Badem Ağaçları Çiçek Açtı - Son Dakika

Badem Ağaçları Çiçek Açtı

12.01.2012 16:09
Badem Ağaçları Çiçek Açtı

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan kara kış yaşamı olumsuz etkilerken, Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde badem ağaçları çiçek açtı.

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan kara kış yaşamı olumsuz etkilerken, Aydın'ın Kuşadası İlçesi'nde badem ağaçları çiçek açtı. Hava sıcaklığının 10 derece olarak ölçüldüğü Kuşadası'nda güneşli bir yaşanırken, badem ağaçlarının çiçek açmasını 'Aldanma' olarak nitelendiren Caferli Köyü sakinlerinden Ayten Özat 'Aldanan badem ağaçlarının çiçeklerinin meyveye dönüşmesi havaların sıcak gitmesine bağlı. Havalar soğursa çiçekler dökülür, ağaçlar badem vermezö dedi. Aynı köyde yaşayan Ayşe Yaman da badem ağaçlarının aldanmasının çok sık görüldüğünü belirterek, 'Bu yıl Kuşadası'nda hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üstünde oldu. O nedenle badem ağaçları çiçek açtı. Zaman zaman şeftali ağaçları da çiçek açıyor. Aslında bu istediğimiz bir durum değilö diye konuştu.

Kuşadası Belediye Başkanı Günel, Uydukent Sakinleri ile Buluştu Kuşadası Belediye Başkanı Günel, Uydukent Sakinleri ile Buluştu Kuşadası'nda geri itilen 116 düzensiz göçmen kurtarıldı Kuşadası'nda geri itilen 116 düzensiz göçmen kurtarıldı Kuşadası Belediyesi'nden 425 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Desteği Kuşadası Belediyesi'nden 425 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Desteği
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Badem Ağaçları Çiçek Açtı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement