Ak Partili Belediye Başkanı, Ünlü Mankenleri 'Vitrin Mankeni' Zannetti - Son Dakika
Güncel

Ak Partili Belediye Başkanı, Ünlü Mankenleri 'Vitrin Mankeni' Zannetti

Ak Partili Belediye Başkanı, Ünlü Mankenleri \'Vitrin Mankeni\' Zannetti

Hatay'ın İskenderun Belediye Başkanı Ak Partili Seyfi Dingil, açılışını yaptığı mağazada gördüğü ünlü mankenler Ece Gürsel ve Esra Serim'i vitrin mankeni zannetti.

27.06.2014 16:19

Hatay'ın İskenderun Belediye Başkanı Ak Partili Seyfi Dingil, açılışını yaptığı mağazada gördüğü ünlü mankenler Ece Gürsel ve Esra Serim'i vitrin mankeni zannetti. Bu durum gülüşmelere neden olurken, Dingil daha sonra mankenlerden özür diledi.Ünlü manken Ece Gürsel ve Miss Model Of The World yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Esra Serim, İskenderun'da The Paris Fashion House Moda Evi'nin açılışına katıldı. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, iş adamları ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşen açılışta Dingil, kurdeleyi kestikten sonra girdiği mağazada Gürsel ve Serim ile karşılaştı. Bir süre mankenleri izleyen Dingil, şaşkınlığını atarak, Öylesine simetrik duruyorsunuz ki sizi vitrin manken zannettim dedi. Şaşkınlığı gülüşmelere neden olan Başkan Dingil, Gürsel ve Serim ile tokalaşıp özür diledi.Moda evini gezerek işletme sahibi Neslihan ve Mehmet Karadaş çiftinden bilgi alan Dingil, Ünlü modacıların tasarım koleksiyonları ile İskenderun'da bir eksiklik daha giderildi. Daha önceleri farklı bir model için şehir dışına çıkardık. Artık buna gerek kalmadı diye konuştu.

SON MODEL GELİNLİKLERİ TANITTILAR

Açılışta güzellikleriyle tüm dikkatleri üzerlerine çeken mankenler Ece Gürsel ve Esra Serim, daha sonra mağazanın Sapphire Kır Bahçesi'nde düzenlediği defilede podyuma çıkarak 2014 yılının gelinlik ve abiye modellerini tanıttı.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ak Partili Belediye Başkanı, Ünlü Mankenleri 'Vitrin Mankeni' Zannetti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement