Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi - Son Dakika
Güncel

Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi

Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin emekli mülkiye müfettişi Ali Üzmez'in kızı Ayşegül Üzmez'in Kocaeli'nde yapılan nikahında şahitlik yaptı.

29.01.2012 16:41

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin emekli mülkiye müfettişi Ali Üzmez'in kızı Ayşegül Üzmez'in Kocaeli'nde yapılan nikahında şahitlik yaptı. Bakan Şahin evlilik cüzdanını 'Damatın gelin kızımıza ilk hediyesini vermesi amacıyla evlilik cüzdanını damata veriyorum" diyerek evlilik cüzdanının damat Mustafa Ali Akkaya'ya verdi. Damat da bakandan aldığı cüzdanı eşi Ayşegül'e verdi.

Bakan İdris Naim Şahin eşi Nadide Şahin ile birlikte Kocaeli'nin Başiskele'deki düğün salonunda emekli mülkiye müfettişi Ali ve eşi Nermin Üzmez'in kızı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı'nda hemşire olarak çalışan Ayşegül ile Kocaeli Barosuna kayıtlı avukat Mustafa Ali Akkaya'nın nikahına katıldı.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ın kıydığı nikahta Bakan Şahin ile birlikte Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Başiskele Kaymakamı Ali Partal nikah şahitliği yaptı.

Çiftin birliği temsil ettiklerini söyleyen Bakan Şahin, "İkisi bir oldular. Artık ikisi birliği temsil ediyorlar. Törene katılanlar uygun görürse bana en yakın noktada olan damat Mustafa Ali Akkaya'ya aile cüzdanını veriyorum. O da ilk hediyesini kızımız Ayşegül'e versin" dedi. Evlilik cüzdanını alan damat Mustafa Ali Akkaya daha sonra cüzdanı eşi Ayşegül'e verdi.

Bakan bir süre törene katılanlarla sohbet ettikten sonra eşi Nadide Şahin ile birlikte karayolu ile Ankara'ya gitmek üzere salondan ayrıldı. - Kocaeli/ İzmit

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Bakan, Evlilik Cüzdanını Damada, O da Geline Verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement