SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 28 Nisan 2017 21:10 Özhaseki: Özhaseki: "Inşallah Buralarda Bir Daha Terörün Adından Bahsedilmeyecek" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "İnşallah buralarda bir daha terörün adından bahsedilmeyecek.
 • 28 Nisan 2017 20:46 Bakan Özhaseki: İnsanlar PKK Teröründen Usanmış ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, incelemelerde bulunmak üzere geldiği Şırnak'ta, bölge halkının PKK teröründen usandığını belirterek, "Devlet olarak burada huzur ve güveni sağlamak gibi operasyonlar gerçekleştirdik.
 • 28 Nisan 2017 20:28 Bakan Özhaseki: İnsanlar PKK Teröründen Usanmış Bakan Özhaseki: İnsanlar PKK Teröründen Usanmış ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, incelemelerde bulunmak üzere geldiği Şırnak'ta, bölge halkının PKK teröründen usandığını belirterek, "Devlet olarak burada huzur ve güveni sağlamak gibi operasyonlar gerçekleştirdik.
 • 28 Nisan 2017 19:27 Şırnak Bakan Özhaseki: Insanlar PKK Teröründen Usanmış Şırnak Bakan Özhaseki: Insanlar PKK Teröründen Usanmış Bakan Özhaseki: İnsanlar PKK teröründen usanmışÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, incelemelerde bulunmak üzere geldiği Şırnak'ta yaptığı konuşmada, bölge halkının PKK teröründen usandığını belirterek, "Devlet olarak burada huzur ve güveni sağlamak gibi operasyonlar gerçekleştirdik.
 • 28 Nisan 2017 19:16 Belediyeler Kandil'in Irtibat Bürosu Gibi Çalışmış Belediyeler Kandil'in Irtibat Bürosu Gibi Çalışmış" Bazı temaslarda bulunmak üzere Şırnak'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yapılacak olan hizmet alanlarını gezdi.
 • 28 Nisan 2017 18:52 Bakan Özhaseki Şırnak'ta Bakan Özhaseki Şırnak'ta Bazı temaslarda bulunmak üzere Şırnak’a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yapılacak olan hizmet alanlarını gezdi.
 • 28 Nisan 2017 18:51 Bakan Özhaseki, Bakan Özhaseki, "Belediyeler Kandil'in İrtibat Bürosu Gibi Çalışmış" Bakan Özhaseki, "Belediyeler Kandil'in irtibat bürosu gibi çalışmış"ŞIRNAK - Bazı temaslarda bulunmak üzere Şırnak'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Cizre'den sonra Şırnak'ta yapılacak olan hizmet alanlarını gezdi.
 • 28 Nisan 2017 18:47 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Şırnak'ta Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "İnşallah buralarda bir daha terörün adından bahsedilmeyecek.
 • 28 Nisan 2017 16:32 Bakan Özhaseki Cizre'de Incelemelerde Bulundu Bakan Özhaseki Cizre'de Incelemelerde Bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Cizre'yi baştan sonra dönüştürmeyi planlıyoruz.
 • 28 Nisan 2017 16:16 Bakan Özhaseki Cizre'de Incelemelerde Bulundu Bakan Özhaseki Cizre'de Incelemelerde Bulundu Şırnak'ın Cizre ilçesine gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terör mağduru aileler için TOKİ'nin yapmış olduğu yeni konut inşaatı ve Dicle Nehri kenarındaki park çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 28 Nisan 2017 15:56 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Cizre'de İncelemelerde Bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Cizre'de İncelemelerde Bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Cizre'de incelemelerde bulunduŞIRNAK - Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Şırnak'ın Cizre ilçesine gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terör mağduru aileler için TOKİ'nin yapmış olduğu yeni konut inşaatı ve Dicle Nehri kenarındaki...
 • 28 Nisan 2017 15:38 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Cizre'de İncelemelerde Bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Cizre'de İncelemelerde Bulundu Şırnak’ın Cizre ilçesine gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terör mağduru aileler için TOKİ’nin yapmış olduğu yeni konut inşaatı ve Dicle Nehri kenarındaki park çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 28 Nisan 2017 15:34 Cizre Baştan Sona İhya Edilecek Cizre Baştan Sona İhya Edilecek" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Cizre'yi baştan sonra dönüştürmeyi planlıyoruz.
 • 28 Nisan 2017 00:03 Gündem Özeti / 28 Nisan 2017 Gündem Özeti / 28 Nisan 2017 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1- Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şırnak'ta ve Cizre ilçesinde incelemede bulunacak, "Kayyum Belediye Başkanları" ile bir araya gelecek.
 • 27 Nisan 2017 14:25 Bakanlıktan Yöresel Mimariye Uygun Konut Projeleri Kitabı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca kırsal bölgelerde yapılacak yeni yapıların yöresel dokuya uygun inşa edilmesi amacıyla hazırlanan "Yöresel Mimari Özelliklere Uygun Konut Projeleri" kitabının ikincisi yayınlandı.
 • 26 Nisan 2017 14:25 Başkan Toltar'a Sit Alanları İçin Destek Sözü Başkan Toltar'a Sit Alanları İçin Destek Sözü Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası’nda ki SİT alanlarının konuta açılması için Çevre ve Şehirçilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile görüştü.
 • 25 Nisan 2017 20:00 Özhaseki: 2030 Yılına Kadar İstanbul'da 7 Şiddetinde Deprem Olabilir Özhaseki: 2030 Yılına Kadar İstanbul'da 7 Şiddetinde Deprem Olabilir Kentsel dönüşüm uyarısında bulunan Bakan Mehmet Özhaseki, "İstanbul özelinde tüm bilim adamları 2030 yılına kadar 7 şiddetinde bir depremin olabileceğini söylüyor" dedi.
 • 23 Nisan 2017 12:39 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "15 Temmuz darbe girişiminde tüm saldırı ve haince yapılan bombalamalara rağmen, Gazi Meclisimiz açık kalmış, milletin temsilcileri canlarını hiçe sayarak, demokrasiye sahip çıkmışlardır.
 • 22 Nisan 2017 10:44 İnşaat Sektörü Yeni Yatırımlar İçin Harekete Geçti İnşaat Sektörü Yeni Yatırımlar İçin Harekete Geçti İnşaat sektörü temsilcileri, referandum nedeniyle ötelenen yeni proje ve yatırımların mayıs ayı itibariyle yeniden gündeme geleceği ve konut alımının hızlanacağı öngörüsünde bulundu.
 • 21 Nisan 2017 10:02 Türkiye'nin Türkiye'nin "Atık Su Yol Haritası" Belirleniyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca atık su ve arıtma çamurlarının sürdürülebilir yönetiminin güçlendirilmesini sağlamak amacıyla "Türkiye'de Atık Su Yönetimi Çalıştayı" gerçekleştirilecek.
 • 19 Nisan 2017 16:13 Bakan Özhaseki (Referandum Sonuçlarına İtiraz) "Hiç Mızıkçılığa Gerek Yok" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Harbiye'deki İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen "5. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı"nın açılış programına katıldı.
 • 19 Nisan 2017 15:42 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "(Belediye Başkanlarına) İki Sloganın Arkasına Saklanıp... Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "(Belediye başkanlarına) İki sloganın arkasına saklanıp sorumluluğu atıyorlar" 5'inci Uluslararası İstanbul Akıllı Şehirler ve Şebekeler Kongre ve Fuarı gerçekleştirildiİSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kentsel Dönüşüm...
 • 19 Nisan 2017 15:25 Dha İstanbul Bülteni - 3 (geniş haber) 1- BAKAN ÖZHASEKİ: (REFERANDUM SONUÇLARINA İTİRAZLAR) HİÇ MIZIKÇILIĞA GEREK YOK Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Eğer sonuç yüzde 50,1 olarak 'hayır' çıksaydı Allah aşkına elini vicdanına koy, bu itirazları yapacak mıydın?
 • 19 Nisan 2017 15:02 Bakan Özhaseki'den Belediye Başkanlarına 'Kentsel Dönüşüm' Eleştirisi Bakan Özhaseki'den Belediye Başkanlarına 'Kentsel Dönüşüm' Eleştirisi Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kentsel Dönüşüm çalışmalarıyla ilgili belediye başkanlarına eleştiride bulunarak, "Arkadaşlarımızın bir kısmı gayretli hiç itirazım yok, çabalıyorlar.
 • 19 Nisan 2017 14:54 Bakan Özhaseki: Hiç Mızıkçılığa Gerek Yok Bakan Özhaseki: Hiç Mızıkçılığa Gerek Yok (ek görüntüyle) - BAKAN ÖZHASEKİ: (REFERANDUM SONUÇLARINA İTİRAZLAR) HİÇ MIZIKÇILIĞA GEREK YOKÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,"Eğer sonuç yüzde 50,1 olarak 'hayır' çıksaydı Allah aşkına elini vicdanına koy, bu itirazları yapacak mıydın?