Petlas A.Ş.'den Kırşehir'e 4 Bin Kişinin İstihdam Edileceği Fabrika Sözü - Son Dakika
Genel

Petlas A.Ş.'den Kırşehir'e 4 Bin Kişinin İstihdam Edileceği Fabrika Sözü

Petlas A.Ş.'den Kırşehir'e 4 bin kişinin istihdam edileceği fabrika sözüKIRŞEHİR - Kırşehir'de Petlas A.Ş.

21.06.2018 16:07

Petlas A.Ş.'den Kırşehir'e 4 bin kişinin istihdam edileceği fabrika sözü

KIRŞEHİR - Kırşehir'de Petlas A.Ş., Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabri Özcan, işçilerle Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci'nin de bulunduğu toplantıda istihdam çalışmasında olduklarını ve Kırşehir'e yeni bir fabrika kazandıracaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise toplantıda Petlas A.Ş.,'ye Organize Sanayi Bölgesinde bin 200 dönüm yer tahsisi yapılmış araziyi projelendirilmiş halde gösterdi.

Toplantıda konuşan Sabri Özcan, "Başbakanlığı dönemi Cumhurbaşkanlığı dönemi ile bu ülkeye çok büyük katkıları olan ve dik duran adam gibi bir Cumhurbaşkanımız var. 500 kişiden 5 bin kişiye biz Türkiye'de 5 bin kişilik bir aile olduk. 3 bin 500 4 bin kişi çalıştırma sözünü biz Kırşehirli hemşehrilerimize veriyoruz"dedi.

"Belediye Organize Sanayi Bölgesinde arsa tahsisi yaptı"

Programda işçilerle bir araya gelen ve ortalama 4 bin kişinin istihdam edileceği alanı projelendirilmiş halde gösteren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ise konuşmasında, "Gezi eylemlerinin en büyük finansörleri Türkiye'nin en çok kaymağını yiyenlerdi. Özcan ailesi bu ülkeye bu vatana inanan insanlardı.

Başbakanımızda Cumhurbaşkanımızda aileyi çok sever yakından da destek olacaklar. Bin 577 dönüm arazide Petlas A.Ş., var. Organize Sanayi Bölgesini 3 bin 400 dönüm araziyi Petlas'ın yanına kadar uzatıyoruz. 845 dönüm araziyi ise Petlas'a tahsis ediyoruz. Yanında üniversiteye ait olan yeri de inşallah çözeceğiz. Sabri beyde 'bu alanı bize verin bizde Petlas kadar yer yapalım büyütelim' dedi. Hayırlı uğurlu olsun.

Proje tanıtım toplantısına AK Parti milletvekili adayları Mustafa Kendirli ve Necmettin Erkan'da katılarak Petlas'ın büyümesi noktasında destek vereceklerini açıkladı.

Petlas A.Ş.\'den Kırşehir\'e 4 Bin Kişinin İstihdam Edileceği Fabrika Sözü
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Petlas A.Ş.'den Kırşehir'e 4 Bin Kişinin İstihdam Edileceği Fabrika Sözü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement