Burdur'da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı Açıldı - Son Dakika
Güncel

Burdur'da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı Açıldı

Burdur\'da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı Açıldı

Burdur'un Bucak ilçesinde yaptırılan "Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı" törenle açıldı.

11.09.2016 16:25

Burdur'un Bucak ilçesinde yaptırılan "Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı" törenle açıldı.

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, törende yaptığı konuşmada, Her Mahalleye Bir Park Projesi kapsamında Sanayi Mahallesi'nde yaptırılan parka, belediye meclisinin kararıyla FETÖ'nün darbe girişimi sırasında darbecilerin Özel Kuvvetler Komutanlığı'na girişini önlemek için canını hiçe sayarak müdahalede bulunan şehit astsubay Ömer Halisdemir'in adını verdiklerini belirtti.

Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı'na ayrıca 15 Temmuz Vatan Şehitleri Anıtı da yaptıracaklarını kaydeden Mutlu, "Anıt çevresinde, 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin açtıkları ateş sonrasında şehit olan 241 demokrasi şehidinin isimleri yer alacak. Demokrasi şehitlerimizi asla unutmayacağız." dedi.

Parkın açılışına, Bucak Kaymakamı İsmail Bayata, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, AK Parti Bucak İlçe Başkan Vekili Kadir Yaman, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Yıldız, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program, Bucak Belediyesi Oğuzhanspor 15 yaş altı takımının gösteri maçıyla sona erdi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Burdur'da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Parkı Açıldı - Son Dakika


Advertisement