Uşak'ta AK Parti'den 13 Aday Adayı - Son Dakika
Güncel

Uşak'ta AK Parti'den 13 Aday Adayı

Uşak\'ta AK Parti\'den 13 Aday Adayı

Uşak'ta AK Parti'ye 13 kişi milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

04.09.2015 17:47

Uşak'ta AK Parti'ye 13 kişi milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı. Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da bir gazetede yayınlanan ve tepki çeken 'Olmasaydı da olurduk' ilanını veren derginin imtiyaz sahibi iç mimar Eyüp Gökhan Özekin de yeniden adaylık için başvurdu.

Uşak'ta 13 aday adayının elini taşın altına koyarak, partiden aday adaylığı başvurusu yaptığını açıklayan AK Parti Uşak İl Başkanvekili Servet Kuş, Uşak'ı temsil edecek 3 kişiyi kesin aday olarak belirleyeceklerini dile getirdi. Türkiye'de 13 yıldır ekonomik anlamda sağlanan istikrar ortamına acil ihtiyaç olduğunu savunan Kuş şöyle dedi:

"AK Parti'nin deneyimli ve başarılı kadroları 1 Kasım'daki genel seçimlerle iktidara gelecek ve ülkemizdeki kalkınma hamlesini devam ettirecektir. AK Parti Uşak İl Teşkilatları olarak halka karşı sorumluluğumuz bilincindeyiz ve seçimlere bu anlayışla çalışacağız. Çünkü hem Uşak'ın hem de Türkiye'nin yarınlarıyla ilgili büyük hedeflerimiz var."

AK Parti'de Uşak'tan milletvekili aday adayı olanlar şöyle: Basri Yıldırım, Erol Korkmaz, Erol Uysal, Yasin Kaya, Nuri Uslu, Hüseyin Keskin, Alim Tunç, Eyüp Gökhan Özekin, Mehmet Altay, İsmail Güneş, Filiz Poyraz, Zafer Aydın ve Hamza Kale.

YİNE ADAYLIK İÇİN BAŞVURDU

Büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım'da bir gazetede yayınlanan ve tepki çeken 'Olmasaydı da olurduk' ilanını veren derginin imtiyaz sahibi iç mimar Eyüp Gökhan Özekin, Uşak'ta AK Parti'den tekrar adaylık için başvurdu. Özekin 7 Haziran'daki genel seçimlerde AK Parti tarafından Uşak'tan ikinci sırada milletvekili adayı gösterilmiş, ancak seçilememişti. - Uşak

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Uşak'ta AK Parti'den 13 Aday Adayı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement