Kocaeli Birlikspor Şehrimize Döndü - Son Dakika
Güncel

Kocaeli Birlikspor Şehrimize Döndü

Kocaeli Birlikspor Şehrimize Döndü

2 Ağustos'tan beri Afyon'da ikinci etap kampında olan Kocaeli Birlikspor önceki gün sabah antrenmanından sonra kampı noktaladı ve kentimize döndü.

14.08.2017 14:41  Güncelleme: 14:42

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele edecek olan Kocaeli Birlikspor 2 Ağustos'ta başlayan Afyon kampını tamamladı. 12 Temmuzda yeni sezonun hazırlıklarına tesislerinde gerçekleştirdiği birinci etap kampıyla başlayan Kırmızı-Beyazlılar kentimizde yaptığı 3 hazırlık maçının ardından ilk etabı tamamlamış 2 günlük dinlenmenin ardından yeniden tesislerde toplanmıştı.

ÖĞLEN YOLA ÇIKTILAR

İkinci etap kampı için de ay başında Afyon'a giden ve Çakmak Otel'de konaklayan temsilcimiz burada da günde çift antrenman yaparak dolu dolu bir hazırlık süreci geçirdi. Kampı önceki gün sabah saatlerinde yaptığı kuvvet ve koordinasyon antrenmanıyla tamamlayan temsilcimiz öğlen saatinde Kocaeli'ye dönüş yoluna geçti. 5 hazırlık maçı yaparak gençlerden oluşan takıma deneyim kazandıran teknik heyet kampın verimli geçtiğini ifade etti.
İYİ BİR KAMP GEÇİRDİK

Kocaeli Birlikspor Teknik Direktörü Cem Sinan Vergül, "Yeni sezon hazırlıklarına başladığımızdan bu yana aralıksız çalışıyoruz. Ciddi bir hazırlık sürecini en iyi şekilde atlattığımızı düşünüyorum. Çocuklarımızın performanslarını belli bir noktaya kadar çıkardık. Teknik ve taktik anlamda da yol kat ettik. Yaptığımız hazırlık maçlarında oyuncularımızın her birinin bireysel performansını ve takım oyunundaki katkısını değerlendirdik.

TOPLANMA PERŞEMBE
Kafamızda genel olarak takım şablonu artık belirdi. Tabiki eksiklerimiz henüz bitmiş değil. Takıma 2 gün izin verdik ve Perşembe günü yeniden çalışmalara başlayacağız. Cumartesi günü Sakaryaspor ile sezon açılışını yapacağız ve artık "lig" diyeceğiz. Teknik ekip, oyuncu ve personel olarak elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

ÖNCE SAKARYASPOR
SONRA MENEMEN

İlk maçımızı deplasmanda Menemen Belediyespor ile oynayacağız. Ve yolumuza haftalık hedeflerle çıkacağız. Kulübümüzün ve kentimizin başarısı için üzerimize düşeni yapacağız. Bu noktada itici güç olan taraftarımızı, kent büyüklerimizi ve sporseverleri de yanımızda görmek isteriz. Başarılı bir sezon geçirmeyi arzu ediyoruz. Yeni sezon tüm kulüplerimize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

CEM SİNAN VERGÜL- Kocaeli Birlikspor Teknik Direktörü Cem Sinan Vergül verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini, takımla ilgili kafalarında şablon belirdiğini ve oyuncuların her birinin performanslarının üzerine koyduğunu belirtti, yeni sezonun şimdiden hayırlı olmasını diledi.

SALONDA BAŞLADI- 1-2-3- Kocaeli Birlikspor Afyon'daki son antrenmanına konakladığı otelin fitness salonunda kuvvet çalışarak başladı. Antrenmanın bu ilk bölümünde belirlenen aletlerde belli kas gruplarını çalıştıran Birlikspor'lu oyuncular ardından antrenman sahasına geçti.

SAHADA BİTTİ- 1-2-3-4-5- Otelin fitness salonunda gerçekleştirdiği kuvvet antrenmanının ardından sahaya geçen Birlikspor son antrenmanın ikinci bölümünde de koordinasyon ve baskı altında pas çalıştı.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kocaeli Birlikspor Şehrimize Döndü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement