47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali - Son Dakika

47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali

24.08.2019 14:00
47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali, System.String[]

Artvin'de, 47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

Artvin'de, 47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali çeşitli etkinliklerle devam ediyor.

Arhavi Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığınca organize edilen festivalin üçüncü gününde sanatçı Cengiz Kurtoğlu, aynı zamanda oğlu olan Orçun Kurtoğlu ile "Bendeniz" adıyla tanınan Deniz Çelik konser verdi.

Tiyatro ve sinema oyuncusu Hakan Bilgin ve oyuncu Eylem Şenkal'in sunuculuğunu üstlendiği Arhavi Gösteri Merkezi'ndeki etkinlikte, halk oyunları ekipleri de sahne aldı.

Festival, yarın gerçekleştirilecek çeşitli etkinliklerin ardından sona erecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat 47. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kadıköy galibiyetinin ardından Sergen'den itiraf! Oyuncularıyla yaptığı konuşmayı anlattı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? Fenerbahçe-Beşiktaş maçının bitiş düdüğüyle protokol tribünü karıştı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Son Dakika: Türkiye'de 29 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 185 kişi vefat etti, 29 bin 281 yeni vaka tespit edildi