Aslan Ailem'de Büyük Sır Açığa Çıkıyor! - Son Dakika

Aslan Ailem'de Büyük Sır Açığa Çıkıyor!

03.03.2018 14:57
Aslan Ailem'de Büyük Sır Açığa Çıkıyor!, System.String[]

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan, yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, sıcacık, keyifli, romantik aile komedi dizisi Aslan Ailem'de;

Murat'ın; Burcu ve eski sevgilisi Dilek arasında kalınca yaşayacağı zor anlar, yeni evli çift Pelin ile Umut'un evlerinde baş başa kalmalarına engel olacak misafirleri ve çiftlikte baş gösterecek yeni bir gizemli olayın ardından patlak verecek olan büyük sır ortalığı karıştıracak…

Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat'ın yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil'in kaleme aldığı dizinin bu hafta yayınlanacak 20. bölümünde neler olacak:

Murat, Dilek'le görüştüğü için kendisine kızan Burcu'nun gönlünü bir sürprizle almayı başarır. Murat, Dilek'in başındaki bir belayı araştırırken, Burcu'nun ona yardım etmeye kalkışmasıyla ikilinin hayatı tehlikeye girer.

Suzan'ı Fransa'ya yolcu eden Umut ve Pelin ise sonunda evlerinde baş başa kalmışlardır. Ama beklenmeyen bir misafir çiftin bütün planlarını altüst eder.

Bu arada çiftlikte kimsenin çözemediği gizemli bir olay baş gösterir. Burcu'nun bu gizemi ortaya çıkartmak için yaptığı plan, herkesi sarsacak ailevi bir sırrın açığa çıkmasına neden olacaktır.

Başrollerini Burcu Özberk, Akın Akınözü, Zerrin Sümer, Hakan Salınmış, Benian Dönmez, Ferdi Sancar, Bora Akkaş, Fırat Altunmeşe, Eda Şölenci, Ceren Taşçı, Furkan Kızılay, Levent Özdilek, Mehmet Şeker, Aydan Koptur, Defne Erşen'in rol aldığı 'Aslan Ailem' 4 Mart Pazar ve her Pazar saat 20.00'de TRT1'de!

Aslan Ailem'de Büyük Sır Açığa Çıkıyor!

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aslan Ailem'de Büyük Sır Açığa Çıkıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kasımpaşa, eski Beşiktaşlı Dusco Tosic ile anlaşmaya vardı YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü ABD Senatosu, Biden'ın Dışişleri Bakanlığına aday gösterdiği Antony Blinken'ı onayladı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu