Son Dakika Haberleri: Activision Blizzard, Üst Düzey Yöneticisini Twitter'a Kaptırdı

Activision Blizzard, Üst Düzey Yöneticisini Twitter'a Kaptırdı

11 ay önce

Activision Blizzard'ın Finansal Departman Yöneticisi Amrita Ahuja, Twitter'a geçiş yaparak Blizzard'daki görevinden istifa etti.

Activision Blizzard, Üst Düzey Yöneticisini Twitter'a Kaptırdı, System.String[]

Geçtiğimiz hafta finansal direktörü Spencer Neumann'ın işine son veren Actision Blizzard, ikinci haftada ikinci finansal direktörünü de kaybederek ender görülebilecek bir vakaya imza attı.


Twitter'ın kurucularından Jack Dorsey'in teklifi üzerine istifasını veren Amrita Ahuja, yeni kurulmuş olan mobil ödeme şirketi Square'in başına getirildi. Dışarıdan gayet normal bir iş değişikliği gibi görünse de finansal çevrelerde Blizzard'ın çok ciddi bir prestij kaybı yaşadığı konuşuluyor.8 yıl önce Activision Blizzard çatısında çalışmaya başlayan Ahua, geçtiğimiz mart ayında finansal direktörlük görevine getirilmişti. Sadece 2 hafta gibi bir sürede yönetim kademesinden çok önemli 2 ismi kaybeden Blizzard ise konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Kaynak: WebTekno

Haber Yayın Tarihi: 04.01.2019 06:06 Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
Pes dedirten sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık