SON DAKİKA MEHMET ÖZHASEKİ HABERLERİ

Son Dakika Mehmet Özhaseki Haberleri

 • 22 Ocak 2018 18:08 Bakan Özhaseki Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni Ziyaret Etti BİTLİS'İN Hizan İlçesi'nde çığ altında kalarak şehit olan Balıkesir'li Jandarma Astsubay Üstçavuş Ferruh Kulaoğlu'nun cenazesi için şehrimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Zekai Kafaoğlu'ndan çalışmalar ile ilgili...
 • 22 Ocak 2018 17:33 Bakan Özhaseki, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti Bakan Özhaseki, Büyükşehir Belediyesini Ziyaret Etti Şehit Jandarma Astsubay Üstçavuş Ferruh Kulaoğlu’nun cenazesi için Balıkesir’e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediyesine giderek, Başkan Zekai Kafaoğlu’nu ziyaret etti.
 • 22 Ocak 2018 15:22 Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı - Şehit Kulaoğlu'nun tabutuna en sevdiği iki takımın atkısı bırakıldı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Şehit Ferruh Kulaoğlu'nun cenazesine katıldı Şehidin eşi Bircan Kulaoğlu, eşinin tabutuna kapılarak 'Kızımız artık bana emanet' diye ağladıBALIKESİR - Bitlis'in Hizan ilçesi...
 • 22 Ocak 2018 15:08 Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı Şehit Kulaoğlu'nun Tabutuna En Sevdiği İki Takımın Atkısı Bırakıldı Şehidin cenazesine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki katılırken, şehidin en sevdiği takımların atkısı al bayraklı tabutun üzerine konuldu
 • 21 Ocak 2018 16:28 Esenler'de Düzenlenen Festivalde 5 Ton Kestane İkram Edildi Esenler'de Düzenlenen Festivalde 5 Ton Kestane İkram Edildi Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen festivale; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran ve çok sayıda vatandaş katıldı
 • 21 Ocak 2018 16:25 Kestane Festivali Bakanlar Özhaseki ve Bak'ın Katılımıyla Gerçekleşti ESENLER Belediyesi tarafından düzenlenen Kestane Festivali, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleşti.
 • 21 Ocak 2018 16:22 Kestane Festivali Bakanlar Özhaseki ve Bak'ın Katılımıyla Gerçekleşti Kestane Festivali Bakanlar Özhaseki ve Bak'ın Katılımıyla Gerçekleşti Kestane Festivali bakanlar Özhaseki ve Bak'ın katılımıyla gerçekleştiİSTANBUL, (DHA)- ESENLER Belediyesi tarafından düzenlenen Kestane Festivali, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleşti.
 • 21 Ocak 2018 16:18 Kestane Festivali Bakanlar Özhaseki ve Bak'ın Katılımıyla Gerçekleşti ESENLER Belediyesi tarafından düzenlenen Kestane Festivali, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımıyla gerçekleşti.
 • 21 Ocak 2018 16:06 Esenler'de Düzenlenen Festivalde 5 Ton Kestane İkram Edildi Esenler'de Düzenlenen Festivalde 5 Ton Kestane İkram Edildi Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen festivale; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Esenler Kaymakamı Hulusi Şahin, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran ve çok sayıda vatandaş katıldı
 • 21 Ocak 2018 15:35 Bakan Özhaseki: Doğu'da 26 Bin Yeni Konuta Başladık Bakan Özhaseki: Doğu'da 26 Bin Yeni Konuta Başladık Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Tüm Kayserililer Yardımlaşma ve Kültür Derneği (TÜMKAYDER) tarafından 3'üncüsü gerçekleştirilen programa katıldı
 • 21 Ocak 2018 15:08 Esenler'de Kestane Festivali Dört yol meydanında Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen festivale, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak da katılarak, vatandaşlara kestane dağıttı
 • 21 Ocak 2018 14:50 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Amerika'nın Suriye'deki varlığını eleştirerek, "Hakikaten, Suriye'de Amerika niye var? Suriye'deki insanlarla kardeşlik hukuku mu var? Ortak bir tarihleri mi var? Komşuluk ilişkileri mi var? Geçmişte yaşanmışlıklar mı var? Ne var orada?
 • 21 Ocak 2018 14:27 Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Güvenlik Eksiği Olmayacak ve Kardeşlik Hukuku Geliştireceğiz" - Bakan Özhaseki: "Güvenlik eksiği olmayacak ve kardeşlik hukuku geliştireceğiz" "Hasarlı evlerin hasar bedellerini ödedik" "26 bin yeni konuta başladık, çoğu biten evleri teslim ediyoruz"İSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörle mücadele kapsamında Doğu ve Güneydoğu...
 • 21 Ocak 2018 14:01 Doğu'da 26 Bin Yeni Konuta Başladık Doğu'da 26 Bin Yeni Konuta Başladık" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörle mücadele kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da zarar gören ilçelerle ilgili, "26 bin konuta başladık.
 • 21 Ocak 2018 13:53 Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "26 Bin Yeni Konuta Başladık, Çoğu Biten Evleri Teslim Ediyoruz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörle mücadele kapsamında Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da zarar gören ilçelerle ilgili olarak, “Son 4-5 ayda Yüksekova, Hakkari, Şırnak, Cizre ve Silopi ve Sur’a gittim geldim. 70 bin civarında hasarlı ev var.
 • 20 Ocak 2018 18:54 Diyarbakır Bakan Özhaseki Rahmetli Tahir Elçi Nerede Vuruldu Bakan Özhaseki Rahmetli Tahir Elçi nerede vurulduÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır merkez Sur ilçesindeki, Sur Eylem Planı kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
 • 20 Ocak 2018 16:41 Bakan Özhaseki, Tahir Elçi'nin Vurulduğu Yeri Sordu ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır merkez Sur ilçesindeki, 'Sur Eylem Planı' kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
 • 20 Ocak 2018 16:34 Bakan Özhaseki, Tahir Elçi'nin Vurulduğu Yeri Sordu ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır merkez Sur ilçesindeki, 'Sur Eylem Planı' kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
 • 20 Ocak 2018 15:59 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Diyarbakır'da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinde terör saldırıları sonucu zarar gören mahallelerde inceleme yaptı.
 • 20 Ocak 2018 15:42 Bakan Özhaseki, Sur'da İncelemelerde Bulundu Bakan Özhaseki, Sur'da İncelemelerde Bulundu Bakan Özhaseki, Sur'da incelemelerde bulunduDİYARBAKIR - Diyarbakır'da bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayapınar ilçesinde yapımı tamamlanan 'Kent Meydanı' ile tarihi Sur ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 20 Ocak 2018 15:36 Sur'da Bir Ay İçerisinde İhalelerimizi Yapmaya Başlarız Sur'da Bir Ay İçerisinde İhalelerimizi Yapmaya Başlarız" Diyarbakır'da bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayapınar ilçesinde yapımı tamamlanan 'Kent Meydanı' ile tarihi Sur ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 20 Ocak 2018 15:19 Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Sur'da Bir Ay İçerisinde İhalelerimizi Yapmaya Başlarız" Diyarbakır’da bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayapınar ilçesinde yapımı tamamlanan ‘Kent Meydanı’ ile tarihi Sur ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 19 Ocak 2018 22:52 Özhaseki: "Terör Bölgelerinde Üstlendiğimiz Maliyet Neredeyse 10 Milyar Lira" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Terör bölgelerinde devlet olarak üstlendiğimiz maliyet, neredeyse 10 milyar liraya yakın.
 • 19 Ocak 2018 21:47 Özhaseki: Özhaseki: "Niye Belediye Başkanlarını Seçerken Titiz Olmuyoruz" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Elbette devlet gelecek buraya yatırım yapacak ama niye belediye başkanlarını seçerken titiz olmuyoruz?
 • 19 Ocak 2018 21:40 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: (2) Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: (2) Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Terör bölgelerinde devlet olarak üstlendiğimiz maliyet, neredeyse 10 milyar liraya yakın.
 • 19 Ocak 2018 20:42 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: (1) Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Elbette devlet gelecek buraya yatırım yapacak ama niye belediye başkanlarını seçerken titiz olmuyoruz?
 • 19 Ocak 2018 16:47 Bakan Özhaseki, Sur'da İncelemelerde Bulundu Bakan Özhaseki, Sur'da İncelemelerde Bulundu Bakan Özhaseki, Sur'da incelemelerde bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Sur'da yapılacak evlerin hepsi klasik Diyarbakır evi olacak"DİYARBAKIR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 19 Ocak 2018 16:29 Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da Karne Verdi (2) ÖZHASEKİ: DİYARBAKIR VE SUR ARTIK TERÖRLE ANILMAZDiyarbakır'da karne dağıtım töreninden sonra Sur ilçesinde sürdürülen inşa çalışmalarını denetleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki tarihi Ulu Cami'de cuma namazını kıldı.
 • 19 Ocak 2018 16:04 Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki Açıklaması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, tarihi Sur ilçesindeki çalışmalara ilişkin, "Sayın Cumhurbaşkanımız temelini atacaklar, göreceksiniz binlerce konut yapılacak.
 • 19 Ocak 2018 15:52 Neşe Özhaseki Karne Dağıttı Neşe Özhaseki Karne Dağıttı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin eşi Neşe Özhaseki Şehit Yiğitcan Ciga Özel Eğitim Uygulama merkezinde, eğitim gören öğrencilerle bir araya gelerek öğrencilerin karnelerini dağıttı.
 • 19 Ocak 2018 15:47 Diyarbakır-Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da Karne Verdi Diyarbakır-Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da Karne Verdi Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da karne verdi (2)ÖZHASEKİ DİYARBAKIR VE SUR ARTIK TERÖRLE ANILMAZDiyarbakır'da karne dağıtım töreninden sonra Sur ilçesinde sürdürülen inşa çalışmalarını yerinde denetleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki tarihi ulu camide Cuma namazını kıldı.
 • 19 Ocak 2018 15:29 Dha Yurt Bülteni-14 Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da karne verdi (2)ÖZHASEKİ: DİYARBAKIR VE SUR ARTIK TERÖRLE ANILMAZDiyarbakır'da karne dağıtım töreninden sonra Sur ilçesinde sürdürülen inşa çalışmalarını yerinde denetleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki tarihi ulu camide Cuma namazını kıldı.
 • 19 Ocak 2018 15:24 Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da Karne Verdi (2) ÖZHASEKİ: DİYARBAKIR VE SUR ARTIK TERÖRLE ANILMAZDiyarbakır'da karne dağıtım töreninden sonra Sur ilçesinde sürdürülen inşa çalışmalarını denetleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki tarihi Ulu Cami'de cuma namazını kıldı.
 • 19 Ocak 2018 15:08 Bakan Özhaseki, Sur'da İncelemelerde Bulundu Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 19 Ocak 2018 13:06 Bakan Özhaseki, Minik Öğrencilere Karne Dağıttı Bakan Özhaseki, Minik Öğrencilere Karne Dağıttı Bakan Özhaseki, minik öğrencilere karne dağıttıDİYARBAKIR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır'da minik öğrencilere karne dağıttı.
 • 19 Ocak 2018 12:51 Bakan Özhaseki, Minik Öğrencilere Karne Dağıttı Bakan Özhaseki, Minik Öğrencilere Karne Dağıttı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır'da minik öğrencilere karne dağıttı.
 • 19 Ocak 2018 12:32 Bakan Özhaseki, Minik Öğrencilere Karne Dağıttı Bakan Özhaseki, Minik Öğrencilere Karne Dağıttı Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır’da minik öğrencilere karne dağıttı.
 • 19 Ocak 2018 12:08 Özhaseki Minik Öğrencilere Karnelerini Verdi Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Eğer eğitimi doğru bir şekilde verirseniz bu iyilik, gelişmişlik, refah, kalkınma, kültür ve sanat olarak karşınıza çıkar." dedi.
 • 19 Ocak 2018 11:57 Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da Karne Verdi DİYARBAKIR'da düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentteki okullaşma oranının yüksek olmasının önemine değinerek, bundan son derece mutluluk duyduğunu söyledi.
 • 19 Ocak 2018 11:48 Bakan Özhaseki, Karne Dağıttı (1) Bakan Özhaseki, Karne Dağıttı (1) - Okuldaki çocuklar Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin gelişi Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'nin çocuklarla ilgilenmesi Diyarbakır Hasan Basri Güzeloğlu'nun konuşması Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'nin konuşması DİYARBAKIR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,...
 • 19 Ocak 2018 11:46 Bakan Özhaseki, Diyarbakır'da Karne Verdi DİYARBAKIR'da düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, kentteki okullaşma oranının yüksek olmasının önemine değinerek, bundan son derece mutluluk duyduğunu söyledi.
 • 19 Ocak 2018 11:38 Dha Yurt Bülteni-5 Karne almaya giden öğrenciler ise kar topu oynayıp, karın tadını çıkarttıGörüntü Dökümü: Kent merkezinin farklı noktalarından kar yağışı görüntüsüBelediyenin kar temizleme çalışmasıKar ile oluşan kartpostallık görüntülerKar yağışından kaçan köpeğin çam altına saklanmasıKar manzaraları - ERÜ'den dış çekim Genel detayHaber: Oktay ENSARİ - Kamera: Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ,DHA)=================================================Bakan Özhaseki Diyarbakır'da karne verdiDİYARBAKIR'da düzenlenen karne dağıtım törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Diyarbakır'daki okullaşma oranının yüksek olmasının önemine değinerek, bundan son derece mutluluk duyduğunu söyledi
 • 19 Ocak 2018 11:36 Bakan Özhaseki, Karne Dağıttı (2) Bakan Özhaseki, Karne Dağıttı (2) - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin çocuklara karne dağıtması Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin okuldan ayrılması DİYARBAKIR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, karne dağıttı.
 • 19 Ocak 2018 10:54 Başkent'te Gemlik Zirvesi Başkent'te Gemlik Zirvesi Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, 696 sayılı KHK kapsamında Gemlik’te yapılacak düzenlemelere ilişkin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 • 19 Ocak 2018 00:26 Bakan Özhaseki: Bakan Özhaseki: "Belediyelerde Bir Çağ Atlatma Zamanımız Geldi" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de belediyecilik hareketinin özellikle AK Parti’nin çalışmaları ile ön plana çıktığını söyleyerek, “Belediyelerde bir çağ atlatma zamanımız geldi” dedi.
 • 18 Ocak 2018 16:05 Gemlik'in Depremselliği Konusunda Yapılacak Düzenlemeler Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, 696 sayılı KHK kapsamında Bursa'nın Gemlik ilçesinde yapılacak düzenlemelere ilişkin Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 • 18 Ocak 2018 11:25 Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı Toplantıya, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile ilgili kurumların bürokratları katıldı
 • 14 Ocak 2018 12:33 Katar'dan En Az 2-3 Milyar Dolar Pay Almak İstiyoruz" Fuarımıza Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci ve Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki de katılacak
 • 13 Ocak 2018 11:25 Başkan Saraçoğlu'ndan Bakan Öshaseki'ye Teşekkür Ziyareti Başkan Saraçoğlu'ndan Bakan Öshaseki'ye Teşekkür Ziyareti Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi ziyaret etti.
 • 12 Ocak 2018 14:59 Başkan Toçoğlu Bakan Hasekiyi Ziyaret Etti Başkan Toçoğlu Bakan Hasekiyi Ziyaret Etti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile Ankara’daki bakanlık binasında bir araya geldi.