AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, aşı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı - Son Dakika

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, aşı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı

04.04.2021 11:13
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, aşı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı, System.String[]

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile ERÜ İyi Klinik Uygulama ve Araştırma Merkezi'ni (İKUM) ziyaret ederek, Kovid-19'a karşı geliştirilen aşı adayı hakkında bilgi aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile ERÜ İyi Klinik Uygulama ve Araştırma Merkezi'ni (İKUM) ziyaret ederek, Kovid-19'a karşı geliştirilen aşı adayı hakkında bilgi aldı.

ERÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, İKUM Müdürü Prof. Dr. Zafer Sezer, Özhaseki ve beraberindekilere, merkezde yürütülen çalışmaları anlattı.

Ziyarette, Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Aykut Özdarendeli'den de ERÜ'nün Kovid-19 aşı adayı hakkında bilgi alan Özhaseki, aşı çalışmalarında görev alan ekibi tebrik etti.

Özhaseki, daha sonra da yapımı devam eden Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi'ni inceledi.

Özhaseki'nin ziyaretine, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve hayırseverler Süleyman Çetinsaya, Harun Yavuz, Yaşar Küçükçalık ile Abdullah Gülsoy'da eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, aşı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler Son anket sonuçları yayınlandı! İşte Türkiye'de en beğenilen siyasi parti lideri Son anket sonuçları yayınlandı! İşte Türkiye'de en beğenilen siyasi parti lideri Kırmızı kategoride 10 milyon liraya kadar ödülle aranan terörist öldürüldü Kırmızı kategoride 10 milyon liraya kadar ödülle aranan terörist öldürüldü Belirtisiz korona geçirdiğini düşünenlerle ilgili yeni araştırma! Anlaması çok basit Belirtisiz korona geçirdiğini düşünenlerle ilgili yeni araştırma! Anlaması çok basit Aynı aileden 4 kişi, bir ay içinde koronavirüs nedeniyle öldü Aynı aileden 4 kişi, bir ay içinde koronavirüs nedeniyle öldü Ziraat Türkiye Kupası final maçında Antalyaspor'u 2-0 yenen Beşiktaş şampiyon oldu Ziraat Türkiye Kupası final maçında Antalyaspor'u 2-0 yenen Beşiktaş şampiyon oldu Son Dakika: 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenler aşılanmaya başlıyor Son Dakika: 40 yaş üzerindeki tüm branş öğretmenler aşılanmaya başlıyor Araç ve konut dolandırıcılığına fırsat verilmeyecek: Tüzel bilirkişi uygulamasına geçiliyor! Araç ve konut dolandırıcılığına fırsat verilmeyecek: Tüzel bilirkişi uygulamasına geçiliyor!
Advertisement