Miami Vice Filmi - Son Dakika
Güncel

Miami Vice Filmi

Miami Vice Filmi

Miami Vice filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Miami Vice filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

06.07.2011 10:06

Sonny Crockett (Colin Farrell) ve Ricardo Tubbs’un (Jamie Foxx) çok acı bir haber almasıyla başlar. Polis teşkilatının üst kademelerindeki bir bilgi sızdırması sonucunda Miami’deki uyuşturucu şebekesini yok etmeye çalışan iki federal ajan ve onlara haber sağlayan bir arkadaşlarının ailesi öldürülmüştür. Konuyla yakından ilgilenmeye başlayan iki dedektifin yaptığı araştırma onları Aryan Kardeşliği örgütüne mensup acımasız katillerin ve dünya çapında gizlilikle korunmakta olan globalize uyuşturucu trafiği şebekesinin kapısına kadar götürür.

Ortaklar görevleri sırasında uyuşturucu kartelinin Çin- Küba melezi güzel finans uzmanı Isabella ile (Gong Li) karşılaşırlar. Isabella’nın görevi, uyuşturucu trafiği için gereken para hareketini sağlamak, para aklamak ve yatırım yapmaktır. Sonny Crockett bu güzel finansçıyı karanlık güçlerden uzak tutmaya çalışırken ikisi arasında kaçınılmaz bir aşk ilişkisi başlar. Öte yandan diğer ortak Ricardo Tubbs da, istihbarat analisti kız arkadaşı Trudy’i (Naomie Harris) tehlikelerden korumaya çabalarken uyuşturucu trafiğinin merkez noktasına sızma çalışmasını sürdürmektedir.

Güney Florida’daki gizli uyuşturucu nakliyesi ile ilgili çalışmasını sürdüren Sonny Crockett ile Ricardo Tubbs, Yeni Yeraltı Düzeni’nin işleyiş mekanizmalarını araştırırken arkadaşlarının ölümünden sorumlu olan grubu da tanımlamaya çalışırlar. İki ortağın görevi sırasında istihbarat ve uyuşturucu hatlarının kimi zaman aynı noktada kesişmesi yüzünden herşey birbirine karışacak, kanunun hangi tarafında yer aldıklarını dahi unutacak noktaya geleceklerdir.

Yönetmen: Michael Mann

Senaryo: Michael Mann

Oyuncular: Ciarán Hinds, Naomie Harris, Li Gong, Jamie Foxx, Colin Farrell

Filmin Türü: Aksiyon, Polisiye,

Orijinal Adı: Miami Vice

Yapımcı Firma: Universal Pictures

Yapım Yılı: 2006

Yapım Ülkesi: Almanya/ ABD

Orijinal Dili: Hawaice/ İngilizce

Filmin Süresi: 134 dk.

Resmi Sitesi: http://www.miamivice.com/main.html

Dağıtıcı Firma: UIP

Vizyon Tarihi: 08.09.2006

Son Dakika Güncel Miami Vice Filmi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement