Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu - Son Dakika

Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu

24.10.2020 16:00

Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü'nde biri futbolcu olmak üzere iki kişi koronavirüse yakalandı. Başkent ekibinde hafta içinde dördü futbolcu toplam 7 kişide korona tespit edilmişti.

Süper Lig ekibi MKE Ankaragücü'nde biri futbolcu olmak üzere iki kişinin koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, rutin testlere devam edildiği belirtilerek, "Koronavirüs semptomları gösteren bir futbolcu ve bir sağlık personelimizin Kovid-19 testi pozitif çıkmıştır. Test sonuçları pozitif çıkan futbolcu ve personelimize acil şifalar diliyoruz." denildi.

7 KİŞİDE KORONA TESPİT EDİLMİŞTİ

MKE Ankaragücü'nde hafta içinde dört futbolcu, bir teknik heyet personeli ve iki sağlık çalışanın koronavirüs testi pozitif çıkmıştı.

Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu

Son Dakika Spor Ankaragücü'nde biri futbolcu 2 kişi daha koronavirüs oldu - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Bankalarda unutulan 217 milyon lira TMSF'ye devredildi Azerbaycan, Ermenistan'a ait savaş uçağını düşürdü Dünyanın en 'iyi' kötü filmi 'The Room' nasıl doğdu, nasıl popüler oldu? Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı Dolandırıcılar, banka kartını kiralamak için aylık bin lira teklif ettiler