Biletbank, Almanya'da - Son Dakika
Güncel

Biletbank, Almanya'da

Biletbank, Almanya\'da

BiletBank, Almanya'da Türkiye'de, 2007 yılından beri seyahat portalı olarak hizmet veren Türk markası Biletbank, Almanya'nın Düsseldorf kentinde ofis açtı.

30.04.2015 14:46

BiletBank, Almanya'da

Türkiye'de, 2007 yılından beri seyahat portalı olarak hizmet veren Türk markası Biletbank, Almanya'nın Düsseldorf kentinde ofis açtı.

Akdeniz Pe-Tur Seyahat Acentesi'nin bir kuruluşu olarak 1982 yılında turizm sektörüne adım atan ve 1991'de IATA organizasyonuna dahil olan Biletbank, aynı zamanda TÜRSAB üyesi olarak ta hizmet veriyor.

Türkiye'de 2007 yılından beri seyahat acentelarıyla birlikte seyahat hizmeti sunan Biletbank, Almanya'nın Düsseldorf kentinde açtığı Bilet GmbH adlı ofisi ile Almanya'da da hizmet verecek.

Dün akşam Düsseldorf Leonarda Royal Otel'de bir tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda Biletbank sahibi Mustafa Oğuz Akdeniz, Ercan Duman, Almanya Genel Müdürü Bilgehan Sesışık, Almanya Satış ve Pazarlama Müdürü Erdoğan Eren ve IT- Direktörü Abdülkadir Kırmızı hazır bulundu.

Davet edilen acente temsilcileriyle toplantıya geçmeden önce habercilere Almanya açılımını anlatan Bilet GmbH Genel Müdürü Bilgehan Sesışık, seyahat portalı olarak Türkiye'nin yanısıra 21 ülkede servis hizmetlerinin bulunduğunu belirtti. 724 servis hizmeti olarak 8500'den fazla seyahat acentesi ile çalıştıklarını söyleyen Bilgehan Sesışık, Öncelikle Almanya'da Türk seyahat acentelerine bu online teknolojiyisini ve hizmetimizi sunarak, onların kazançlarına kazanç katmak istiyoruz. Daha sonra hizmet ağımızı genişleterek, Alman acentelarıyla da birlikte çalışmayı hedefliyoruz? dedi. Bilgehan Sesışık, seyahat etmek isteyen insanlar Bilet GmbH'dan ancak, bizimle çalışan acenteler üzerinden hizmet alabilecekler. İletişim imkanlarını kullanarak ofisimize ulaşacak olan müşterilerimizi, kendilerine yakın acentelere yönlendireceğiz. Bu şekilde hem vatandaşın çok çeşitli ürünleri bir arada görme ve karşılaştırma imkanı olduğunu hem de acentelerin işi hafifleyecek. Bilet GmbH son kullanıcıya, seyahat acentesi vasıtasıyla A'dan Z'ye; uçak bileti, transfer, özel turlar, tatil paketleri, araba kiralama gibi pek çok ürün sunuyor dedi.

Bilgehan Sesışık, Almanya çapında olabildiğince çok acenteye ulaşmak istiyoruz ve bunun içinde yeni toplantılar düzenleyeceğiz. Henüz davet edemediğimiz acentelerin de, Düsseldorf Graf Adolf Str.441 adresinde bulunan ofisimiz üzerinden bizimle iletişime geçmelerini bekliyoruz dedi.

Düsseldorf'taki Leonardo Royal Otel'de konuklar için özel açık büfe hazırlatan Bilet GmbH yöneticileri, konukların Türk olması sebebiyle damak zevkini de dikkate alarak yemek sonrası için özellikle de semaverden Türk (Çaykur çay çiçeği) çayı ikramında bulundular.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Biletbank, Almanya'da - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement