Son Dakika Francis Ricciardone Haberleri

 • 02 Nisan 2016 22:40 Türk-Amerikan Kültür ve Medeniyet Merkezi Açılışı ABD'nin Maryland eyaletindeki Türk-Amerikan Kültür ve Medeniyet Merkezinin (Amerika Diyanet Merkezi) açılışında, farklı din ve milletlerden önde gelen temsilcilerin yanı sıra çok sayıda kişi bir araya geldi.
 • 26 Şubat 2016 21:24 36. Yıllık Türk Amerikan Ulusal Liderlik Konferansı WASHINGTON (AA) – ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, ABD'nin, PYD'nin terör örgütü PKK'nın bir parçası olduğunu anlaması gerektiğini söyledi.
 • 27 Eylül 2015 00:02 ABD'nin Eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone - Orange ABD'nin Eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone - Orange GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - "ABD'nin Ortadoğu Stratejisi ve Türkiye" konferansı - Sanatçı Dimitris Mahlis'in müzik performansı - Francis Ricciardone'un konuşması - Francis Ricciardone'un soruları cevaplaması ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone: - "Ortadoğu'daki krizleri ciddiye alıyorsak, Türkiye ile birlikte çalışmaktan başka seçeneğimiz yok"- "Türkiye, YPG'nin Suriye'de bir Kürt devleti kurmasını istemez, biz de istemiyoruz.
 • 26 Eylül 2015 22:10 ABD'nin Eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması ORANGE ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Francis J. Ricciardone, Türkiye'nin Ortadoğu'daki anahtar rolüne dikkat çekerek, "Bölgedeki krizleri ciddiye alıyorsak, Türkiye ile birlikte çalışmaktan başka seçeneğimiz yok" dedi.
 • 08 Haziran 2015 22:46 Milletvekili Genel Seçimlerinin Ardından ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, milletvekili genel seçimlerinin Türk demokrasisinin güçlülüğünü gösterdiğini belirterek, "Türkiye hakkında daha da olumluyum" dedi.
 • 19 Kasım 2014 20:37 Atlantik Konseyi Enerji ve Ekonomi Zirvesi Washington Enstitüsü Türkiye Araştırmaları Programı Direktörü Çağaptay: "Arap Baharı'ndan sonra Ortadoğu'daki meşru cumhuriyetler başarısız olurken monarşiler ayakta kaldı" Eski ABD Türkiye Büyükelçisi Ricciardone: "Türkiye faal bir devlet ve modern bir demokrasi görünümü çiziyor fakat sınırları etrafında.
 • 13 Kasım 2014 07:09 Ricciardone: Ortadoğu'da İstikrarın Şartı Türkiye ile İsrail'de Saklı Ricciardone: Ortadoğu'da İstikrarın Şartı Türkiye ile İsrail'de Saklı ABD'nin Eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone, "Türkiye ve İsrail, işbirliği için ortak nokta buluncaya kadar Ortadoğu'da istikrar olmasını beklemek zor." dedi.
 • 12 Eylül 2014 19:12 Ricciardone: Türkiye El Nusra'ya Göz Yumdu Ricciardone: Türkiye El Nusra'ya Göz Yumdu ABD'nin eski Ankara Büyükelçisi Ricciardone, "Türkiye'yi El Nusra'ya yardım etmeyin diye uyardım ama Türkiye, El Nusra ve Ahrar-u Şam'ın sınır geçişine göz yumdu." dedi.
 • 03 Temmuz 2014 15:41 ABD'nin 238'inci Bağımsızlık Günü Resepsiyonu ABD'nin, Birleşik Krallık'tan bağımsızlığını ilan ettiği "Amerikan Bağımsızlık Günü" vesilesiyle İstanbul Başkonsolosluğunda resepsiyon düzenlendi.
 • 26 Haziran 2014 21:28 Ricciardone: İşbirliğimiz Hiç Bu Kadar Güçlü Olmadı Adana'da ABD'nin 238'inci Bağımsızlık Günü Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone ve eşi Marie'nin de katılımıyla kutlandı.
 • 24 Haziran 2014 18:18 Başbakan Erdoğan, Ricciardone'yi Kabul Etti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone'yi kabul etti.
 • 07 Haziran 2014 10:36 Rıccıardone: Türkiye Risk ve Altın Fırsatların Merkezinde Rıccıardone: Türkiye Risk ve Altın Fırsatların Merkezinde Amerika'nın Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, "Türkiye risklerin olduğu kadar, altın fırsatların da merkezinde yer alıyor." dedi.
 • 06 Haziran 2014 15:52 ABD Büyükelçisi Rıccıardone, Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti Abd Büyükelçisi Francis Ricciardone CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ederek görüştü ve veda etti.
 • 06 Haziran 2014 13:57 ABD Büyükelçisi Ricciardone'den Kılıçdaroğlu'na Veda Ziyareti Görev süresi önümüzdeki ay dolacak olan ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
 • 06 Haziran 2014 13:55 ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone, Kılıçdaroğlu'na Veda Ziyaretinde Bulundu ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone, Kılıçdaroğlu'na Veda Ziyaretinde Bulundu Genel Başkan Yardımcısı Loğoğlu: "Kendisi Türkiye ile bağlarının kopmayacağını, Türkiye'ye ilişkin çalışmalarının Atlantik Konseyi çerçevesinde devam edeceğini ve Türkiye'ye sık sık geleceğini belirtti" Büyükelçilik kaynakları, Ricciardone'nin, görüşmede Türk demokrasisine inancını yinelediğini ve ağustosta yapılacak cumhurbaşkanı seçimlerinde, sonuç ne olursa olsun, Türkiye için önemli ve iyi bir sonuç getireceğine inancını dile getirdiğini belirtti.
 • 05 Haziran 2014 17:16 Ricciardone: Genç Türkler'in Korkusu Yok Ricciardone: Genç Türkler'in Korkusu Yok ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone veda ziyaretinde, "Özellikle genç Türklere güveniyorum." dedi.
 • 05 Haziran 2014 15:45 "Genç Türklerin Korkusu Yok" Temmuz ayında görevi sona erecek olan ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, iş adamlarıyla veda yemeğinde bir araya geldi.
 • 05 Haziran 2014 14:57 Tablet Bilgisayarım Benim İçin Konuşuyor" Uygulaması Otizmli çocuklar, eğitmenler ve ailelerin kullanımı için özel olarak geliştirilen "Tohum 2" tablet uygulaması tanıtıldı Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkanı Narin: "Uygulamadaki amaç, otizmli çocukların eğitiminde teknoloji kullanımının artırılması ve özel eğitim sistemine dahil edilmesidir"
 • 05 Haziran 2014 14:44 Ricciardone İş Adamlarına Veda Etti Ricciardone İş Adamlarına Veda Etti Amerika'nın Türkiye Büyükelçisi Francis J. Ricciardone, görev süresinin sonu yaklaşırken veda turlarında iş adamları ile bir araya geldi.
 • 05 Haziran 2014 13:04 ABD Büyükelçisi Rıccıardone, Otistik Çocuklarla Buluştu ABD Büyükelçisi Rıccıardone, Otistik Çocuklarla Buluştu ABD'nin Ankara Büyükelçisi Francis Ricciardone, Şişli'de bulunan Tohum Otizm Vakfını ziyaret ederek, otistik çocuklarla bir araya geldi.
 • 05 Haziran 2014 12:31 Ricciardone: ABD Olarak Otistik Projesine Destek Sağlamaktan Mutluluk Duyduk Ricciardone: ABD Olarak Otistik Projesine Destek Sağlamaktan Mutluluk Duyduk ABD Büyükelçiliği'nin desteklediği 'Tablet Bilgisayarım Benim İçin Konuşuyor' Projesi'nin tanıtım toplantısına katılan Büyükelçi Francis Ricciardone, otizm konusunda farkındalık oluşturan çalışmalara destek olan kuruluşları takdir ettiklerini söyledi.
 • 05 Haziran 2014 11:20 ABD Büyükelçisi Ricciardone, Otistik Çocuklarla Buluştu ABD Büyükelçisi Francis Ricciardone, Şişli'de bulunan Tohum Otizm Erken Tanı Eğitim Vakfını ziyaret etti.
 • 04 Haziran 2014 10:03 ABD Ankara Büyükelçisi: Bass Değerine Çok Layık Bir Halef ABD Ankara Büyükelçisi: Bass Değerine Çok Layık Bir Halef ABD Ankara Büyükelçisi Ricciardone, ABD Başkanı Obama tarafından onun yerine aday olarak gösterilen Bass için, "Değerine çok layık bir halef." dedi.
 • 04 Haziran 2014 06:09 ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması ABD'nin Ankara Büyükelçisi Ricciardone Açıklaması "Türkiye’nin geriye doğru gitme noktasında herhangi bir riskle karşı karşıya olduğuna inanmıyorum" "Benim ülkem de dahil hiçbir zaman hiçbir ülkede demokrasi hiçbir zaman yeterli değildir.
 • 04 Haziran 2014 02:21 ABD'nin Yeni Ankara Büyükelçisi John Bass Olacak ABD'nin Yeni Ankara Büyükelçisi John Bass Olacak ABD Başkanı Barack Obama, ülkesinin Ankara Büyükelçiliği görevi için John Bass'ı aday gösterdi.