Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Nizip'teki Bakkallara Bisiklet Dağıttı - Son Dakika
Güncel

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Nizip'teki Bakkallara Bisiklet Dağıttı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Nizip\'teki Bakkallara Bisiklet Dağıttı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Nizip ilçesindeki 321 bakkala sepetli bisiklet dağıttı. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, düzenlenen törende projeler hakkında bilgi verdi. Şahin, bisikletlerin Gaziantep'te üretildiğini ve üretimin devam ettiğini belirtti. Nizip Bakkallar ve Sebzeciler Oda Başkanı Mustafa Canpolat, Başkan Şahin'e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Bisikletler törenin ardından bakkal esnafına dağıtıldı.

07.08.2023 17:36

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Nizip ilçesindeki 321 bakkala sepetli bisiklet dağıtıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen törende, hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi verdi.

Bisikletlerin Gaziantep'te üretildiğini ve üretimin devam ettiğini ifade eden Şahin, şunları kaydetti.

"Nizip benim için çok önemli ve sevdiğim bir şehir aynı zamanda insanları da benim için çok özel. Biz Nizip'ten razıyız. Bu sebeple 100. yılda 100 bin bisiklet projemize Nizip ilçemizi de dahil ederek daha önce ilçede birçok gencimize hediye ettiğimiz bisikletleri şimdi de Nizip'teki bakkal esnafımıza hediye ediyoruz. Şu ana kadar 47 bin bisiklet dağıttık. Her gün 500 bisiklet üretiyoruz. Üretimimizle birlikte dağıtımlarımız da devam edecektir. Tüm esnaflarımıza hayırlı olsun. Güle güle kullansınlar."

Nizip Bakkallar ve Sebzeciler Oda Başkanı Mustafa Canpolat ise Nizip'e ve bakkal esnafına verdiği destekten dolayı Başkan Şahin'e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından bisikletler esnafa dağıtıldı.

Programa Nizip Belediye Başkan Vekili Salih Uygur, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Nizip'teki Bakkallara Bisiklet Dağıttı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement