Adana'da Ramazan Etkinlikleri - Son Dakika

Adana'da Ramazan Etkinlikleri

11.06.2016 12:26
Adana'da Ramazan Etkinlikleri, System.String[]

Adana Büyükşehir Belediyesi ramazan ayı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenledi.

Adana Büyükşehir Belediyesi ramazan ayı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenledi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Merkez Park'ta organize edilen ramazan şenlikleri kapsamında tasavvuf müziği dinletisi sunuldu, Aşuk-Maşuk, Kavuklu ile Pişekar, Arap Bacı ve Nigar Hatun, kukla ve gölge oyunları sahnelendi.

Buraya gelen vatandaşlar, yöresel lezzetler ve hediyelik eşyaların satıldığı dükkanlardan da alışveriş yaptı.

Vatandaşlar, çocuklarıyla birlikte Osmanlı kıyafetleriyle hatıra fotoğrafları çektirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de etkinlik alanında vatandaşlarla sohbet edip, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.

Etkinlikler kapsamında Osman Öztunç tarafından konser verildi. Öztunç sahnede kendi eserlerini seslendirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Adana'da Ramazan Etkinlikleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bahar Candan, "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu Son dakika: Kamu bankalarından yeni destek paketi: KOBİ'lere 100 bin liraya kadar kredi verilecek Metro raylarına düşen ve üzerinden 2 vagon geçen kızın mucize kurtuluşu Nefes kefen operasyon! Sınır dışı edilen suç örgütü lideri lüks otelde yakayı ele verdi Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in eski sevgilisinden dehşete düşüren ifade: Ailesine 'parayla ilgili gerekeni yapın' dedim yanlış anlamışlar Hayatı film olan rahmetli Dilber Ay'ı Büşra Pekin canlandıracak Otların arasında uyuyan alkollü şahsı fark etmediler, üzerine kepçeyle toprak attılar Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu: 75 ölü, 60 yaralı