ABD'deki Silahlı Saldırının Ardından Bir Kare - Son Dakika

ABD'deki Silahlı Saldırının Ardından Bir Kare

05.07.2022 19:10
ABD'deki Silahlı Saldırının Ardından Bir Kare

HIGHLAND PARK, 5 Temmuz (Xinhua) -- Amerika Birleşik Devletleri'nin Illinois eyaletindeki Highland Park'ta düzenlenen silahlı saldırının ardından, Merkez Caddesi'ndeki (Central Ave) boş portatif sandalyeler ve kişisel eşyalar görülüyor, 4 Temmuz 2022.

HIGHLAND PARK, 5 Temmuz (Xinhua) -- Amerika Birleşik Devletleri'nin Illinois eyaletindeki Highland Park'ta düzenlenen silahlı saldırının ardından, Merkez Caddesi'ndeki (Central Ave) boş portatif sandalyeler ve kişisel eşyalar görülüyor, 4 Temmuz 2022. Illinois eyaletinin Chicago kentinin kuzey banliyölerindeki Highland Park'ta Pazartesi sabahı Bağımsızlık Günü geçit töreni sırasında düzenlenen silahlı saldırıda altı kişinin öldüğü bildirildi. (Fotoğraf: Vincent Johnson/Xinhua)

YORUMLAR
500
Babacan, partisinin düzensiz göçün önlenmesine ilişkin eylem planını açıkladı Açıklaması Babacan, partisinin düzensiz göçün önlenmesine ilişkin eylem planını açıkladı Açıklaması ABD'li İşverenler İşçi Bulamıyor ABD'li İşverenler İşçi Bulamıyor Bu meyveyi yetişmek için serasına kamera sistemi ve soba kurdu Bu meyveyi yetişmek için serasına kamera sistemi ve soba kurdu
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel ABD'deki Silahlı Saldırının Ardından Bir Kare - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement