Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı - Son Dakika

Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı

20.09.2020 12:04

ABD'de bahçe kapısını kırarak eve giren ayı ilginç görüntülere neden oldu. Havuzdan su içtikten sonra ev sahibinin ayağını koklayıp dürterek uyandırdı. Karşısında ayıyı gören adam bir anlık bir şaşkınlık ve panik yaşarken, korkan ayı hızla bahçeden ayrıldı.

ABD'de bahçe kapısından kırarak eve giren ayı, havuz kenarında uyuya kalan Matt Bete'nin ayağını dürterek uyandırdı. Uyanan adam kısa süreli bir şaşkınlık yaşarken, panikleyen ayı da hızla Bete'nin yanından uzaklaştı.

Olay, ABD'nin Massachusetts eyaletindeki Greenfield şehrinde yaşandı. Matt Bete'ye ait evin bahçe kapısını kıran ayı bahçeye girdi.

YÜZME HAVUZUNDAN SU İÇTİ

Ortalıkta biraz gezindikten sonra bahçedeki yüzme havuzundan su içen ayı. Daha sonra havuz kenarında bunan bir şezlongta uyuyan Matt Bete'ye yöneldi.

Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı

AYAĞINA DOKUNDU

Bete'nin ayağına dokunmasıyla uyanan ev sahibi kısa süreli bir şaşkınlık ve panik yaşarken, adamın uyanmasından ürken ayı da bahçeden hızla uzaklaştı.

O anlar evin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yayın kuruluşla anlaşamadık, ihtarname gönderdik Ermenistan Dağlık Karabağ'da PKK'lı teröristleri ön safta kullanıyor ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi