Son dakika Cengiz Kurtoğlu haberleri, Cengiz Kurtoğlu son dakika, son dakika Cengiz Kurtoğlu

Son Dakika Cengiz Kurtoğlu Haberleri

 • Down sendromlu Ecem Balkan, Cengiz Kurtoğlu ile görüşme hayalini gerçekleştirdi
  21 Şub Down sendromlu Ecem Balkan, Cengiz Kurtoğlu ile görüşme hayalini gerçekleştirdi

  Çanakkale İl Emniyet Müdürü Selim Arıcı, down sendromlu Ecem Balkan'ın, hayranı olduğu sanatçı Cengiz Kurtoğlu'yla görüşme hayalini, görüntülü olarak gerçekleştirdi. Arıcı, Kurtoğlu'na Ecem'in hayranlığını iletti ve görüşme gerçekleşti. Kurtoğlu, Ecem'e şarkı söyleyerek mutluluğunu paylaştı.

 • Çanakkale Emniyet Müdürü, Down Sendromlu Ecem Balkan'ı Cengiz Kurtoğlu ile Buluşturdu
  21 Şub Çanakkale Emniyet Müdürü, Down Sendromlu Ecem Balkan'ı Cengiz Kurtoğlu ile Buluşturdu

  Çanakkale Emniyet Müdürü Selim Arıcı, down sendromlu Ecem Balkan'ı görüntülü görüşmeyle hayranı olduğu sanatçı Cengiz Kurtoğlu ile buluşturdu. Arıcı, Balkan'ın Kurtoğlu hayranı olduğunu öğrenince sanatçıya ulaştı ve görüntülü görüşme düzenledi. Kurtoğlu, Balkan için şarkı söyleyerek ona destek verdi. Arıcı, ziyaret sonunda Balkan'a hediye takdim etti.

 • Cengiz Kurtoğlu, Kırklareli'de Cumhur İttifakı Buluşması'nda konser verdi
  26 Oca Cengiz Kurtoğlu, Kırklareli'de Cumhur İttifakı Buluşması'nda konser verdi

  Kırklareli'de düzenlenen Cumhur İttifakı Buluşması'nda Cengiz Kurtoğlu konser verdi. Konserde yüzlerce vatandaş bir araya geldi. Aday Derya Bulut da sahneye çıkarak katılımcılara teşekkür etti ve oy kullanmaya davet etti.

 • Cengiz Kurtoğlu, Cumhur İttifakı tarafından düzenlenen Kırklareli Buluşması'nda konser verdi
  25 Oca Cengiz Kurtoğlu, Cumhur İttifakı tarafından düzenlenen Kırklareli Buluşması'nda konser verdi

  Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Cumhur İttifakı tarafından düzenlenen Kırklareli Buluşması'nda konser verdi. Kurtoğlu, Özgürlük ve Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen konserde sevilen şarkılarını seslendirdi. Konser sırasında üşüdüğünü belirten Kurtoğlu, montunu giydi. Ardından Cumhur İttifakı Adayı Derya Bulut sahneye davet edildi. Bulut, Kırklareli'ni çok sevdiğini ve 1 Nisan'da Kırklareli'ne kavuşacaklarına inandığını söyledi. Konuşmasında belediyeciliğin yürek ve sevgi işi olduğunu vurgulayan Bulut, 1 Nisan'dan sonra yepyeni bir kent meydana getireceklerini söyledi. Bulut, tüm vatandaşları 31 Mart'ta oy kullanmaya çağırdı. Konuşmaların ardından Kurtoğlu'nun konseri devam etti.

 • Kolpaçino 4'ün ilk fragmanı yayınlandı
  30 Kas Kolpaçino 4'ün ilk fragmanı yayınlandı

  İbrahim Tatlıses, Mehmet Ali Erbil, Cengiz Kurtoğlu ve Serdar Ortaç'ın konuk olarak kendilerini oynadığı Kolpaçino 4 filminden merakla beklenen fragman yayınlandı. Film, 12 Ocak'ta vizyona girecek.

 • Cengiz Kurtoğlu'na verilen para cezası hükmün açıklanması geri bırakıldı
  24 Eki Cengiz Kurtoğlu'na verilen para cezası hükmün açıklanması geri bırakıldı

  İstanbul'da bir mekanda Orhan Gencebay'a hakaret ettiği iddia edilen sanatçı Cengiz Kurtoğlu'na, yaralama ve hakaret suçlarından 2 bin 660 lira para cezası verildi. Ancak hükmün açıklanması geri bırakıldı. Sanatçının avukatı, müvekkilinin kastı olmadığını ve olayın karşılıklı hakaret ve tartışma sonucu yaşandığını belirterek beraat talebinde bulundu. İddianamede, sanığın basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek şekilde kasten yaralama ve hakaret suçlarından cezalandırılması istenmişti.

 • Cengiz Kurtoğlu'na 2 bin 660 lira adli para cezası
  24 Eki Cengiz Kurtoğlu'na 2 bin 660 lira adli para cezası

  Doğum günü partisinde tanıştığı kişiyi sanatçı arkadaşlarına hakaret ettiği iddiasıyla darp ve hakaret ettiği öne sürülen Cengiz Kurtoğlu'na mahkeme tarafından 2 bin 660 lira adli para cezası verildi. Kararda, Kurtoğlu'nun 'basit yaralama' ve 'hakaret' suçlarından cezalandırıldığı belirtildi.

 • Cengiz Kurtoğlu, İşletmeciye Yumruk Atma İddiasıyla Yargılandı
  24 Eki Cengiz Kurtoğlu, İşletmeciye Yumruk Atma İddiasıyla Yargılandı

  Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, İstanbul'daki bir mekanda katıldığı doğum günü partisinde işletmeci Mustafa Can'a yumruk attığı iddiasıyla yargılandı. Mahkeme, Kurtoğlu'nu 'Haksız tahrik altında basit yaralama' ve 'Hakaret' suçlarından toplam 2 bin 660 lira adli para cezasına çarptırdı. Hükmün açıklanması geri bırakıldı.

 • Cengiz Kurtoğlu, Kuruçeşme Sahnesi'nde unutulmaz bir konser verdi
  15 Eki Cengiz Kurtoğlu, Kuruçeşme Sahnesi'nde unutulmaz bir konser verdi

  Cengiz Kurtoğlu, nostaljik şarkılarıyla Kuruçeşme Sahnesi'nde unutulmaz bir konser verdi. Hayranlarıyla birlikte keyifli bir müzik yolculuğuna çıkan sanatçı, Tarabya atmosferini yaşattı ve en sevilen şarkılarını seslendirdi.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun doğum günü partisindeki tartışma davası devam ediyor
  13 Eki Cengiz Kurtoğlu'nun doğum günü partisindeki tartışma davası devam ediyor

  Cengiz Kurtoğlu'nun oyuncu Tolga Yüce'nin doğum günü partisinde işletmeci Mustafa Can ile tartışmasının ardından açılan dava devam ediyor. Kurtoğlu, parti sırasında yaşanan tartışmada hakaret edildiğini ve basit yaralama suçlamalarını reddetti. Adli Tıp Kurumu raporuna göre müşteki Mustafa Can'ın yüzünde sabit iz bulunmadığı belirtildi. Duruşma savcısı, Kurtoğlu'nun 'haksız tahrik altında basit yaralama' ve 'hakaret' suçlarından cezalandırılmasını talep etti.

 • Cengiz Kurtoğlu'na 1 yıl 9 aya kadar hapis talebi
  12 Eki Cengiz Kurtoğlu'na 1 yıl 9 aya kadar hapis talebi

  Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, doğum günü partisinde tanıştığı kişiyi darp ettiği ve hakaret ettiği iddiasıyla 1 yıl 9 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılanıyor. Savcılık, Kurtoğlu'nun haksız tahrik altında 'basit yaralama' ve 'hakaret' suçlarından cezalandırılmasını istedi.

 • Cengiz Kurtoğlu Hakkında Savcıdan Cezalandırma Talebi
  12 Eki Cengiz Kurtoğlu Hakkında Savcıdan Cezalandırma Talebi

  İSTİNYE'de katıldığı doğumgünü partisinde, Orhan Gencebay ve bazı sanatçılar hakkındaki aşağılayıcı yorumda bulunduğu gerekçesiyle işletmeci Mustafa Can'ı yumrukladığı iddiasıyla yargılanan Cengiz Kurtoğlu hakkında savcı mütalaasını açıkladı. Savcı, Cengiz Kurtoğlu'nun 'Haksız tahrik altında basit yaralama' ve 'Hakaret' suçlarından 1 yıl 9 aya kadar hapisle cezalandırılmasını talep etti.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun Orhan Gencebay'a hakaret davasında mütalaa açıklandı
  12 Eki Cengiz Kurtoğlu'nun Orhan Gencebay'a hakaret davasında mütalaa açıklandı

  İstanbul'da bir mekanda sanatçı Orhan Gencebay'a hakaret ettiği gerekçesiyle Mustafa Can'ı darbettiği öne sürülen sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun yargılandığı davada mütalaa açıklandı. Savcı, Kurtoğlu'nun 'haksız tahrik altında basit yaralama' ve 'hakaret' suçlarından cezalandırılmasını talep etti.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun davasında mütalaa açıklandı
  12 Eki Cengiz Kurtoğlu'nun davasında mütalaa açıklandı

  Doğum günü partisinde tanıştığı kişiyi sanatçı arkadaşlarına hakaret ettiği iddiasıyla darp ve hakaret ettiği öne sürülen şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun davasında savcılık, 1 yıl 9 aya kadar hapis cezası talep etti.

 • Cengiz Kurtoğlu'na savcıdan ceza talebi
  12 Eki Cengiz Kurtoğlu'na savcıdan ceza talebi

  İstanbul'da bir doğum günü partisinde yaşanan tartışma sonucu işletmeci Mustafa Can'ı yumrukladığı iddiasıyla yargılanan Cengiz Kurtoğlu hakkında savcı, 'Haksız tahrik altında basit yaralama' ve 'Hakaret' suçlarından 1 yıl 9 aya kadar hapis cezası talep etti.

 • Beykoz Çayır Festivali, Cengiz Kurtoğlu konseriyle başladı
  26 Ağu Beykoz Çayır Festivali, Cengiz Kurtoğlu konseriyle başladı

  Beykoz'da düzenlenen geleneksel Beykoz Çayır Festivali, Cengiz Kurtoğlu'nun konseriyle başladı. Festivalde yöresel sanatçılar konser verirken, halk dansları ekipleri sahne aldı. Festivalde ayrıca çocuk etkinlikleri ve el sanatları stantları da yer alıyor.

 • Cengiz Kurtoğlu ile Nostalji Gecesi
  31 Tem Cengiz Kurtoğlu ile Nostalji Gecesi

  İkili, sevenleriyle birlikte söyledikleri unutulmayan şarkılarıyla Boğaz'da nostalji rüzgarı estirdi. Müziğin efsaneleri, Kuruçeşme Sahnesi'nde özlenen o eski taverna atmosferini boğazın ortasına taşıdı. Efsane gecede sahneyi önce duayen sanatçı Cengiz Kurtoğlu aldı. Geçmişten bu yana yıllara meydan okuyan klasiklerini art arda seslendiren usta sanatçı, müzik tutkunlarını Boğaz'ın kıyısından geçmişe yolculuğa çıkardı. 7'den 77'ye müzikseverin olduğu gecede Cengiz Kurtoğlu'nun küçük bir hayranı sahnede şarkı söylemek isteyince renkli anlar ortaya çıktı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, ikinci yarıda duayen sanatçı Ümit Besen'i müzikseverlerle buluşturdu. Besen'in sahneye çıkmasıyla nostalji şöleni ikiye katlandı. Ümit Besen, romantik parçalarını seslendirerek sevenlerini eski taverna gecelerine götürdü.

 • Yalova'da kurtuluş kutlaması Cengiz Kurtoğlu'yla final yaptı
  21 Tem Yalova'da kurtuluş kutlaması Cengiz Kurtoğlu'yla final yaptı

  Yalova'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen konserler Cengiz Kurtoğlu'yla sona erdi. Ünlü sanatçı, Yalovalılar tarafından büyük alkış aldı. Kurtuluş kutlamalarının final programında sahne alan Cengiz Kurtoğlu, Yalova halkı için birbirinden güzel şarkılarını seslendirdi. Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Cengiz Kurtoğlu'nu ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti ve katılımcılara teşekkür etti.

 • 61. Uluslararası Bursa Festivali Konserleri Devam Ediyor
  18 Tem 61. Uluslararası Bursa Festivali Konserleri Devam Ediyor

  Türkiye'nin en uzun soluklu festivali olan 61. Uluslararası Bursa Festivali konserleri devam ediyor. Sukhishvili dans topluluğunun muhteşem performansının ardından Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen gibi efsane isimler Bursalılara nostalji yaşattı. Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen festivalde, ünlü sanatçılar yılların eskitemediği parçalarını seslendirdi. Konserin ardından sanatçılara teşekkür plaketi verildi.

 • 61. Uluslararası Bursa Festivali'nde Nostalji Rüzgarı
  18 Tem 61. Uluslararası Bursa Festivali'nde Nostalji Rüzgarı

  Türkiye'nin en uzun soluklu festivali olan 61. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında düzenlenen konserlerde, efsane isimler Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen Bursalılara nostalji yaşattı. Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen festivalde, ünlü sanatçılar unutulmaz eserlerini seslendirdi. Konserlerdeki muhteşem performanslar izleyenleri mest etti.

 • Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen Bursa Festivali'nde sahne aldı
  18 Tem Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen Bursa Festivali'nde sahne aldı

  Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen Uluslararası Bursa Festivali'nde Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen aynı sahnede performans sergiledi. Konser öncesinde müzikseverler uzun kuyruklar oluşturdu. Arif Susam, sevilen şarkılarından oluşan geniş bir repertuvarla sahneye çıktı. Cengiz Kurtoğlu ise unutulmaz şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. Ümit Besen ise müzikseverlerden tam not alarak şarkılarını seslendirdi. Konser sonunda üç sanatçı da Bursalı müzikseverler tarafından uzun süre alkışlandı.

 • Cengiz Kurtoğlu Karamürsel'de Kurtuluş Günü Konseri Verdi
  05 Tem Cengiz Kurtoğlu Karamürsel'de Kurtuluş Günü Konseri Verdi

  Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, Karamürsel'in düşman işgalinden kurtuluşunun 102. yıl dönümü dolayısıyla konser verdi. Karamürsel Kordon'da düzenlenen program, Halk Dansları Topluluğu'nun etkinliğiyle başladı. Kurtoğlu, Karamürsel'in kurtuluş yıl dönümünü kutladı ve performansıyla vatandaşların coşkusuna ortak oldu. Konserde Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da konuşma yaptılar.

 • Lapseki Kiraz Festivali'nde En İyi Kiraz Yetiştiricileri Ödüllendirildi
  22 Haz Lapseki Kiraz Festivali'nde En İyi Kiraz Yetiştiricileri Ödüllendirildi

  Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde düzenlenen Kiraz Festivali'nde, en iyi kiraz yetiştiricileri ödüllendirildi ve sanatçı Cengiz Kurtoğlu konser verdi. Festivalde Ziraat-900 ve diğer kiraz çeşitleri kategorilerinde birincilere 7 bin 500 lira ödül verildi. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, festivalin bölgenin tarım ve turizm değerlerini paylaşmak için önemli olduğunu belirtti.

 • Lapseki Belediyesi 38. Kiraz Festivali'nde Cengiz Kurtoğlu coşkusu yaşandı
  22 Haz Lapseki Belediyesi 38. Kiraz Festivali'nde Cengiz Kurtoğlu coşkusu yaşandı

  Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde düzenlenen 38. Kiraz Festivali'nde ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu sahne aldı ve binlerce vatandaş konseri izledi. Kiraz yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, festivalin önemine değinerek Lapseki'nin değerlerini tüm Türkiye ile paylaşmak istediklerini belirtti.

 • Bahçelievler'de Babalar Günü için 'En Baba Fest' etkinliği düzenlendi
  19 Haz Bahçelievler'de Babalar Günü için 'En Baba Fest' etkinliği düzenlendi

  Bahçelievler Belediyesi tarafından Babalar Günü için düzenlenen 'En Baba Fest' etkinliğinde usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu sahne aldı. Etkinlikte çocuklar için oyun parkuru, yarışmalar, hatıra fotoğrafı stantları yer aldı. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, tüm babaların gününü kutladı. Sanatçı Cengiz Kurtoğlu ise, sevgi dolu bir gün geçirdiklerini belirterek, Cumhurbaşkanı ile birlikte düet yaptığı 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısını söyledi.

 • Bahçelievler'de Babalar Günü kutlaması: Cengiz Kurtoğlu sahne aldı
  19 Haz Bahçelievler'de Babalar Günü kutlaması: Cengiz Kurtoğlu sahne aldı

  Bahçelievler Belediyesi tarafından düzenlenen 'En Baba Fest' etkinliğinde sahne alan Cengiz Kurtoğlu, vatandaşlara unutulmaz bir gün yaşattı. Etkinlikte çocuklar için oyun parkuru, yarışmalar, yüz boyama ve hatıra fotoğrafı stantları yer aldı. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, tüm babaların gününü kutladı ve etkinliğin amacının babaları çocuklarıyla buluşturmak olduğunu belirtti. Sanatçı Cengiz Kurtoğlu ise hem etkinliğe katılanlara hem de babalar gününü kutlayarak, 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısını söyledi.

 • Başakşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri kapsamında konserlere devam ediyor
  19 Haz Başakşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri kapsamında konserlere devam ediyor

  Başakşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği Yaz Etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği konserlere doludizgin devam ediyor. Hafta sonu sevilen sanatçılar Cengiz Kurtoğlu ve Alişan, Başakşehirlilere müzik ziyafeti sundu. Genç yıldızlarından oluşan Başakşehir Gençlik Orkestrası ise Bahçeşehir Gölet'te kulakların pasını sildi.

 • Cengiz Kurtoğlu, Bahçelievler Belediyesi'nin düzenlediği 'En Baba Fest' etkinliğinde hayranlarıyla buluştu
  19 Haz Cengiz Kurtoğlu, Bahçelievler Belediyesi'nin düzenlediği 'En Baba Fest' etkinliğinde hayranlarıyla buluştu

  Cengiz Kurtoğlu, Bahçelievler Belediyesi'nin 'En Baba Fest' etkinliği kapsamında hayranlarıyla buluştu. Kurtoğlu, konserde bir sevgi köprüsü kurulduğunu ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte söylediği 'Duyanlara duymayanlara' adlı şarkısının mutluluğunu dile getirdi. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ise tüm babaların Babalar Günü'nü kutladı ve Cengiz Kurtoğlu'na teşekkür ederek çiçek ve hediye takdim etti.

 • Bahçelievler'de Babalar Günü'ne Özel 'En Baba Fest' Etkinliği Düzenlendi
  18 Haz Bahçelievler'de Babalar Günü'ne Özel 'En Baba Fest' Etkinliği Düzenlendi

  Bahçelievler Belediyesi, Babalar Gününe özel 'En Baba Fest' etkinliği düzenledi. Festivalde çocuklar ve babalar çeşitli oyun alanlarında eğlendi. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır da festival alanını gezerek babaların Babalar Gününü kutladı. Festival, Cengiz Kurtoğlu'nun sahne almasıyla son bulacak.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun darp davası devam ediyor
  06 Haz Cengiz Kurtoğlu'nun darp davası devam ediyor

  Doğum günü partisinde tanıştığı kişiyi darp ettiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun duruşması devam ediyor. Müşteki Mustafa Can, sanık tarafından kendisine bıçakla saldırıldığını söyledi. Mahkeme, sanığın hazır edilmesi için son kez süre verirken, yüzde iz kalıp kalmadığına ilişkin rapor düzenlenmesini talep etti.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun İşletmeci Mustafa Can'a Yönelik Şiddet Davası Devam Ediyor
  06 Haz Cengiz Kurtoğlu'nun İşletmeci Mustafa Can'a Yönelik Şiddet Davası Devam Ediyor

  Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun İstinye'deki bir mekanda katıldığı doğum günü partisinde işletmeci Mustafa Can'a yönelik şiddet olayıyla ilgili dava devam ediyor. İşletmeci Mustafa Can, Cengiz Kurtoğlu'nun kendisine servis bıçağıyla saldırdığını iddia ederek şikayetçi oldu. Duruşmada tanık olarak dinlenen müzisyen Esra Sönmezer ise olayın nasıl geliştiğini anlattı. Hakim, Cengiz Kurtoğlu'nun bir sonraki celse hazır edilmesine karar verirken, şikayetçi Mustafa Can'ın yüzündeki izin sabit olup olmadığı yönünde Adli Tıp Kurumundan rapor alınmasına karar verdi.

 • Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun darp ve hakaret davası devam ediyor
  06 Haz Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun darp ve hakaret davası devam ediyor

  Doğum günü partisinde tanıştığı kişiyi, sanatçı arkadaşlarına hakaret ettiği iddiasıyla darp ve hakaret ettiği öne sürülen şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun yargılanmasına devam edildi. Duruşmada müşteki Mustafa Can, 'Elindeki bıçağı benim yüzüme 1 kez sallayınca bıçak önce burnuma geldi. Kendimi geri çekerken 2.kez bıçağı salladı, sol yanağıma geldi. Şikayetçiyim' dedi.

 • Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay tartışması sonrası Mustafa Can'a saldırı davası devam ediyor
  06 Haz Cengiz Kurtoğlu, Orhan Gencebay tartışması sonrası Mustafa Can'a saldırı davası devam ediyor

  İstanbul'da bir mekanda sanatçı Orhan Gencebay'a hakaret ettiği gerekçesiyle Mustafa Can'ı darbettiği öne sürülen sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. Duruşmada müşteki Mustafa Can, sanığın kendisine saldırmasının nedenini anlamadığını belirterek, hakaret etmediğini söyledi. Mahkeme, Cengiz Kurtoğlu'nun bir sonraki duruşmada hazır edilebilmesi için avukatına son kez süre verdi ve müştekinin yüzünde olay nedeniyle sabit iz kalıp kalmadığının belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na sevk edilerek rapor hazırlanmasına karar verdi.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun tartıştığı adamı yüzünden yaraladığı dava sürüyor! Mahkeme sanatçıya son defa süre verdi
  06 Haz Cengiz Kurtoğlu'nun tartıştığı adamı yüzünden yaraladığı dava sürüyor! Mahkeme sanatçıya son defa süre verdi

  Katıldığı doğum günü partisinde Orhan Gencebay ve bazı sanatçılar hakkındaki aşağılayıcı yorumda bulunduğu gerekçesiyle tartıştığı kişiyi darp ettiği iddiası yargılanan sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun 3 yıla kadar hapsinin istendiği dava sürüyor. Mahkeme, konseri nedeniyle duruşmaya katılmayan Kurtoğlu'na gelecek celsede hazır olması için son defa süre verdi.

 • Sakarya Bike Fest'te Cengiz Kurtoğlu konseri
  05 Haz Sakarya Bike Fest'te Cengiz Kurtoğlu konseri

  Sakarya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliği yaptığı UCI BMX Racing Dünya Kupası yarışlarının ardından Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde Cengiz Kurtoğlu konseriyle izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı. Sakarya Bike Fest ile bisiklet sporuna yönelik organizasyonları tek çatı altında toplayan Büyükşehir, MTB Kupası, Tour of Sakarya yarışları ve son olarak UCI BMX Racing Dünya Kupası ile nefes kesen yarışlara ev sahipliği yaptı.

 • Cengiz Kurtoğlu, Bisiklet Fest kapsamında Sakarya'da konser verdi
  04 Haz Cengiz Kurtoğlu, Bisiklet Fest kapsamında Sakarya'da konser verdi

  Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Bisiklet Fest kapsamında sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Ayçiçeği Bisiklet Vadisi'nde düzenlenen etkinlikte konser verdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin de katıldığı konserde, 40 bisiklet çekilişle hediye edildi.

 • Ak Parti şarkısı olan 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısını kim söylüyor? 'Duyanlara Duymayanlara' şarkısı kimin, kim söylüyor?
  29 May Ak Parti şarkısı olan "Duyanlara Duymayanlara" şarkısını kim söylüyor? "Duyanlara Duymayanlara" şarkısı kimin, kim söylüyor?

  Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu geride kaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na karşı seçimleri kazandı. Sonuçların belli olmasının ardından Ankara'ya geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan Külliye'de balkon konuşması yaptı. Konuşma başlangıcında çalan "Duyanlara Duymayanlara" şarkısı araştırıldı. Peki, Ak Parti şarkısı olan "Duyanlara Duymayanlara" şarkısını kim söylüyor? "Duyanlara Duymayanlara" şarkısı kimin, kim söylüyor?

 • Erdoğan'ın miting şarkısını söyleyen Cengiz Kurtoğlu: Sürpriz yaptık, kendisi de çok mutlu oldu
  16 May Erdoğan'ın miting şarkısını söyleyen Cengiz Kurtoğlu: Sürpriz yaptık, kendisi de çok mutlu oldu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim mitinglerinde "Duyanlara Duymayanlara" isimli şarkısı kullanılan Cengiz Kurtoğlu, "Benim cumhurbaşkanımla birlikteliğim yaklaşık kırk yılı buluyor. Haberi olmadan sürpriz yaptık, kendisi de mutlu oldu" dedi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Tekirdağ mitinginde Cengiz Kurtoğlu şarkısı söyledi
  08 May Cumhurbaşkanı Erdoğan Tekirdağ mitinginde Cengiz Kurtoğlu şarkısı söyledi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ mitinginde Cengiz Kurtoğlu'nun Duyanlara Duymayanlara şarkısını eşi Emine Erdoğan ve Tekirdağlılarla birlikte söyledi.

 • Tarsus'ta AK Parti Konserinde Yangın Çıktı
  04 May Tarsus'ta AK Parti Konserinde Yangın Çıktı

  AK Parti teşkilatının düzenlediği Cengiz Kurtoğlu konserinde teknik malzemelerin bulunduğu TIRda yangın çıktı. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ve şarkıcı Kurtoğlu alandan çıkarıldı. İtfaiye ekipleri yangını söndürürken konsere gelen vatandaşlar dağıldı.

 • Cengiz Kurtoğlu konserinde jeneratör kaynaklı yangın çıktı
  04 May Cengiz Kurtoğlu konserinde jeneratör kaynaklı yangın çıktı

  Mersin'in Tarsus ilçesinde Cengiz Kurtoğlu konserinde teknik malzemelerin bulunduğu tırdaki jeneratör yandı. Çıkan yoğun dumanlar nedeniyle Kurtoğlu sahneden inerken Bakan Nureddin Nebati de bölgeden uzaklaştırıldı.

 • Cengiz Kurtoğlu konserinde jeneratör yangını, Bakan Nebati uzaklaştırıldı
  04 May Cengiz Kurtoğlu konserinde jeneratör yangını, Bakan Nebati uzaklaştırıldı

  Mersin'in Tarsus ilçesinde düzenlenen Cengiz Kurtoğlu konserinde teknik malzemelerin bulunduğu tırdaki jeneratör yandı. Yoğun dumanlar nedeniyle Kurtoğlu sahneden indi ve Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati olay yerinden uzaklaştırıldı. Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü ve konsere katılan vatandaşlar dağıldı.

 • AK Parti'nin düzenlediği Cengiz Kurtoğlu konserinde yangın! Bakan Nebati bölgeden uzaklaştırıldı
  04 May AK Parti'nin düzenlediği Cengiz Kurtoğlu konserinde yangın! Bakan Nebati bölgeden uzaklaştırıldı

  Mersin'in Tarsus ilçesinde AK Partililerin düzenlediği, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin de katıldığı Cengiz Kurtoğlu konserinde yangın çıktı. Yangın sonrası Bakan Nebati korumalar eşliğinde makam aracına alınıp olay yerinden uzaklaştırılırken, Kurtoğlu da yükselen duman nedeniyle sahneyi boşalttı.

 • Yeni tanıştığı kişiyi darp eden Cengiz Kurtoğlu'nun yargılanmasına başlandı
  07 Nis Yeni tanıştığı kişiyi darp eden Cengiz Kurtoğlu'nun yargılanmasına başlandı

  Doğum günü partisinde tanıştığı kişiyi, sanatçı arkadaşlarına hakaret ettiği iddiasıyla darp ve hakaret ettiği öne sürülen şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun yargılanmasına başlandı.

 • Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun 'yaralama' ve 'hakaret' suçlarından yargılanmasına başlandı
  06 Nis Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun "yaralama" ve "hakaret" suçlarından yargılanmasına başlandı

  İstanbul'da bir mekanda sanatçı Orhan Gencebay'a hakaret ettiği gerekçesiyle Mustafa Can adlı kişiyi darbeden Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.

 • ŞARKICI CENGİZ KURTOĞLU'NA 3 YILA KADAR HAPSİ İSTEMİ
  06 Nis ŞARKICI CENGİZ KURTOĞLU'NA 3 YILA KADAR HAPSİ İSTEMİ

  Şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, işletmeci Mustafa Can'ı aşağılayıcı yorumları nedeniyle tartışması sonrasında darp ettiği iddiasıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanıyor. Tanıkların dinlendiği duruşmada, Cengiz Kurtoğlu'nun elinde bıçak olmadığı ifade edildi. Mahkeme, Cengiz Kurtoğlu'nun ve şikayetçinin bir dahaki celse dinlenmesine karar verdi. Olay yerinde olan oyuncu Esra Sönmezer de bir sonraki duruşmada tanık olarak dinlenecek. İddianamede, Cengiz Kurtoğlu'nun \"Basit yaralama\" ve \"Hakaret\" suçundan cezalandırılması talep ediliyor.

 • Yeni tanıştığı şahsı darp eden Cengiz Kurtoğlu'nun yargılama süreci başladı
  06 Nis Yeni tanıştığı şahsı darp eden Cengiz Kurtoğlu'nun yargılama süreci başladı

  Doğum günü partisinde tanıştığı şahsı, sanatçı arkadaşlarına hakaret ettiği iddiasıyla darp ve hakaret ettiği ileri sürülen şarkıcı Cengiz Kurtoğlu'nun mahkemesi başladı. Hazırlanan iddianamede şüpheli Cengiz Kurtoğlu'nun 'basit yaralama' suçundan 4 aydan 1 yıla, 'hakaret' suçundan ise 3 aydan 2 yıla kadar olmak üzere toplamda 7 aydan 3 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla beraber Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısına eşlik etti
  27 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla beraber Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısına eşlik etti

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlarla beraber Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısına eşlik ettiBİLECİK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilecik'te katıldığı açılışta vatandaşlarla beraber Cengiz Kurtoğlu'nun "Duyanlara Duymayanlara" isimli şarkısına eşlik etti.

 • Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz! Sahnede en meşhur şarkısına eşlik etti
  08 Oca Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz! Sahnede en meşhur şarkısına eşlik etti

  İstanbul'da "ÜniAK FEST" etkinliğine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, etkinlikte sahne alan Cengiz Kurtoğlu'nun "Duyanlara Duymayanlara" şarkısına eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı salondakiler dakikalarca alkışlarken, o anlar sosyal medyada tıklanma rekorları kırdı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'ÜniAK FEST' etkinliğinde sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısına eşlik etti
  08 Oca Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ÜniAK FEST" etkinliğinde sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun şarkısına eşlik etti

  Sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun şarkı söylemesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şarkıya eşlik etmesi Salonda şarkıya eşlik eden partililer İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da "ÜniAK FEST" etkinliğine katıldı.

 • Cengiz Kurtoğlu kimdir? 2023 İbo Show Yılbaşı Cengiz Kurtoğlu kaç yaşında, nereli?
  31 Ara Cengiz Kurtoğlu kimdir? 2023 İbo Show Yılbaşı Cengiz Kurtoğlu kaç yaşında, nereli?

  Star Tv de yayınlanan İbo Show programını, yılbaşına özel konuklarını ağırlıyor. Yılbaşı özel programında konuk olan Cengiz Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. 2023 İbo Show Yılbaşı Cengiz Kurtoğlu kaç yaşında, nereli olduğu seyirciler tarafından araştırılıyor. Peki, Cengiz Kurtoğlu kimdir? Cengiz Kurtoğlu kaç yaşında?

 • Cengiz Kurtoğlu: 100 Yaşıma Kadar Şarkı Söylemek İstiyorum
  15 Ara Cengiz Kurtoğlu: 100 Yaşıma Kadar Şarkı Söylemek İstiyorum

  Arabesk müziğin sevilen ismi Cengiz Kurtoğlu, önceki akşam Büyükçekmece'deki Kalikratya Balık Restaurant'ta sahne aldı.

 • İlk Kez Reklam Filminde Rol Alacak
  15 Eki İlk Kez Reklam Filminde Rol Alacak

  Usta sanatçı Cengiz Kurtoğlu, yalıtım yapı malzemeleri üzerine faaliyet gösteren Yapıset A.Ş'nin yeni markası Navtex'in reklam yüzü oldu. Cengiz Kurtoğlu ve marka yöneticileri Volkan Uray, Uğur Uray önceki gün Florya Hatay Sofrası'nda basın mensuplarıyla bir araya geldi. Donanım Medya Ajans Başkanı Samet Kılıçarslan'ın yönettiği toplantıda taraflar sözleşmeye imza attı.

 • Arabesk Müziğin Sevilen İsmi Evlendi! Cengiz Kurtoğlu Şahitlik Yaptı
  07 Eki Arabesk Müziğin Sevilen İsmi Evlendi! Cengiz Kurtoğlu Şahitlik Yaptı

  "Seni Hiç Kimse Sevemez ki" şarkısı dijital platformlarda 10 milyonun üzerinde dinlenen arabesk müziğin sevilen ismi Burak Akagün, CVK Park Bosphorus Otel'de düzenlenen düğün ile hayatını Sinem Kahraman ile birleştirdi. Çiftin nikah şahitliğini yapanlar arasında müzisyen Cengiz Kurtoğlu da vardı. İşte detaylar...

 • Şile Bezi Kültür Sanat Festivali Cengiz Kurtoğlu konseriyle son buldu
  08 Ağu Şile Bezi Kültür Sanat Festivali Cengiz Kurtoğlu konseriyle son buldu

  Şile Bezi Kültür Sanat Festivali Cengiz Kurtoğlu konseriyle son buldu 33. Uluslararası Şile Bezi Kültür Sanat Festivali binlerce Şileli vatandaşların katıldığı konserle sona erdi 1-7 Ağustos tarihleri arasında birçok etkinliğe sahne olan 33.

 • AA stüdyo ekibinden milli halterci Muhammed Furkan'a sürpriz
  07 Haz AA stüdyo ekibinden milli halterci Muhammed Furkan'a sürpriz

  AA stüdyo ekibin milli halterci Muhammed Furkan Özbek'e sürpriz yapılması Röportaj esnasında Cengiz Kurtoğlu'nun "Nefesimsin" şarkısının çalınması Muhammed Furkan Özbek'in şarkıya eşlik etmesi ANKARA - Avrupa Şampiyonası'nda 2 altın, bir bronz madalya kazanan milli halterci Muhammed Furkan...

 • Cesur Kıyafetiyle Olay Yarattı
  04 Haz Cesur Kıyafetiyle Olay Yarattı

  Ünlü sanatçılar Cengiz Kurtoğlu ve Seren Serengil peş peşe çıktıkları Maslak Yeni Gazino sahnesinde müzik dolu muhteşem bir geceye imza attılar. Serengil, iddialı sahne kostümleriyle geceye damga vurdu. İşte detaylar...

 • Sakarya'da konserde çıkan silahlı kavgada biri çocuk iki kişi yaralandı
  29 May Sakarya'da konserde çıkan silahlı kavgada biri çocuk iki kişi yaralandı

  Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde sanatçı Cengiz Kurtoğlu'nun konserinde çıkan silahlı kavgada biri çocuk 2 kişi yaralandı, yakalanan zanlı tutuklandı.

 • Cengiz Kurtoğlu Konserinde Ortalık Karıştı! Silahlar Konuştu
  29 May Cengiz Kurtoğlu Konserinde Ortalık Karıştı! Silahlar Konuştu

  Sakarya'nın Kaynarca ilçesinde düzenlenen Dartılı Keşkek, Tarım, Hayvancılık, Kültür Sanat Festivali'nin kapanış konserinde Cengiz Kurtoğlu sahnedeyken silahlı kavga çıktı. Silahla vurulan 1 kişi ve seken kurşundan 1 çocuk yaralanırken, 2 kişi gözaltına alındı.

 • Sanatçı Kurtoğlu: 'Cengiz Kurtoğlu ile karıştırılmak onur verici'
  09 Mar Sanatçı Kurtoğlu: "Cengiz Kurtoğlu ile karıştırılmak onur verici"

  Sanatçı Cemal Kurtoğlu uzun süre ara verdiği müzik dünyasına yeni teklisi 'Gel bir kez daha düşün' ile geri döndü.

 • Sanatçı Kurtoğlu,' Cengiz Kurtoğlu ile karıştırılmak onur verici'
  08 Mar Sanatçı Kurtoğlu," Cengiz Kurtoğlu ile karıştırılmak onur verici"

  Sanatçı Kurtoğlu," Cengiz Kurtoğlu ile karıştırılmak onur verici" Sanatçı Cemal Kurtoğlu uzun süre ara verdiği müzik dünyasına yeni teklisi 'Gel bir kez daha düşün' ile geri döndü.

 • Demet Akalın -5 Derecede Şarkılarıyla Isıttı
  31 Oca Demet Akalın -5 Derecede Şarkılarıyla Isıttı

  Ünlü sanatçı Demet Akalın Yeşil Nesil Atölyeleri'nin düzenlediği konserler serisinde Kartepe'nin zirvesinde hayranlarıyla buluştu. Soğuk havaya rağmen yoğun bir dinleyici kitlesi olan konserde Demet Akalın şarkılarıyla içleri ısıttı. İşte detaylar...

 • Cengiz Kurtoğlu, minik hayranlarıyla buluştu
  31 Oca Cengiz Kurtoğlu, minik hayranlarıyla buluştu

  - Cengiz Kurtoğlu, minik hayranlarıyla buluştu Ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu: "A'dan Z'ye her kuşakta varım" Kocaeli'nin Kartepe ilçesine Karfest Festivali için gelen ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, kendi konserinden bir gün sonra sahne alan Demet Akalın'ı ailesiyle birlikte dinledi.

 • Demet Akalın konsere kar motoruyla geldi
  30 Oca Demet Akalın konsere kar motoruyla geldi

  Ünlü sanatçı Demet Akalın Kartepe'nin zirvesinde hayranlarıyla buluştu. Eksi 5 derecede şarkılarını seslendiren Demet Akalın, konsere kar motoru ile geldi. Cengiz Kurtoğlu'da ailesiyle beraber Demet Akalın'ı dinlemeye geldi. Cengiz Kurtoğlu'nu gören Akalın, "Sen gençliğimsin benim be" diye seslendi.

 • Cengiz Kurtoğlu sahnede sanat camiasına verdi veriştirdi
  24 Oca Cengiz Kurtoğlu sahnede sanat camiasına verdi veriştirdi

  Ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, hastalığının ardından ilk defa sahne aldı. Bir hayli dolu olduğu görülen Kurtoğlu, sanat camiasına da taş attı. Kurtoğlu, "Bizim camiada grip yok ama domuzlar çok" ifadelerini kullanarak, bazı isimlere üstü kapalı göndermede bulundu.

 • CENGİZ KURTOĞLU'NUN SALDIRDIĞI MUSTAFA CAN KONUŞTU
  25 Kas CENGİZ KURTOĞLU'NUN SALDIRDIĞI MUSTAFA CAN KONUŞTU

  SARIYER'de bir doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iddiaya göre aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can'a bıçakla saldırdı.

 • Cengiz Kurtoğlu bıçaklı saldırıyla ilgili açıklama yaptı: Benim bıçakla ne işim var, namus için olsa silahı elime alır vururum
  25 Kas Cengiz Kurtoğlu bıçaklı saldırıyla ilgili açıklama yaptı: Benim bıçakla ne işim var, namus için olsa silahı elime alır vururum

  İş adamı Mustafa Can'a masadan aldığı servis bıçağı ile saldırdığı öne sürülen Cengiz Kurtoğlu, yeni açıklama yaptı. Kendisine tuzak kurulduğunu belirten Cengiz Kurtoğlu, "Benim bıçakla ne işim var! Namus için olsa silahı elime alır vururum. Telefonun ışığı parlıyor, ben 4-5 metre daha bu taraftayım. Ufak tefek itiş kakış oldu. 'Çıkartın bu adamı gitsin' dedim." dedi.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun saldırdığı Mustafa Can konuştu
  25 Kas Cengiz Kurtoğlu'nun saldırdığı Mustafa Can konuştu

  SARIYER'de bir doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iddiaya göre aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can'a bıçakla saldırdı.

 • Gittiği restoranda iş insanına bıçakla saldıran Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı
  24 Kas Gittiği restoranda iş insanına bıçakla saldıran Cengiz Kurtoğlu gözaltına alındı

  İstanbul Sarıyer'de bir restorana giden ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, mekana gelen iş insanı Mustafa Can ile yaşadığı tartışma sonucu servis bıçağıyla saldırdı. Zorlukla sakinleştirilen Kurtoğlu'nun o anları güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi. Yüzünden yaralanan Mustafa Can'ın şikayeti üzerine Kurtoğlu gözaltına alındı.

 • Son dakika haberi: (Ek Bilgilerle)Cengiz Kurtoğlu'ndan iş insanına bıçaklı saldırı iddiası kamerada
  24 Kas Son dakika haberi: (Ek Bilgilerle)Cengiz Kurtoğlu'ndan iş insanına bıçaklı saldırı iddiası kamerada

  Bir son dakika haberine göre SARIYER'de bir doğum günü partisine katılan şarkıcı Cengiz Kurtoğlu, iddiaya göre aynı masada oturduğu iş insanı Mustafa Can'a bıçakla saldırdı.

 • Müzisyen Cengiz Kurtoğlu'nun 'darp ve bıçakla yaralama' iddiasıyla ifadesi alındı
  24 Kas Müzisyen Cengiz Kurtoğlu'nun "darp ve bıçakla yaralama" iddiasıyla ifadesi alındı

  Müzisyen Cengiz Kurtoğlu'nun, bir kişiyi darbedip yüzünden bıçakla yaraladığı iddiasıyla ifadesine başvuruldu.

 • Son dakika magazin haberleri! Gündemdeki magazin olayları
  24 Kas Son dakika magazin haberleri! Gündemdeki magazin olayları

  "Doğum günü partisine katılan Cengiz Kurtoğlu, küfür eden bir adamla arbede yaşadı", "Danla Bilic ve Reynmen sosyal medyada birbirine girdi" gibi son dakika magazin olaylarından derlenen haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

 • Cengiz Kurtoğlu'nun olaylı gecesi
  24 Kas Cengiz Kurtoğlu'nun olaylı gecesi

  Cengiz Kurtoğlu, İstanbul Sarıyer'de bir doğum günü partisine katıldı. Oturduğu masadaki M.C. adlı kişi, alkolün dozunu kaçırıp sanatçı arkadaşlarına küfür edince Kurtoğlu ile aralarında gerilim yaşandı.

 • Cengiz Kurtoğlu'ndan 'aşı olun' çağrısı
  04 Kas Cengiz Kurtoğlu'ndan "aşı olun" çağrısı

  Sanatçı Cengiz Kurtoğlu ve eşi, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde 4. doz aşılarını yaptırdı.

 • Tarabya'nın kralları Kuruçeşme'de
  30 Ağu Tarabya'nın kralları Kuruçeşme'de

  ARABESKİN BABALARI İLE BOĞAZ'DA MÜZİK RESİTALİArabesk müziğin iki güçlü yorumcusu Ümit Besen ve Cengiz Kurtoğlu Kuruçeşme sahnesinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

 • Cengiz Kurtoğlu bir buçuk sene sonra ilk konserini verdi
  18 Tem Cengiz Kurtoğlu bir buçuk sene sonra ilk konserini verdi

  Arabesk müziğin dev ismi Cengiz Kurtoğlu, 1,5 yılın ardından ilk konserini Bodrum'da verdi.

 • Cengiz Kurtoğlu: İstanbul'da zor günler geçirdim
  20 Şub Cengiz Kurtoğlu: İstanbul'da zor günler geçirdim

  Ayşen Birgör'le ilk kez düet yaptınız...Evet, hatta müzikal kariyerimde ilk kez kadın bir sesle düet yaptım. Ayşen Birgör, çok değerli ve özel bir ses. Her zaman da yanında olacağım. İstanbul'a ilk kez geldiğinizde hiç dolandırıldınız mı?Biz İstanbul'a büyük paralarla gelmedik.

 • Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi
  27 Oca Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi

  Konuk olduğu programda çocukluk yıllarında yaşadığı sıkıntıları anlatırken gözyaşlarına hakim olamayan Cengiz Kurtoğlu, "Çocuk yaşta üvey annemden şiddet gördüm. Kış ayında buz gibi suyla beni yıkardı. Ardından da döverdi" dedi.

 • Son dakika haber! 'İstanbul Yeditepe Konserleri'nde Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen izleyiciyle buluştu
  14 Haz Son dakika haber! "İstanbul Yeditepe Konserleri"nde Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen izleyiciyle buluştu

  Son dakika habere göre İletişim Başkanlığı koordinasyonunda bir ay boyunca sürecek Cumhurbaşkanlığı "İstanbul Yeditepe Konserleri"nin beşinci gününde Arif Susam, Cengiz Kurtoğlu ve Ümit Besen müzikseverlerle buluştu.

 • Mustafa Açıkses'in yeni klibinde ünlü isimler bir araya geldi
  28 May Mustafa Açıkses'in yeni klibinde ünlü isimler bir araya geldi

  Türkücü Mustafa Açıkses'in 'Çaresizim Çaresiz' adlı teklisi Özdemir Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu

Advertisement