Son dakika Bahar Candan haberleri, Bahar Candan son dakika, son dakika Bahar Candan

Son Dakika Bahar Candan Haberleri

 • Bahar Candan ve Nihal Candan'ın dolandırıcılık soruşturmasında 3 şüpheli daha tutuklandı
  12 Oca Bahar Candan ve Nihal Candan'ın dolandırıcılık soruşturmasında 3 şüpheli daha tutuklandı

  İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, Alisya Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerin tutuklandığı dolandırıcılık soruşturması kapsamında 3 şüpheliyi daha tutukladı.

 • Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin tutuklandığı operasyon kapsamında 6 kişi daha gözaltına alındı
  12 Oca Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin tutuklandığı operasyon kapsamında 6 kişi daha gözaltına alındı

  Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından yapılan operasyonda Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin tutuklandığı çeteyle ilgili 6 kişi daha gözaltına alındı. Şüpheliler adliyeye sevk edildi ve 3'ü tutuklandı, 2'si adli kontrolle serbest bırakıldı. Soruşturma sonucunda şebekenin 50 mağdurdan yaklaşık 100 milyon liralık dolandırıcılık yaptığı belirlendi.

 • Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan'ın tutuklandığı operasyonda 6 kişi daha gözaltına alındı
  12 Oca Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan'ın tutuklandığı operasyonda 6 kişi daha gözaltına alındı

  Dolandırıcılık Büro Amirliği tarafından yapılan operasyonda, devlet kurumlarından ihale yoluyla ucuza araç çıkaracaklarını vaat ederek para toplayan ve vatandaşların parasını geri vermeyen bir şebeke ortaya çıkarıldı. Şüphelilerin 50 mağdurdan yaklaşık 100 milyon liralık dolandırıcılık yaptığı belirlendi. Operasyon kapsamında Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin yanı sıra 6 kişi daha gözaltına alındı.

 • Nihal-Bahar Candan kardeşler soruşturmasında adı geçen dolandırıcılık çetesi lideri hakkında karar
  05 Oca Nihal-Bahar Candan kardeşler soruşturmasında adı geçen dolandırıcılık çetesi lideri hakkında karar

  Nihal Candan'ın eski sevgilisi Onur Apaydın'ın 459 yıl hapisle cezalandırılmasına karar verildi. Türkiye'nin farklı illerinde faaliyet gösteren dolandırıcılık şebekesi, vatandaşları ucuza araç sattıklarını söyleyerek dolandırmıştı. Bahar ve Nihal Candan'ın da mağdurlarla yapılan görüşmelere katıldığı ve alınan paraların fenomenler üzerinden aklandığı iddia ediliyor.

 • Seçil Erzan, Nihal ve Bahar Candan ile 3 kişilik koğuşa alındı
  30 Kas Seçil Erzan, Nihal ve Bahar Candan ile 3 kişilik koğuşa alındı

  İş insanlarını ve futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan Eski Denizbank Şube Müdürü Seçil Erzan, güvenlik nedeniyle Silivri Cezaevi'ne nakledilerek örgüte üye olarak gelirin aklanması suçundan tutuklanan Nihal ile Bahar Candan 3 kişilik koğuşa alındı.

 • Tutuklu Bahar Candan'ın örgüt liderinden para aldığı görüntü ortaya çıktı
  27 Kas Tutuklu Bahar Candan'ın örgüt liderinden para aldığı görüntü ortaya çıktı

  Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan parayı aklama suçundan tutuklanan Candan kardeşlerden Bahar Candan'ın bir eğlence merkezinde çete liderinden para alarak dansçılara dağıttığı görüntü ortaya çıktı.

 • Cezaevine giren Nihal Candan'ın 4 aylık kocası kaçtı mı? Anne Umut Candan'dan yalanlama geldi
  25 Kas Cezaevine giren Nihal Candan'ın 4 aylık kocası kaçtı mı? Anne Umut Candan'dan yalanlama geldi

  Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan parayı aklama suçundan tutuklanan Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği eşinin yaşananlardan dolayı kaçtığı konuşulunca anne Umut Candan isyan etti. Damadının kaçmadığını söyleyen anne, ''Damadım çok daha fazla üzgündür. Ben onun durumunu düşünmek bile istemiyorum'' diyerek ağladı.

 • ABD'de 11 evi olduğu söylenen Eylül Öztürk, mal varlığını sıraladı! Amerika'da 10 ev, Türkiye'de 9 şube
  22 Kas ABD'de 11 evi olduğu söylenen Eylül Öztürk, mal varlığını sıraladı! Amerika'da 10 ev, Türkiye'de 9 şube

  Mal varlığıyla gündeme gelen fenomen Eylül Öztürk'ün 5 milyon dolar ile ABD'ye kaçtığı hatta 11 ev aldığı ileri sürüldü. Hakkındaki iddialara cevap veren Öztürk, 10 tane evi de yıllar içinde aldıklarını söyledi. Öztürk aynı zamanda kendilerine ait bir güzellik merkezi olmadığını ancak 9 tane franchise güzellik şubesi olduğunu belirtti.

 • Tutuklanan Nihal Candan meğer 4 aylık evliymiş! İşte nikah görüntüleri
  21 Kas Tutuklanan Nihal Candan meğer 4 aylık evliymiş! İşte nikah görüntüleri

  Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Bahar Candan'la hapse giren Nihal Candan'ın 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı.

 • Tutuklanan Nihal ve Bahar Candan ilk günden olay çıkardı! Memurlar çileden çıktı
  19 Kas Tutuklanan Nihal ve Bahar Candan ilk günden olay çıkardı! Memurlar çileden çıktı

  Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan Nihal ve Bahar Candan, cezaevindeki ilk günlerinde olay çıkardı. Yemekleri beğenmeyen Bahar Candan infaz koruma memuruyla tartıştı.

 • Sosyal medya fenomenleri dolandırıcılık çetesine yardım etmekle suçlanıyor
  17 Kas Sosyal medya fenomenleri dolandırıcılık çetesine yardım etmekle suçlanıyor

  Nihal ve Bahar Candan kardeşler, lüks restoranlardaki yemekli tanıtımlarda yer alarak vatandaşları dolandıran bir çetenin paralarını akladıkları gerekçesiyle gözaltına alındı. Çetenin, resmi kurumların ucuza sattığı araçları satın alıp teslim etmediği ve mağdurlara geri ödeme yapmadığı ortaya çıkmıştı. Şüpheliler, tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

 • Tutuklanan Nihal ve Bahar Candan'ın annesi gözyaşları içinde isyan etti: Çok büyük bir hata yapılıyor
  17 Kas Tutuklanan Nihal ve Bahar Candan'ın annesi gözyaşları içinde isyan etti: Çok büyük bir hata yapılıyor

  Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından tutuklanan Nihal ve Bahar Candan'ın anneleri telefonla bağlandığı programda gözyaşlarına içinde ''Benim çocuklarımın üzerinden ne para girişi ne de para çıkışı olmadı. Çok büyük bir hata yapılıyor. Suçlular dışarda benim kızlarım içerde'' diyerek isyan etti.

 • Nihal ve Bahar Candan kardeşler tutuklandı... Hesabıma 12 milyon para aktarıldı paylaşımına şaşırtan savunma
  17 Kas Nihal ve Bahar Candan kardeşler tutuklandı... Hesabıma 12 milyon para aktarıldı paylaşımına şaşırtan savunma

  Nihal ve Bahar Candan'ın da aralarında bulunduğu kişilerin gözaltına alındığı soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı. Bahar Candan'ın sosyal medya hesabında yaptığı 'Bir sabah hesabıma 12 milyon para aktarıldı' başlıklı paylaşımının sorulması üzerine, 'O paylaşımda 2 yazacağıma yanlışlıkla 12 yazdım ve amacım espriydi' şeklinde yanıt verdiği öğrenildi. Polis ekipleri, katıldıkları bir moda programıyla tanınan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin söz konusu çetenin paralarını akladıklarını da tespit etti. Candan kardeşlerin verdiği ifadede, suç gelirlerini aklama ve dolandırıcılık suçlarını kabul etmediği öğrenildi.

 • Sosyal medya fenomeni Bahar ve Nihal Candan kardeşler tutuklandı
  16 Kas Sosyal medya fenomeni Bahar ve Nihal Candan kardeşler tutuklandı

  Bahar ve Nihal Candan kardeşler, 'Kara para aklama' ve 'Suç örgütüne üye olma' suçlamalarıyla tutuklandı. Mahkeme çıkışında hüngür hüngür ağlayan kardeşler, avukatlarına yardım talebinde bulundu. Bahar Candan, tutuklanmalarının sadece ünlü oldukları için olduğunu belirtirken, Nihal Candan ise sinir krizi geçirdi. Sosyal medya fenomenlerinin, bir suç örgütünün paralarını akladığı tespit edilmişti.

 • ''Asıl suçlular dışarıda'' diye bağıran Bahar Candan, cezaevine götürülürken böyle haykırdı: Ben ünlü olduğum için tutuklandım
  16 Kas ''Asıl suçlular dışarıda'' diye bağıran Bahar Candan, cezaevine götürülürken böyle haykırdı: Ben ünlü olduğum için tutuklandım

  Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından kardeşi Nihal Candan'la birlikte tutuklanan Bahar Candan mahkeme çıkışı kendilerinin suçsuz olduğunu öne sürdü. Bahar Candan, ''Asıl suçlular dışarıda. Ben ünlü olduğum için tutuklandım'' diye defalarca haykırdı.

 • Tutuklanan Nihal Candan, adliye koridorunda sinir krizi geçirdi
  16 Kas Tutuklanan Nihal Candan, adliye koridorunda sinir krizi geçirdi

  Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan ile soruşturma kapsamında gözaltına alınan Hacı İsrafil Sağlam emniyetteki işlemlerinin ardından Adliyeye sevk edildi. Savcılık ifadelerinin ardından çıkarıldıkları Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiler. Candan kardeşler mahkeme çıkışında gözyaşlarını tutamadı. Sinir krizi geçiren Nihal Candan, ''Neden?, Neden?'' diye bağırdı.

 • Sosyal medya fenomenleri tutuklandı
  16 Kas Sosyal medya fenomenleri tutuklandı

  Suç gelirlerini aklama iddiasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Alisya Bahar Candan ve Gülnihal Çiçek'in de aralarında bulunduğu 3 şüpheli tutuklandı. İfadelerinde suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler, daha önce bir suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturmanın devamı niteliğindeki çalışma kapsamında tutuklandı.

 • Nihal ve Bahar Candan ile Hacı İsrafil Sağlam suçlamasıyla tutuklandı
  16 Kas Nihal ve Bahar Candan ile Hacı İsrafil Sağlam suçlamasıyla tutuklandı

  Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan ile Hacı İsrafil Sağlam, 'suç gelirlerini aklama' suçlamasıyla gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Adliyeye sevk edilen şüpheliler, savcılık ifadelerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mahkeme çıkışında Nihal Candan sinir krizi geçirerek gözyaşlarına boğuldu.

 • Nihal ve Bahar Candan tutuklandı
  16 Kas Nihal ve Bahar Candan tutuklandı

  Suç örgütüne üye olma, kurma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından gözaltına alınan Nihal Candan ve Bahar Candan tutuklandı.

 • Sosyal medya fenomenleri tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edildi
  16 Kas Sosyal medya fenomenleri tutuklanma talebiyle hakimliğe sevk edildi

  Suç gelirlerini aklama iddiasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Alisya Bahar Candan ve Gülnihal Çiçek'in de aralarında bulunduğu 3 şüpheli tutuklanmaları talebiyle hakimliğe sevk edildi. Soruşturma, daha önce bir suç örgütüne yönelik yürütülen nitelikli dolandırıcılık soruşturmasının devamı niteliğinde olduğu belirtildi.

 • Nihal-Bahar Candan kardeşler tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi
  16 Kas Nihal-Bahar Candan kardeşler tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi

  Kara para aklama suçundan gözaltına alınan Nihal-Bahar Candan kardeşler, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

 • Sosyal medya fenomenleri dolandırıcılık çetesine yardım etmekten tutuklandı
  16 Kas Sosyal medya fenomenleri dolandırıcılık çetesine yardım etmekten tutuklandı

  Nihal ve Bahar Candan kardeşler, lüks restoranlardaki yemekli tanıtımlarda yer alarak vatandaşları tuzağa düşüren dolandırıcılık çetesine yardım ettikleri gerekçesiyle tutuklandı. Ayrıca, çetenin paralarını akladıkları da tespit edildi.

 • Bahar Candan ve Nihal Candan'ın savcılık ifadesi alınıyor
  16 Kas Bahar Candan ve Nihal Candan'ın savcılık ifadesi alınıyor

  İstanbul'da suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama suçlarından gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler ile birlikte şüpheli Hacı İsrafil S.'nin emniyetteki işlemleri tamamlandıktan sonra Küçükçekmece Adliyesi'ne getirildi. Bahar Candan'ın savcılık ifadesi alınmaya başlandı ve ardından kardeşi Nihal Candan'ın ifade vermesi bekleniyor.

 • Sosyal medya fenomenleri gözaltına alındı
  16 Kas Sosyal medya fenomenleri gözaltına alındı

  Suç gelirlerini aklama iddiasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Alisya Bahar Candan ve Gülnihal Çiçek, Küçükçekmece Adliyesi'ne sevk edildi. İfadelerinde suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler, daha önce bir suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturmanın devamı niteliğindeki çalışmanın parçası olarak gözaltına alındı.

 • Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan adliyeye sevk edildi
  16 Kas Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan adliyeye sevk edildi

  Sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan ile birlikte gözaltına alınan Hacı İsrafil S., suçlamaları kabul etmediklerini ifade etti. Şüphelilerin dolandırıcılık çetesine üye olmak suçlamasıyla adliyeye sevk edildiği belirtildi. Ayrıca, şüphelilerin cep telefonlarıyla ilgili incelemenin devam ettiği bildirildi.

 • Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin ifadeleri ortaya çıktı
  16 Kas Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin ifadeleri ortaya çıktı

  Örgütün parasını aklama suçuyla gözaltına alınan Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı. Suçlamaları kabul etmeyen kardeşlerden Nihal Candan örgüt liderinin eski sevgilisi olduğunu ve kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığını söyledi. Bir açıklamasında ''Hesabıma 12 milyon para aktarıldı'' diyen Bahar Candan ise kendisini ''O paylaşımda 2 yazacağıma yanlışlıkla 12 yazdım ve amacım espriydi'' diyerek savundu.

 • Nihal ve Bahar Candan, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi! Yüz ifadelerine dikkat
  16 Kas Nihal ve Bahar Candan, emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi! Yüz ifadelerine dikkat

  Sosyal medya fenomeni kardeşler Nihal ve Bahar Candan, emniyetteki sorgularının tamamlanmasıyla adliyeye sevk edildi. İfadelerinde suçlamaları reddeden kardeşlerden Bahar Candan emniyet çıkışı gülerken Nihal Candan da havaya bakarak soruları yanıtsız bıraktı.

 • Sosyal Medya Fenomenleri Gözaltına Alındı, Kilit İsim Firari
  15 Kas Sosyal Medya Fenomenleri Gözaltına Alındı, Kilit İsim Firari

  Nihal Candan ve Bahar Candan'ın da aralarında bulunduğu 3 kişi, Doktor Refik E. E. ile birlikte dolandırıcılık soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Doktor Refik E. E.'nin, sözde TMSF'den ucuza alacakları otomobillerin listesini kurbanlara gönderen kişi olduğu belirlendi. Nihal Candan ve Bahar Candan, poliste yapılan sorgularda suçlamaları kabul etmediklerini ifade etti. Doktor Refik E. E. ise firari durumda ve yakalanması için çalışmalar sürüyor.

 • Candan kardeşlerin gözaltına alınmalarının perde arkası! Arka planda neler yapmışlar neler
  15 Kas Candan kardeşlerin gözaltına alınmalarının perde arkası! Arka planda neler yapmışlar neler

  Bahar Candan ve Nihal Candan, kardeşlerin de gözaltına alındığı dolandırıcılık davasında yeni detaylar ortaya çıktı. "Gümrükten hacizli otomobil getirerek yarı fiyata satıyoruz" yalanıyla birçok kişiyi dolandıran Eren Koç'un liderliğini yaptığı çetenin Candan kardeşleri de reklam yüzü ve konu mankeni olarak kullandığı tespit edildi. Ayrıca dolandırıcılıktan elde edilen paraların da Candan kardeşler üzerinden aklandığı ileri sürülüyor.

 • Sağlık kontrolüne getirilen Candan kardeşlerin bitkin hali dikkatlerden kaçmadı
  14 Kas Sağlık kontrolüne getirilen Candan kardeşlerin bitkin hali dikkatlerden kaçmadı

  ''Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama'' suçlarından İstanbul'da gözaltına alınan sosyal medya fenomenleri Bahar ve Nihal Candan kardeşler, sağlık kontrolünden sonra tekrar emniyete getirildi. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Candan kardeşlerin bitkin halleri dikkat çekti.

 • Gözaltına alınan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle ilgili başsavcılıktan açıklama geldi
  14 Kas Gözaltına alınan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle ilgili başsavcılıktan açıklama geldi

  Katıldığı moda yarışmalarıyla ünlenen fenomen kardeşler Nihal ve Bahar Candan bugün İstanbul'da operasyonla gözaltına alındı. Araç satışı yapacaklarını söyleyerek vatandaşları dolandırdığı öne sürülen Candan kardeşlerle ilgili Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı açıklama yaptı. Başsavcılık, Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin dolandırıcılık ve mal varlığı aklama suçlarından gözaltına alındığını kaydetti.

 • Kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınan Bahar-Nihal Candan kardeşlerin evinde arama yapıldı
  14 Kas Kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınan Bahar-Nihal Candan kardeşlerin evinde arama yapıldı

  Devlet kurumlarından ihale yoluyla ucuza araç sattıklarını beyan ederek para topladıkları tespit edilen örgütün paralarını akladığı gerekçesiyle gözaltına alınan Bahar ile Nihal Candan kardeşlerin evlerinde arama yapıldı.

 • Bahar Candan ve Nihal Candan Gözaltına Alındı
  14 Kas Bahar Candan ve Nihal Candan Gözaltına Alındı

  Sosyal medya fenomenleri Bahar Candan ve Nihal Candan, 'suç gelirlerini aklama' suçlamasıyla gözaltına alındı. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Alisya Bahar Candan, Gülnihal Çiçek ve Hacı İsrafil Sağlam hakkında gözaltı kararı verildi. Emniyet güçleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda 3 şüpheli yakalandı ve İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğüne götürüldü.

 • Moda Yarışması Programıyla Tanınan Sosyal Medya Fenomenleri Kara Para Aklama İddiasıyla Gözaltına Alındı
  14 Kas Moda Yarışması Programıyla Tanınan Sosyal Medya Fenomenleri Kara Para Aklama İddiasıyla Gözaltına Alındı

  Televizyonda moda yarışması programıyla tanınan Nihal ve Bahar Candan kardeşler, kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüphelilerin devlet kurumlarından ihale yoluyla ucuza araç sattıklarını ve bu yöntemle para topladıklarını tespit etti. Şüphelilerden biri eski polis memuru olan çete lideri tutuklandı. Polis ekipleri, Candan kardeşlerin de çetenin paralarını akladığını belirledi ve operasyon düzenleyerek gözaltına aldı.

 • Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve kardeşi Bahar Candan, Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındı.
  14 Kas Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve kardeşi Bahar Candan, Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındı.

  Sosyal medya fenomenleri Nihal Candan ve kardeşi Bahar Candan, Asayiş Şube Müdürlüğü Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındı.

 • Edirne'de Otomobilin Motor Kısmına Sıkışan Kedi Kurtarıldı
  11 Eyl Edirne'de Otomobilin Motor Kısmına Sıkışan Kedi Kurtarıldı

  Edirne'de girdiği otomobilin motor kısmından çıkamayan kedi, sahibinin saatlerce gözyaşlarıyla dil dökmesinin ardından kurtarıldı. Bahar Candan'ın kedisine kavuşması büyük sevinç yarattı.

 • Bahar Candan banka hesabını paylaştı, 12 milyon TL'yi görenlerin ağzı açık kaldı
  04 Şub Bahar Candan banka hesabını paylaştı, 12 milyon TL'yi görenlerin ağzı açık kaldı

  Paylaşımları ve açıklamalarla sık sık gündeme gelen Bahar Candan, bu sefer de banka hesabındaki parayı paylaştı. Hesabında 12 milyon TL bulunan Candan, paylaşımına "Bir uyandım hayatımı çalmışlar" notunu ekledi.

 • Bahar Candan, canlı yayında Acun'a seslendi: Aşkom, Şeyma'yı affettin, beni de affet
  24 Oca Bahar Candan, canlı yayında Acun'a seslendi: Aşkom, Şeyma'yı affettin, beni de affet

  Katıldığı canlı yayında Survivor kadrosunda yer almak istediğini söyleyen Bahar Candan, kendisiyle küs olduğunu iddia ettiği Acun Ilıcalı'ya seslendi. Kendisini affetmesi için Ilıcalı'ya seslenen Candan, "Gençlikte yaptığım bir takım hatalar olabilir, Acun beni affet aşkom, Şeyma'yı affettin beni de affet" dedi.

 • Bahar Candan'dan 'Ebru Gündeş, sevgilini elinden nasıl aldı?' sorusuna cevap: Kimseye yenileceğimi düşünmezdim
  23 Oca Bahar Candan'dan "Ebru Gündeş, sevgilini elinden nasıl aldı?" sorusuna cevap: Kimseye yenileceğimi düşünmezdim

  Bir dönem aşk yaşadığı Rassan Khoshnaw'ı Ebru Gündeş'e kaptırdığını söyleyerek sık sık adından söz ettiren Bahar Candan, konuk olduğu canlı yayında "Ebru Gündeş, Rassan'ı senin elinden nasıl aldı?" sorusuna "Bazı konularda 40 fırın ekmek yemem gerekiyor. Yaşam tecrübesi çok önemli. Ben kimseye yenileceğimi düşünmezdim" cevabını verdi.

 • Bahar Candan'dan duyanları çıldırtan asgari ücret yorumu!
  25 Ara Bahar Candan'dan duyanları çıldırtan asgari ücret yorumu!

  Bir süre önce 11 milyon liralık bakiyesini paylaşan Bahar Candan, aylık gelirinin 160 bin liradan fazla olduğunu açıklamıştı. Son paylaşımında, "Bundan sonra 8 bin 500 lira ile yaşamaya çalışacağım" diyen Candan, bu paylaşımı nedeniyle büyük tepki gördü.

 • İlginç hareketleriyle bilinen sosyal medya fenomeni Bahar Candan'ın çıplak pozları sızdırıldı
  20 Ara İlginç hareketleriyle bilinen sosyal medya fenomeni Bahar Candan'ın çıplak pozları sızdırıldı

  Sosyal medya fenomeni Bahar Candan'ın asansöre bindiği sırada çekilen çıplak pozları ifşa edildi. Fotoğrafları görenler hem fotoğrafları paylaşanlara hem de Candan'a tepkilerini dile getirdi.

 • Nihat Doğan... MUTLULUK POZU!
  01 Ara Nihat Doğan... MUTLULUK POZU!

  Umut Candan ile Nihat Doğan hakkındaki iddialar sonrası türkücünün hamile eşi Arezoo Gharlar tarafından terk edildiği iddia ediliyordu. Hamile eşin ünlü türkücüyü terk ederek, memleketi İran'a gittiği ve çocuğunu orada doğurmak istediği iddia edilmişti. Söz konusu haberler sonrası paylaşım geldi.

 • Bahar Candan'ın ablası Nihal'le olan paylaşımına sosyal medya kullanıcılarından uyarı geldi: Sil hemen, bütün göğüsleri ortada
  09 Eyl Bahar Candan'ın ablası Nihal'le olan paylaşımına sosyal medya kullanıcılarından uyarı geldi: Sil hemen, bütün göğüsleri ortada

  İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler sosyal medyada gündem oldu. Bahar'ın video çektiği esnada ablası Nihal'inın dekoltesinin iyice açılması sonucu sosyal medya kullanıcılarından, "Sil bunu, bütün göğüsleri ortada" yorumu geldi.

 • Hamile İddiası Şok Etti
  02 Eyl Hamile İddiası Şok Etti

  Ebru Gündeş'in genç iş adamı sevgilisi Rassan Khoshnaw ile evlendiği iddiası gündemdeyken; Bahar Candan ile ilgili yeni iddia bomba etkisi yarattı...

 • Bahar Candan'dan Şok Eden Rassan Khoshnaw İtirafı!
  08 Haz Bahar Candan'dan Şok Eden Rassan Khoshnaw İtirafı!

  Geçmişte Rassan Khoshnaw'la aşk yaşadığını iddia eden Bahar Candan, Ebru Gündeş-Rassan Khoshnaw aşkının belgelenmesinin ardından çarpıcı ifadeler kullandı. İşte Bahar Candan'ın şok eden açıklamaları...

 • Bahar Candan'dan Olay Yaratan Yorum! Görenler Şaştı Kaldı
  19 May Bahar Candan'dan Olay Yaratan Yorum! Görenler Şaştı Kaldı

  'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanındıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Bahar Candan, şarkıcı Gülşen hakkında şok eden ifadeler kullandı. İşte detaylar...

 • Kısmetse Olur Yarışmacısı Cansel Çördük'ten Olay Paylaşım!
  16 May Kısmetse Olur Yarışmacısı Cansel Çördük'ten Olay Paylaşım!

  'Kısmetse Olur' yarışmasıyla şöhrete kavuşan Cansel Çördük, göğüs dekolteli fotoğrafıyla gündem yarattı. İşte Cansel Çördük'ün şoke eden değişimi...

 • Yıllar Sonra Gelen İtiraf! Ağızları Açık Bıraktı
  31 Mar Yıllar Sonra Gelen İtiraf! Ağızları Açık Bıraktı

  'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanındıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Bahar Candan, katıldığı programda Murat Boz itirafıyla şaşkınlık yarattı. İşte detaylar...

 • Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel Çördük'ten yatak pozu! Takipçileri övgü yağdırdı
  21 Mar Kısmetse Olur yarışmacısı Cansel Çördük'ten yatak pozu! Takipçileri övgü yağdırdı

  Kısmetse Olur yarışmasıyla şöhrete kavuşan Cansel Çördük, yatak pozuyla gündem oldu. Köpeğiyle yatağında uyuduğu anlara ait fotoğraflarını paylaşan Çördük'ün son hali ise ünlü fenomen Bahar Candan'a benzetildi.

 • Bahar Candan'a Şok Şantaj! İfşa Oldu...
  17 Mar Bahar Candan'a Şok Şantaj! İfşa Oldu...

  'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanındıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Bahar Candan, kendisine şantaj yapıldığını iddia ederek Alparslan isimli bir kişiden şikayetçi oldu. İşte olayın perde arkası...

 • Parayla arkadaş aradığını duyurdu! İşte vereceği rakam...
  31 Ara Parayla arkadaş aradığını duyurdu! İşte vereceği rakam...

  'Al Sana Haber' programında sunuculuk yapan sosyal medya fenomeni Bahar Candan (23), yalnızlıktan kurtulmak için flaş bir hamlede bulundu. Candan, para karşılığında kız arkadaşı aradığını söyledi. İşte detaylar...

 • Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor! İşte vereceği ücret
  31 Ara Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor! İşte vereceği ücret

  Şimdilerde Al Sana Haber programında yorumculuk yapan 23 yaşındaki Bahar Candan, sosyal medya hesabından kız arkadaşı aradığını duyurdu. İşe alacağı kişinin Koç Burcu'ndan olmasını isteyen Candan, "Akşam yemeği ve 200 dolar vereceğim" dedi.

 • Bahar Candan, parayla arkadaş aradığını duyurdu! İşte vereceği ücret
  31 Ara Bahar Candan, parayla arkadaş aradığını duyurdu! İşte vereceği ücret

  Şimdilerde Al Sana Haber programında yorumculuk yapan 23 yaşındaki Bahar Candan, sosyal medya hesabından kız arkadaşı aradığını duyurdu. İşe alacağı kişinin koç burcu olmasını isteyen Candan, "Akşam yemeği ve 200 dolar vereceğim" dedi.

 • Bahar Candan'dan gündem olacak itiraf: Ünlü bir kadınla aşk yaşadım!
  16 Ara Bahar Candan'dan gündem olacak itiraf: Ünlü bir kadınla aşk yaşadım!

  Flash TV'de yayınlanan Seyhan Soylu ile Al Sana Haber programında son dönemin en sansasyonel olayı yaşandı. Programda, sosyal medya ünlüsü Bahar Candan yaptığı bomba itirafla magazin gündemini sarstı.

 • Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf: Ünlü bir kadınla aşk yaşadım
  15 Ara Bahar Candan'dan canlı yayında itiraf: Ünlü bir kadınla aşk yaşadım

  Sosyal medya ünlüsü Bahar Candan, yorumcusu olduğu programda peş peşe itiraflarda bulundu. Canlı yayında "Olgun bir sevgilin oldu mu? sorusuna Candan, "Evet bir dönem çok ünlü bir sevgilim oldu benden yaşça büyük. Bana aşıktı o. Bu arada bu ilişkimi bir erkekle yaşadım demedim. Bir cinsiyet belirtmedim." diyerek bombayı patlattı. Seyhan Soylu ise Candan'ı doğrulayarak, "Ben de biliyorum, iş dünyasında çok önemli bir yeri olan aynı zamanda bir derneğe başkanlık yapmış olan biri" dedi.

 • Seyhan Soylu, kısa süre önce barıştığı Deniz Akkaya'ya elini öptürdü
  23 Kas Seyhan Soylu, kısa süre önce barıştığı Deniz Akkaya'ya elini öptürdü

  Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada uzun süredir küs olduğu Seyhan Soylu ile barıştığını ifade eden Deniz Akkaya, Soylu'nun programı Al Sana Haber'e konuk oldu. Akkaya, barıştığı Soylu'nun canlı yayında elini öptü.

 • Bahar Candan karakolluk oldu
  20 Kas Bahar Candan karakolluk oldu

  Flash TV'de yayınlanan Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Bahar Candan, kimliği belirsiz bir erkek arkadaşıyla otele gitti. Alacak verecek yüzünden tartışan ikili, kavga edince gecenin sonunda karakolluk oldu.

 • Asgari ücretin ne kadar olduğunu dahi bilmeyen Bahar Candan, ekonomi dersi verdi
  06 Kas Asgari ücretin ne kadar olduğunu dahi bilmeyen Bahar Candan, ekonomi dersi verdi

  Flash TV'de yayınlanan Alsana Haber programında yorumculuk yapan Bahar Candan, "Bir aile 3 bin TL ile nasıl geçinir?" sorusuna verdiği cevapla yine adından söz ettirdi. Asgari ücretin ne kadar olduğunu dahi bilmeyen Candan, "Dolarla bir şey almayın" dedi.

 • Kaldığı otele 3 ayda 1 trilyon harcayan Bahar Candan: Aynı parayı herkes harcıyor
  27 Eyl Kaldığı otele 3 ayda 1 trilyon harcayan Bahar Candan: Aynı parayı herkes harcıyor

  Açıklamaları ve sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminde sık sık yer bulan Bahar Candan, katıldığı Söylemezsem Olmaz programında lüks yaşantısına dair soruları yanıtladı. Kaldığı otelde "Ben 3 ayda 1 trilyonluk oluyorum" diyen Candan, bu kadar parayı nasıl kazandığına dair ise "Ben euro bazlı alışveriş yapıp, konaklayıp, yiyorum ve bunu ülkemizde yapıyorum. Aynı parayı bence herkes harcıyor" dedi.

 • Bahar Candan'ın, Mustafa Sarıgül ile olan fotoğrafına yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin
  22 Eyl Bahar Candan'ın, Mustafa Sarıgül ile olan fotoğrafına yorum yağdı: İlk defa düzgün giyinmişsin

  İlginç kıyafet tercihleri ve pozlarıyla sık sık gündem olan Bahar Candan, Instagram hesabından Okan Bayülgen ve Mustafa Sarıgül ile bir fotoğrafını paylaştı. Candan'ın beyaz takım elbise giydiğini gören sosyal medya kullanıcıları, "İlk kez düzgün giyinmişsin" yorumunu yaptı.

 • Bakire olmasına rağmen hamilelik testi pozitif çıktı
  06 Tem Bakire olmasına rağmen hamilelik testi pozitif çıktı

  Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, takipçilerini şoke eden bir paylaşım yaptı. Candan, bakire olmasına rağmen hamilelik testinin pozitif çıktığını iddia etti. İşte detaylar...

 • Bahar Candan'ın Sedat Peker'le ilgili sözleri dalga konusu oldu
  28 Haz Bahar Candan'ın Sedat Peker'le ilgili sözleri dalga konusu oldu

  İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan, Sedat Peker'le ilgili çok konuşulacak bir yorumun altına imza attı. "Günümüzde YouTuber Sedat Peker Dubai'de otelde kalıyor" diyen Bahar Candan'ın Peker'e YouTuber demesi sosyal medyada dalga konusu oldu.

 • Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye kavgada söylenmeyecek sözler
  12 Haz Bahar Candan'dan Aleyna Tilki'ye kavgada söylenmeyecek sözler

  İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan, "Keko ve maço erkek istiyorum" diyen Aleyna Tilki'yi hedefine koydu. Çok sert ifadeler kullanan Candan, "Bu ülkenin gelmiş geçmiş en büyük kekosu sensin" dedi.

 • Bahar Candan'a ahlaksız teklif! Böyle ifşa etti
  07 Haz Bahar Candan'a ahlaksız teklif! Böyle ifşa etti

  Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını duyurmuştu. Candan, Masterchef yarışmacısı Yasin Obuz'u işe aldığını açıkladıktan sonra Instagram DM'den gelen ahlaksız teklifi ifşa etti. İşte detaylar...

 • 'İşe aldım' dediği Yasin Obuz'dan Bahar Candan'a ağır sözler! Ağzına geleni söyledi: Seni niye koruyalım paçoz
  07 Haz "İşe aldım" dediği Yasin Obuz'dan Bahar Candan'a ağır sözler! Ağzına geleni söyledi: Seni niye koruyalım paçoz

  Yasin Obuz ve Bahar Candan arasındaki "iş teklifi" tartışması büyüyor. Bahar Candan'ın "Yasin Obuz bana CV'sini gönderdi, 5 bin TL maaşla işe başlayacak" sözlerine Yasin Obuz'dan sert cevap geldi. Obuz, Candan'a "paçoz" diye çıkıştı.

 • Yalnızlıktan sıkılan Bahar Candan, parayla aradığı arkadaşı sonunda buldu
  05 Haz Yalnızlıktan sıkılan Bahar Candan, parayla aradığı arkadaşı sonunda buldu

  İşte Benim Stilim yarışmasıyla şöhreti yakalayan Bahar Candan, geçtiğimiz mart ayında "Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim" şeklinde bir paylaşımda bulunmuştu. Aradığı arkadaşı bulduğunu söyleyen Candan, "Survivor'daki Yasin Obuz... CV'sini gönderdi fakat Amerika'da olduğu için Türkiye'ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL'ye arkadaşım olacak" dedi.

 • Bahar Candan Instagram'dan herkesi silip, sadece Sedat Peker'i takibe aldı
  27 May Bahar Candan Instagram'dan herkesi silip, sadece Sedat Peker'i takibe aldı

  Katıldığı moda yarışmalarıyla tanınan ve sosyal medyada attığı her adımla gündeme gelen Bahar Candan, bu kez Instagram hesabı üzerinden herkesi takipten çıkıp, sadece Sedat Peker'i takibe aldı.

 • Bahar Candan, 'Babam çok kızmaz umarım' diyerek paylaştı, Instagram'da yorum yağdı
  26 May Bahar Candan, "Babam çok kızmaz umarım" diyerek paylaştı, Instagram'da yorum yağdı

  Moda programlarıyla tanıdığımız ve sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarıyla sık sık gündeme gelen Bahar Candan son paylaşımına, "Doçent doktor babam çok kızmaz bana umarım" notunu düştü. Candan'ın bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda yorum geldi.

 • Bahar Candan'ın baba korkusu
  26 May Bahar Candan'ın baba korkusu

  Katıldığı programlarla adından söz ettiren ve her paylaştığı fotoğrafla gündem olan Bahar Candan, yine olay yarattı. Sosyal medya fenomenin paylaştığı kare gündem oldu. İşte detaylar...

 • Bahar Candan'dan olay yaratan pozlar! İç çamaşırı görünmesine rağmen paylaşmaktan çekinmedi
  21 May Bahar Candan'dan olay yaratan pozlar! İç çamaşırı görünmesine rağmen paylaşmaktan çekinmedi

  Moda programlarındaki tavırlarıyla son dönemin en çok konuşulan isimleri arasına giren Bahar Candan, yine dikkat çeken bir olayla gündeme geldi. Candan, süper minisiyle poz verdiği sırada açılan iç çamaşırını umursamadı. Candan'a ait görüntüler sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

 • Bahar Candan'dan olay yaratan çıkış!
  17 May Bahar Candan'dan olay yaratan çıkış!

  'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla tanındıktan sonra sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Bahar Candan, olay yaratan bir çıkışta bulundu. İşte detaylar...

 • Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum
  14 May Bahar Candan: Beynimin dörtte birini kullanıyorum

  Bahar Candan ilginç açıklamalarıyla gündem oldu.

 • İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler
  13 May İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler

  Paylaşımlarıyla ve yaşantısıyla adından sıkça söz ettiren Bahar Candan, Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk oldu. Nur Yerlitaş'ın kendisi için diktiği kıyafeti de program sonunda giyen Candan, iddialı sözleriyle dikkat çekti.

 • Bahar Candan'dan Şeyma Subaşı'na 'özel jet' yorumu: Bu kadın için lüks mü?
  08 May Bahar Candan'dan Şeyma Subaşı'na 'özel jet' yorumu: Bu kadın için lüks mü?

  Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin kendisine tahsis ettiği özel jet ile objektiflere poz vermişti. Ünlü fenomen Bahar Candan, özel jetin yanında poz veren Şeyma Subaşı hakkında yaptığı yorumla dikkat çekti. Candan, "Pandemi döneminde özel jet tercih edilmiş... Bu kadın için lüks mü sizce yani?" ifadelerini kullandı.

 • Yalnızlıktan dem vuran Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor
  02 May Yalnızlıktan dem vuran Bahar Candan, parayla arkadaş arıyor

  İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan yalnızlıktan şikayet edip 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını açıkladı.

 • Bahar Candan'ın şoförü Etiler'de kaza geçirdi
  03 Nis Bahar Candan'ın şoförü Etiler'de kaza geçirdi

  Geçtiğimiz hafta Uludağ'da darbedilen fenomen Bahar Candan'ın şoförü Etiler'de trafik kazası geçirdi. Kazada, şoförün bacağı kırılırken Candan'ın araç içerisinde olmadığı öğrenildi.

 • Bahar Candan'ın şoförü kaza yaptı! Araç kullanılamaz hale geldi
  03 Nis Bahar Candan'ın şoförü kaza yaptı! Araç kullanılamaz hale geldi

  Geçtiğimiz hafta darp edilerek gündeme gelen ünlü fenomen Bahar Candan'ın şoförü İstanbul Etiler'de trafik kazası geçirdi. Kaza esnasında Bahar Candan'ın araç içerisinde olmadığı öğrenildi. Kaza sonrası Bahar Candan'dan ilk açıklama geldi...

 • Saldırıya uğrayan Bahar Candan ortaya çıktı! İşte ilk açıklaması...
  01 Nis Saldırıya uğrayan Bahar Candan ortaya çıktı! İşte ilk açıklaması...

  Geçtiğimiz hafta Uludağ'da saldırıya uğrayıp hastanelik olan sosyal medya fenomeni Bahar Candan, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Gözünün altındaki morlukların henüz geçmediği görülen fenomen, olayın failinin iddia edildiği gibi erkek arkadaşı olmadığını, tanımadığı biri tarafından saldırıya uğradığını söyledi. İşte Bahar Candan'ın çarpıcı açıklamaları...

 • Bahar Candan saldırıyla ilgili açıklama yaptı
  01 Nis Bahar Candan saldırıyla ilgili açıklama yaptı

  Televizyonda yayınlanan bir yarışmayla ünlenen, ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Bahar Candan, 24 Mart'ta, Uludağ'da katıldığı bir partide, tanımadığını iddia ettiği bir kişinin saldırısına uğradı.

 • Saldırıya uğrayan Bahar Candan, olayın detaylarını anlattı
  31 Mar Saldırıya uğrayan Bahar Candan, olayın detaylarını anlattı

  Uludağ'da tanımadığı bir kişi tarafından saldırıya uğrayan sosyal medya fenomeni Bahar Candan, olay sonrası ilk kez konuştu. Candan, "Çok kötü günler geçirdim. Saldırgan benim bir hayranım olarak yaklaştı bana. Benimle gündüz kayak yaparken fotoğraf çektirdi. Sonrasında akşam böyle bir olay yaşadım. Çok üzgünüm" dedi.

Advertisement