Son Dakika Haberleri: Başkan Acar Yılbaşında Huzurevi Sakinlerini Unutmadı

Başkan Acar Yılbaşında Huzurevi Sakinlerini Unutmadı

4 ay önce

Afyonkarahisar Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, 2018 yılbaşı programını ilçedeki Buhurcular Huzurevi sakinleri ile birlikte geçirdi.

Başkan Acar Yılbaşında Huzurevi Sakinlerini Unutmadı, System.String[]
 Afyonkarahisar Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, 2018 yılbaşı programını ilçedeki Buhurcular Huzurevi sakinleri ile birlikte geçirdi.

Başkan Acar her yıl olduğu gibi bu yılbaşını da huzurevi sakinleri ile birlikte geçirdi. Yaşlıları unutmayan Başkan Acar, Bayanlar Meclisi Başkanı ve eşi Günsel Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, DİTSO Meclis Başkanı Ahmet Acar ve eşi, Yazı İşleri Müdürü Mehmet KaşlıSerkan Utku, Ülkü Tosun, İtfaiye Amiri Vedat Yılmaz ve zabıta ekipleri ile huzurevini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Saffet Acar ve Günsel Acar tarafından huzurevinde kalan yaşlılara çeşitli hediyeler takdim edildi. Başkan Acar her yılbaşını burada geçirdiğini belirterek kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti. Huzurevi binasında bulunan asansörün bozuk olduğunu öğrenen Başkan Acar en kısa içinde yapılacağını ve DEMANS hasta nakil ambulansının da her zaman hizmetlerinde olduğunu söyledi. Yapılan ikramlar ve sıcak bir atmosfer içinde geçen ziyaret çekilen fotoğrafların ardından sona erdi. - AFYONKARAHİSARANAR Genel Müdürü İbrahim Uslu: Abdullah Gül Aday Olursa Oy Oranı 48,5 Olur Zara, Türkiye Mağazalarını Kapatmaya Başladı

Son Dakika! 15 CHP'li Vekil İstifa Edip İyi Parti'ye Geçti! İşte Tek Tek İsimleri