Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı - Son Dakika

Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı

20.09.2020 12:04

ABD'de bahçe kapısını kırarak eve giren ayı ilginç görüntülere neden oldu. Havuzdan su içtikten sonra ev sahibinin ayağını koklayıp dürterek uyandırdı. Karşısında ayıyı gören adam bir anlık bir şaşkınlık ve panik yaşarken, korkan ayı hızla bahçeden ayrıldı.

ABD'de bahçe kapısından kırarak eve giren ayı, havuz kenarında uyuya kalan Matt Bete'nin ayağını dürterek uyandırdı. Uyanan adam kısa süreli bir şaşkınlık yaşarken, panikleyen ayı da hızla Bete'nin yanından uzaklaştı.

Olay, ABD'nin Massachusetts eyaletindeki Greenfield şehrinde yaşandı. Matt Bete'ye ait evin bahçe kapısını kıran ayı bahçeye girdi.

YÜZME HAVUZUNDAN SU İÇTİ

Ortalıkta biraz gezindikten sonra bahçedeki yüzme havuzundan su içen ayı. Daha sonra havuz kenarında bunan bir şezlongta uyuyan Matt Bete'ye yöneldi.

Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı

AYAĞINA DOKUNDU

Bete'nin ayağına dokunmasıyla uyanan ev sahibi kısa süreli bir şaşkınlık ve panik yaşarken, adamın uyanmasından ürken ayı da bahçeden hızla uzaklaştı.

O anlar evin güvenlik kamerasına yansıdı.

Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Kapıyı kırıp bahçeye girdi! Ev sahibinin ayağını dürterek uyandıran ayı şaşkınlık yarattı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı