Geceye Moroğlu Damgası - Son Dakika
Güncel

Geceye Moroğlu Damgası

Geceye Moroğlu Damgası

İzmir'in Bayındır İlçesi'nde CHP Örgütü'nün dayanışma yemeğine, saz çalıp türkü söyleyen, partilileri coşturan ardından da harmandalı oynayan İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu damgasını vurdu.

25.11.2013 17:48
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İzmir'in Bayındır İlçesi'nde CHP Örgütü'nün dayanışma yemeğine, saz çalıp türkü söyleyen, partilileri coşturan ardından da harmandalı oynayan İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu damgasını vurdu. Bayındır CHP İlçe Örgütü, dün gece (pazar) belediye düğün salonunda dayanışma yemeği düzenlendi. Yemeğe CHP İzmir milletvekilleri Alaattin Yüksel, Musa Çam, Mustafa Moroğlu, İl Başkanı Ali Engin, eski milletvekili Ali Rıza Bodur, İlçe Başkanı Ali Fuat Özbudan ve partililer katıldı. Yemek öncesi konuşan Alaattin Yüksel, AK Parti iktidarını eleştirdi. Kız ve erkeklerin ayrı okullarda öğrenim görme düşüncesine tepki gösteren Yüksel, Anlaşılıyor ki 2023 hedefleri arasında kız ve erkek okullarını ayırma fikri var. Daha sonra 'Kızların okullarda ne işi var' diyecekler. Bir adım ötesi 'Kadınların mecliste ne işi var' olacak. Belki tüm resmi kurumlarda kadınların çalışması da yasaklanacak dedi.

Daha sonra, sazını eline alarak sahneye çıkan CHP İzmir Mlletvekili Mustafa Moroğlu orkestra eşliğinde hem çaldı hem söyledi. Yemeğe katılanlara da türkü söyleten Moroğlu, onlarla harmandalı oynadı.

Yemeğin sonunda belediye başkan aday adaylarından Hüseyin Tamer Yanık, Ardahan Totuk, Ufuk Sesli, Ruhi Aaksan el ele beraberlik mesajları verdi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Geceye Moroğlu Damgası - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  • Bursa'da kız meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı
    03:50 Bursa'da kız meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2 kişi yaralandı

    Bursa'da bir eğlence mekanında çıkan silahlı kavgada seken kurşun bir müşteriye isabet etti. Kavgaya karışan kişilerden biri bıçakla yaralanırken, diğer kişi ise gözaltına alındı. Yaralananların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

  • İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı
    03:20 İran'ın İHA ve füzeleri Yüksekova üzerinde görülmeye başladı

    İran'ın İsrail'e yönelik başlattığı İHA ve füze saldırıları, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi ve Esendere Beldesi üzerinden geçerken kaydedildi. İsrail Savunma Kuvvetleri Sözcüsü, İran'dan fırlatılan insansız hava araçlarının İsrail'e doğru ilerlediğini açıkladı. İHA saldırıları, Yüksekova İlçesi ve Esendere Beldesi semalarında yoğunlaşırken, vatandaşlar tarafından kaydedildi.


Advertisement