10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika

10 yıl önce bugün neler oldu ?

29.07.2020 11:27

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

"12 EYLÜL REFERANDUMU SAMİMİYET TESTİDİR"

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, 12 Eylül'de gerçekleştirilecek referandumun CHP için samimiyet testi olacağını belirtti.

FETHİYE'DE TEKNE YANARAK BATTI: 3 YARALI

5 mürettebat ile İspanyol ve Portekizli 18 turisti taşıyan ahşap tur teknesi Kayhan 9 akşam saatlerinde yanarak battı. Göcek yakınlarında Nar Adası açıklarında meydana gelen olayda teknedeki 3 turist yanarak yaralanmış 1 turist ise kayboldu. Elektrik kontağından çıktığı sanılan yangına müdahale etmek için Fethiye'de konuşlu orman yangın söndürme helikopterinden yardım istendi.

Yangın helikopter personeli tarafından görüntülendi.

FRANSA CANİ ANNEYİ KONUŞUYOR

Fransa, cani anneyi konuşuyor. Ülkenin kuzeyinde bulunan Duai kenti yakınlarındaki Villa Otert'te yaşayan 45 yaşındaki hemşire Dominique Cottrez'in 8 yeni doğmuş bebeğini boğarak öldürdüğü ve bebekleri evlerinin bahçesine gömdüğü belirtildi. Olay, evin yeni sahiplerinin bahçede 2 bebeğin ceset kalıntılarını bulup polisi aramasıyla ortaya çıktı. İhbar üzerine evin çevresinde özel eğitimli köpeklerle arama yapan polis, toplam 8 bebek cesedine ulaştı. Ülke tarihinin en büyük çocuk öldürme olayında bebeklerin anne ve babası hakkında dava açıldığı belirtildi. Ailenin komşuları ise olaya inanamadıklarını ve büyük çok yaşadıklarını söyledi.

(İHA)

10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?
10 yıl önce bugün neler oldu ?

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 yıl önce bugün neler oldu ? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Platonik aşık olduğu Şeyma öğretmen ile kardeşini öldüren katil, 2 kez müebbet hapse çarptırıldı "Süt banyosu" görüntülerine ilişkin yargılanan iki sanığın 15'er yıla kadar hapsi istendi Beşiktaş'ta başörtülü öğretmeni darbeden saldırgana 2 bin TL para cezası kesildi Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Cani adam, 17 yaşındaki sevgilisini öldürüp başını annesinin bahçesine attı Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın Döner fabrikasındaki skandala Bakanlık el atınca videoda kahkahalar atan şahsın suratı asıldı