AB'den Venezuela'da Devlet Başkanı Maduro'ya yakın 7 kişiye yaptırım kararı - Son Dakika

AB'den Venezuela'da Devlet Başkanı Maduro'ya yakın 7 kişiye yaptırım kararı

26.09.2019 17:30
AB'den Venezuela'da Devlet Başkanı Maduro'ya yakın 7 kişiye yaptırım kararı, System.String[]

Avrupa Birliği, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’ya yakın 7 kişiye daha ekonomik yaptırım uygulama kararı aldı.

Avrupa Birliği (AB), Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya yakın üst düzey 7 kişiye daha ekonomik yaptırım uygulama kararı aldı.

Karar uyarınca, "işkence yapmakla" suçlanan bu kişilerin AB içindeki mal varlıkları dondurulacak ve yine AB içinde yolculuk yapmaları yasaklanacak. Bu kararla, haklarında yaptırım uygulama kararı alınan Maduro'ya yakın üst düzey yetkililerin sayısı 25'e çıktı.

AB'den Venezuela'da Devlet Başkanı Maduro'ya yakın 7 kişiye yaptırım kararı

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya AB'den Venezuela'da Devlet Başkanı Maduro'ya yakın 7 kişiye yaptırım kararı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı Liverpool Ozan Kabak için 20 milyon sterlini gözden çıkardı Sınırın İran tarafında kalan çocukların, Azerbaycan askerlerine yaptığı sevinç gösterisi böyle görüntülendi Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı Samsung'un Yönetim Kurulu Başkanı Lee, 78 yaşında hayatını kaybetti Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı