Son Dakika Haberleri: Behzat Uygur'dan, Kendisini Songül Karlı'nın Eski Eşine Benzeten Takipçiye İlginç Cevap: Ben Başkasının Kocasıyım

Behzat Uygur'dan, Kendisini Songül Karlı'nın Eski Eşine Benzeten Takipçiye İlginç Cevap: Ben Başkasının Kocasıyım

7 ay önce

Songül Karlı geçtiğimiz günlerde eski eşi Metin Yüncü'nün borçları yüzünden evine birkaç kez haciz geldiğini açıklamıştı. Bir kullanıcı Karlı'nın eski eşini Behzat Uygur'a benzetince ortalık karıştı. Uygur takipçiye, "Hanımefendi ben başkasının kocasıyım" açıklamasını yaptı.

Demet Akalın'dan sonra ünlü sanatçı Songül Karlı'ya da eski eşinin borçları yüzünden haciz gelmesi gündemde çok konuşulanlar arasındaydı. Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'nün borçlarından dolayı evindeki her şey hacz edilmişti. Ancak bu olay sosyal medyada ilginç diyaloglara sahne oldu. Oyuncu ve sunucu Behzat Uygur'un Songül Karlı'nın eski eşi Metin Yüncü'ye benzerliği başına iş açtı.Bazı kullanıcıların Behzat Uygur'a Songül Karlı'dan dolayı mesaj atması usta oyncuyu şaşkınlığa uğrattı.

"BEN O DEĞİLİM"

Metin Yüncü'yü Behzat Uygur'a benzeten bir takipçi , "Songül Karlı ne olacak? Onun dolandırmış olduğunuz paraları, mal varlıkları.. Yazık değil mi kadına? Size hiç yakıştıramadım" diyerek hesap sordu. Bu mesaj karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Behzat Uygur şu cevabı verdi: "Hanımefendi o ben değilim. Ben başkasının kocasıyım."

KARLI'DAN OLAYA MÜDAHALE

Bu ilginç olayı öğrenen olaya hemenmüdahale eden Songül Karlı "Arkadaşlar Behzat Uygur benim arkadaşım, beni dolandıran Metin Yüncü" açıklamasını yaptı.

Eşi Tarafından 20 Milyon TL Dolandırıldığını Açıklayan Songül Karlı Kimdir?

Haber Yayın Tarihi : 24.09.2018 09:07 

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu, "Erdoğan'ı Karşılamaya Gidecek misiniz" Sorusuna Yanıt Verdi Şarkıcı Tuğba Ekinci, Recep Tayyip Erdoğan'a Destek Olmayanlara Sitem Etti Ekrem İmamoğlu'nun 250 Bin Liralık Saati Dikkat Çekti