Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor - Son Dakika

Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

16.11.2020 19:04

Sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla gündemden düşmeyen Bahar Candan, "Doya Doya Moda" programına yarışmacı olarak katıldı. Candan'ın alışveriş için aylık 300 bin lira harcaması ise yarışmacıları şaşırttı.

"İşte Benim Stilim" yarışmasıyla şöhrete kavuşan Bahar Candan, TV8 ekranlarında yayınlanan "Doya Doya Moda" programının yeni yarışmacısı oldu.

KENDİSİNİ Tİ'YE ALAN YARIŞMACALARA YANIT VERMEDİ

Doya Doya Moda yarışmacıları sette Bahar Candan ile dalga geçerek ona ünlü olmadığını ve çabuk eleneceğini söyledi. Candan'ı ti'ye alan yarışmacılara Candan ise yanıt vermedi.

Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

AYLIK 300 BİN LİRA HARCIYOR

Alışverişini tamamlayan yarışmacılar makyaj odasında karşı karşıya makyajlarını yaparken, dış ses Bahar Candan'ın aylık alışveriş bütçesini de açıkladı. Dış ses konuşmasında "Aylık alışveriş bütçesi bazen 100 bin bazen de 200 yüz bin lira harcıyor. Kimi aylar ise bu harcama 300 bin liraya kadar çıkıyormuş" dedi.

"BURADA 500 TL ALIŞVERİŞ YAP DA GÖRELİM"

Bunu duyan yarışmacılar, "Burası Doya Doya Moda programı! Burada 500 TL alışveriş yap da görelim" dediler.

Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor
Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Rıdvan Dilmen Fatih Terim'e transfer eleştirisi: Sergen hoca ne yapsın ağabey? Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın 8 bin depreme neden olan Kırkağaç fay hattı üstündeki bölge yerleşime kapandı Yerde bulduğu kaya parçası sayesinde 2 milyonluk servete kondu Neven Subotic, Denizlispor ile sözleşmesini tek taraflı feshetti İstanbul'un göbeğinde dehşet! Önünü kestikleri otobüsün camını kırıp şoförü ve oğlunu darp ettiler İmamoğlu'ndan "Sizi, Cumhurbaşkanı olarak da görmeyi isteriz" diyen vatandaşa yanıt