Başpehlivan Antrenörü Başcazgırı Sopayla Darbetti - Son Dakika
Güncel

Başpehlivan Antrenörü Başcazgırı Sopayla Darbetti

Antalya'da bir TV kanalındaki parkur yarışmasıyla ünlenen başpehlivan antrenörü Hikmet Tuğsuz, başcazgır Bayram Ali Dede'yi sopayla darbetti. Olay sonucunda Dede yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Saldırı sosyal medyada paylaşıldı ve polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

20.07.2023 17:18  Güncelleme: 19:52

Antalya'da ulusal bir TV kanalındaki parkur yarışması ile adını duyuran başpehlivan antrenörü Hikmet Tuğsuz, başcazgır Bayram Ali Dede'yi sopayla darbetti.

Olay, saat 07.00 sıralarında Gebizli Mahallesi 1107 Sokak'ta meydana geldi. Başcazgır Bayram Ali Dede, otomobilden sopa ile inen başpehlivan antrenörü Hikmet Tuğsuz'un saldırısına uğradı. Dede, aldığı sopa darbeleri ile yere düştü. Tuğsuz, Dede'ye vurmaya devam edip, başına tekme attı. Bu sırada bir kişinin 'Hikmet abi, Hikmet abi yapma' diye bağırdığı duyuldu. İhbarla olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk müdahaleyi yapan sağlık ekibi, Bayram Ali Dede'yi hastaneye kaldırdı.

Survivor yarışmacısı, başcazgırı hastanelik etti: Kafama kafama vurdu, beni öldürmeye çalıştı

SOSYAL MEDYADAN ATIŞTILAR

Bayram Ali Dede, yaşadığı saldırıyı sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşıma "Hikmet Tuğsuz ile A.E., seninle Türk adaleti önünde hesaplaşacağız" notunu düşen Dede'ye, Hikmet Tuğsuz "Bu arada ben dövdüm seni, kimse yoktu" yazarak karşılık verdi.

Survivor yarışmacısı, başcazgırı hastanelik etti: Kafama kafama vurdu, beni öldürmeye çalıştı

"BENİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTI"

Telefonda DHA muhabirine açıklama yapan Bayram Ali Dede, "Hikmet Tuğsuz ve yanındaki arkadaşı öldürmek amacıyla geldiler. Hikmet Tuğsuz kafama kafama vurdu. Beni öldürmeye çalıştı" dedi.

Polis, Tuğsuz'u yakalamak için çalışma başlattı.

Başpehlivan Antrenörü Başcazgırı Sopayla Darbetti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Başpehlivan Antrenörü Başcazgırı Sopayla Darbetti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Mc : tabi olmaması lazım ama küfür mü ediyo napıyo arkasından azmettirme de var hani 0 0 Yanıtla
  • Semih Gulsen: Adamı yorgan gibi dövmüş ya la 0 0 Yanıtla

Advertisement