Başkan Akın; "Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver" - Son Dakika

Başkan Akın; "Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver"

21.06.2018 15:04
Başkan Akın; "Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver"

Germencik Belediyesi konferans salonunda, Germencik’in gelişimine yönelik, imar planı revizyonu bilgilendirme toplantısı halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Germencik Belediyesi konferans salonunda, Germencik'in gelişimine yönelik, imar planı revizyonu bilgilendirme toplantısı halkın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Germencik Belediye Başkan Yardımcısı Adem Toy imar planı revizyon sunumunda, ilçe merkezinde yeni kamusal alanlar ve yeşil alanlar oluşturma, ilçe merkez trafiğini rahatlatma ve ilçe merkezini modern bir mimariye kavuşturma konularını ele alırken; Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın da projenin detayları hakkında hemşerilerinin düşüncelerini tek tek dinleyerek fikir alış verişinde bulundu.

Germencik Belediyesi'nin çalışkan başkanı Ümmet Akın; Türk Burcu Yaşam Alanı, Germencik Park Restaurant, Çarıklar Mahallesi İmam Lojmanı ve Okuma Evi, Germencik Belediye Hizmet Binası, Dağyeni Mahallesi Mesire Alanı ve Sosyal Tesisi, Hıdırbeyli Bardakçı Kahvesi ve düğün alanı, Adnan Menderes Üniversitesi Yamantürk Meslek Yüksek Okulu, Neşetiye Mahallesi Taziye Evi ve sıcak asfalt çalışması hizmetleri ile ilçeyi kalkındırmaya devam ediyor. Üretken çalışmalarıyla İlçe halkının takdirini toplayan Başkan Akın; Germencik'in geleceğine yönelik projelerinden bir tanesini daha hayata geçirmeyi planlıyor. Germenciklilere sosyal yaşam olanakları sunan, geniş yolları ve otopark alanları ile şehrin geleceğini şekillendiren imar planı revizyon projesi; vatandaşlara kaliteli yaşam alanları oluşturmayı hedefliyor. Proje ile birlikte yeni yaşam alanlarında cazibe merkezleri oluşacağını, dolayısı ile ticaret hacminin artacağını vurgulayan Akın bu sayede işsizlik sorununun da çözüleceğini belirtti. Germencik Belediyesi'nin çevre dostu başkanı Ümmet Akın; proje kapsamında yeşil alanların çocuklarımızın geleceğine bir yatırım olduğunu ve Germencik'te hayata geçirilen her projede geleceğe yönelik düşüncelerle hareket ettiklerini dile getirdi. - AYDIN

Başkan Akın; Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver
Başkan Akın; Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver
Başkan Akın; Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver
Başkan Akın; Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Başkan Akın; 'Şehrinin Geleceğine Sen Karar Ver' - Son Dakika


Son Dakika

Sinirli at, ağzına alıp yerden yere vurduğu koyunu öldürdü 17:51 Sinirli at, ağzına alıp yerden yere vurduğu koyunu öldürdü Trafik kazası geçiren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü 17:06 Trafik kazası geçiren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı 16:17 Köpek saldırısına uğrayan 8 yaşında Mert'in yüzüne 60 dikiş atıldı Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz 14:51 Kılıçdaroğlu: Bu 5 maddeyi yerine getir, her türlü desteği vereceğiz Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı 14:28 Ballon d'Or'da Cristiano Ronaldo için bir ilk yaşandı Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti 13:15 Koridorları inleten kavgaya polis müdahale etti
Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu 11:53 Kılıçdaroğlu'nun 10 gıda maddesine zam istememesinin ardından Bahçeli de aynı öneri de bulundu Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması! 11:13 Türk-İş, Hak-İş ve DİSK'ten ortak asgari ücret açıklaması!
Advertisement