SON DAKİKA DEMET AKALIN HABERLERİ

Son Dakika Demet Akalın Haberleri

 • 22 Mart 2019 02:27 Silivri'de Nevruz Konseri Silivri'de Nevruz Konseri Baharın müjdecisi olarak nitelendirilen Nevruz Bayramı, Silivri'de Alişan ve Demet Akalın konseriyle kutlandı.
 • 22 Mart 2019 01:47 Silivri'de Nevruz Konseri Silivri'de Nevruz Konseri Baharın müjdecisi olarak nitelendirilen Nevruz Bayramı, Silivri'de Alişan ve Demet Akalın konseriyle kutlandı.
 • 19 Mart 2019 11:20 Demet Akalın, Gökçe Bahadır'ı Tebrik Eden Yapımcısına Ateş Püskürdü Demet Akalın, Gökçe Bahadır'ı Tebrik Eden Yapımcısına Ateş Püskürdü Demet Akalın, ilk albümünü yapan Gökçe Bahadır'a destek veren DMC Genel Müdürü Samsun Demir'e ateş püskürdü.
 • 19 Mart 2019 08:14 Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı Gülşen, Lüks Çizmesiyle Demet Akalın'ın Rekorunu Kıramadı Geçtiğimiz hafta İstanbul'da verdiği konserde çizmeleriyle olay olan Gülşen, Demet Akalın'ın çizme rekorunu kıramadı. Gülşen, çizmesinin fiyatıyla Akalın'ın gerisinde kaldı.
 • 16 Mart 2019 14:52 Okan Kurt, Giyim Tarzıyla Neymar'a Özendi Okan Kurt, Giyim Tarzıyla Neymar'a Özendi Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt, hayranı olduğu futbolcu Neymar'a özendi. Kurt, Neymar'ın giydiği eşofman takımının aynısı giyerek izinde gittiği belli etti. Kurt'un Neymar'ı paylaştığı fotoğraf ise sosyal medyayı salladı
 • 06 Mart 2019 11:51 Demet Akalın ve Alişan 6 Yıl Sonra Bir Araya Geldi Demet Akalın ve Alişan 6 Yıl Sonra Bir Araya Geldi 6 sene sonra 2. Sayfa programında barışan Demet Akalın ve Alişan, bir araya geldi. Akalın, çiftin evine giderek bebeklerini sevdi.
 • 06 Mart 2019 10:52 Demet Akalın'dan Şeyma Subaşı'na Şok Suçlama: Kardeşimi Sen Kovdurdun Demet Akalın'dan Şeyma Subaşı'na Şok Suçlama: Kardeşimi Sen Kovdurdun Acun Ilıcalı'nın tek celsede boşandığı Şeyma Subaşı'na Demet Akalın'dan şok suçlama geldi. Akalın, kardeşinin TV8'den kovulmasından Şeyma Subaşı'nı sorumlu tuttu.
 • 27 Şubat 2019 14:33 Alişan, Bir Takipçisinin Sünnet Yorumuna Verdiği Cevapla Herkesi Şaşırttı Alişan, Bir Takipçisinin Sünnet Yorumuna Verdiği Cevapla Herkesi Şaşırttı Geçtiğimiz gün Alişan'la barışan Demet Akalın ise çiftin yanına giderek Burak bebeğin fotoğrafını "Paşam erkekliğe ilk adımını atıyor oy kurban olurum" notuyla paylaştı
 • 26 Şubat 2019 16:40 Demet Akalın'la 6 Yıl Sonra Barışan Alişan, Ece Erken Hakkında Konuştu Demet Akalın'la 6 Yıl Sonra Barışan Alişan, Ece Erken Hakkında Konuştu 6 yıldır küs olduğu dostu Demet Akalın'la barışan Alişan, kendisini silen Ece Erken hakkında " O konulara girmeyelim" cevabını verdi.
 • 26 Şubat 2019 14:17 Antalya Türkbeleni Demet Akalın Konseriyle Açıldı Antalya Türkbeleni Demet Akalın Konseriyle Açıldı Antalya'nın Manavgat ilçesindeki Türkbeleni Millet Bahçesi'nin açılışı Demet Akalın konseriyle yapıldı.
 • 26 Şubat 2019 12:22 Türkbeleni Demet Akalın Konseriyle Açıldı ANTALYA'nın Manavgat ilçesindeki Türkbeleni Millet Bahçesi'nin açılışı Demet Akalın konseriyle yapıldı.
 • 26 Şubat 2019 11:49 Dha Yurt Bülteni-7(Yeniden) Görüntü Dökümü------------------------Köpekten detaylar-Matematik işlemleri-Suat Özkulak ile gezmeleri-Paşa'nın kapıyı açması-Suat Özkulak ile röportajSüre: 6,57 Boyut: 777 MBHaber-Kamera: Muhammed KISIR/KAYSERİ, ======================================================7)TÜRKBELENİ DEMET AKALIN KONSERİYLE AÇILDIANTALYA'nın Manavgat ilçesindeki Türkbeleni Millet Bahçesi'nin açılışı Demet Akalın konseriyle yapıldı
 • 26 Şubat 2019 11:44 Dha Yurt Bülteni-7 Görüntü Dökümü------------------------Köpekten detaylar-Matematik işlemleri-Suat Özkulak ile gezmeleri-Paşa'nın kapıyı açması-Suat Özkulak ile röportajSüre: 6,57 Boyut: 777 MBHaber-Kamera: Muhammed KISIR/KAYSERİ, ======================================================7)TÜRKBELENİ DEMET AKALIN KONSERİYLE AÇILDIANTALYA'nın Manavgat ilçesindeki Türkbeleni Millet Bahçesi'nin açılışı Demet Akalın konseriyle yapıldı
 • 26 Şubat 2019 07:47 Demet Akalın, Oscar'da Lady Gaga ile Samimi Olan Bradley Cooper'ın Sevgilisine Seslendi: İyi Yolmadın Karıyı Demet Akalın, Oscar'da Lady Gaga ile Samimi Olan Bradley Cooper'ın Sevgilisine Seslendi: İyi Yolmadın Karıyı Önceki gün düzenlenen Oscar Akademi törenine Bradley Cooper ile aynı filmde oynayan Lady Gaga'nın sahne performansı damga vurdu. Lady Gaga'nın, Irina Shayk'la sevgili olan Cooper ile sarmaş dolaş şarkı söylemesi Demet Akalın'ı kızdırdı.
 • 22 Şubat 2019 15:58 Yeşim Salkım, 6 Yıl Sonra Barışan Demet Akalın ve Alişan'a Sitem Etti: Beşi Bir Yerdeye Onur ve Gurur Gitti Yeşim Salkım, 6 Yıl Sonra Barışan Demet Akalın ve Alişan'a Sitem Etti: Beşi Bir Yerdeye Onur ve Gurur Gitti Yeşim Salkım, Demet Akalın ve Alişan'ın 6 yıl sonra barışmasına sitem ederek "Bunlar nasıl insanlar Beşi Bir Yerde'ye gitti onur, gurur yazık." dedi.
 • 22 Şubat 2019 11:51 Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı. Erken, Alişan'a "Mahkemelik olduğum için değil her şeyi bildiğim içi kırgınım. İnsan olmak kuruş ile değil duruş ile ölçülür." diyerek sitem etti
 • 22 Şubat 2019 11:47 Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la 6 yıl sonra barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı.
 • 22 Şubat 2019 11:44 Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la 6 yıl sonra barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı.
 • 22 Şubat 2019 11:41 Ece Erken, Demet Akalın'la Barışan Alişan'ı Takipten Çıkardı Ece Erken, mahkemelik olduğu Demet Akalın'la 6 yıl sonra barışan yakın dostu Alişan'ı sosyal medya hesabında takipten çıkardı.
 • 22 Şubat 2019 11:00 Alişan ve Demet Akalın, 6 Yıl Sonra Barıştı Alişan ve Demet Akalın, 6 Yıl Sonra Barıştı Demet Akalın, 6 yıldır küs olduğu Alişan'ın bebeğinin doğum videosunu beğenerek eski dostuna zeytin dalı uzattı. Bunun üzerine 2. Sayfa programının sunucuları Gülşen Yüksel Salt ve Müge Dağıstanlı harekete geçerek iki tarafı 6 yıl sonra canlı yayında barıştırdı.
 • 20 Şubat 2019 12:37 Yılmaz Morgül'den Demet Akalın'ı Kızdıracak Açıklama: O Kadar Gösteriş Yaparsa Soyulur Yılmaz Morgül'den Demet Akalın'ı Kızdıracak Açıklama: O Kadar Gösteriş Yaparsa Soyulur Yılmaz Morgül, önceki gün evinde çalışan kadın tarafından soyulan Demet Akalın'a "O kadar gösteriş yaparsa evi soyulur" yorumunu yaptı.
 • 19 Şubat 2019 21:50 Demet Akalın, Evine Giren Hırsızın Film Gibi Planını Anlattı! Demet Akalın, Evine Giren Hırsızın Film Gibi Planını Anlattı! Geçen yıl eski eşi Okan Kurt'un borcu yüzünden villasına haciz gelen Demet Akalın, şimdi de hırsız şoku yaşadı. Popçu, eski çalışanının aksiyon filmlerini aratmayacak bir planla villasına girdiğini anlattı.
 • 18 Şubat 2019 10:10 Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi Demet Akalın ve Okan Kurt Çiftinin Evine Hırsız Girdi Şarkıcı Demet Akalın'ın Acarkent'teki lüks villasına hırsız girdi. Çiftin evine giren hırsızın, evlerinde eskiden çalışan bir kadın olduğu ortaya çıktı.
 • 17 Şubat 2019 17:15 Demet Akalın'dan Survivor Yorumu: Acun Delirdi Demet Akalın'dan Survivor Yorumu: Acun Delirdi Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı Survivor yorumuyla yarışmacıları yerin dibine soktu. Akalın, bu yıl yarışan yarışmacılar için "Son 10 yılın en kötüleri" ifadelerini kullanarak "Acun delirdi." dedi.
 • 17 Şubat 2019 16:15 Demet Akalın, Reynmen'in Milyonlarca Tıklanan Şarkısını Sahnesinde Seslendirdi Demet Akalın, Reynmen'in Milyonlarca Tıklanan Şarkısını Sahnesinde Seslendirdi Demet Akalın, Reynmen'in milyonlarca tıklanan parçası 'Derdim Olsun'u sahnesinde seslendirdi. Akalın'ın bu performansı, sosyal medyaya damga vurdu.
 • 15 Şubat 2019 09:39 Mahkeme, Demet Akalın'ın Ece Erken İçin Tedbir Kararının Uzaması Talebini Reddetti Mahkeme, Demet Akalın'ın Ece Erken İçin Tedbir Kararının Uzaması Talebini Reddetti Mahkeme, Demet Akalın'ın, sunucu Ece Erken hakkında aldırdığı 1 aylık tedbir kararının uzatılması talebini reddetti.
 • 14 Şubat 2019 00:19 13 Şubat 2019 Haberleri AK Parti'nin İzmir Adayı Nihat Zeybekçi, Şarap Sorusuna Yanıt Verdi: Beni Hiç İlgilendirmez  Panathinaikos Başkanı Dimitris Giannakopoulos, Olympiakos Benchine Kırmızı İç Çamaşırı Bıraktı  Demirören Medya Grubunda Üst Düzey Ayrılık!  Rusya'nın 66 Yaşındaki Devlet Başkanı Putin, Kayak Performansıyla Gençlere Taş Çıkarttı  Şeyma Subaşı'nın Kitap Çıkaracağını Duyan Demet Akalın'dan İlginç Tepki  Ünlü Modelin Kalçasını Domuz Isırdı  Aranan DAEŞ Üyesini Mahalle Bekçileri Yakaladı  Talihsiz Kadın, 14 Şubat İçin Yardıma Gittiği Çiçekçide Eski Kocasının Silahlı Saldırısına Uğradı  Beşiktaş, Sağanak Yağmur Altında Çalıştı  Venezuela Lideri Maduro, Kendini Geçici Devlet Başkanı İlan Eden Guaido'ya Meydan Okudu  Göztepe'nin Başarılı Oyuncusu Andre Castro'dan Benfica'ya Uyarı!  Eski Başbakan Davutoğlu, Yeni Parti Sorusunu İlk Kez Yanıtladı  Meteorolojiden Akdeniz İçin Fırtına Uyarısı  MHP Lideri Bahçeli'den, HDP'li Temelli'nin Kürdistan Sözlerine Sert Yanıt  Şeyma Subaşı'nın Kitabının İsmi Belli Oldu  Benfica Teknik Direktörü Bruno Lage: İstediğimiz Sonucu Alacağımızı Düşünüyoruz  Arkadaşının Tedavisinden Endişe Duyduğunu Söyleyen Refakatçi, Doktordan Dayak Yedi! O Anlar Kamerada  ATV ile Yollarını Ayıran Raci Şaşmaz'a Oktay Kaynarca'dan Destek!  PSG'nin Yıldızı Dani Alves: Bekaretimizi Kaybetmemiz Lazım  Bağcılar'daki 9 Katlı Binayı Görenler Hayrete Düştü  İran Askerlerine İntihar Saldırısı! En Az 30 Ölü, 10 Yaralı  Domagoj Vida'nın Menajeri, Hırvat Oyuncunun Neden Roma'ya Gitmediğini Açıkladı  HDP'li Milletvekili, Polis Memurunun Kolunu Isırdı  Terör Örgütü PKK, Sınır Bölgelerinde Silah Ticareti Yapıyor  Inter'in Yıldızı Mauro Icardi'nin Kaptanlığı Alındı  Merkez Hakem Kurulunun Tüm Üyeleri İstifa Etti  FETÖ Firarileri Karakuş ve Üner Yurt Dışına Kaçarken Yakalandı  İlaç Fiyatlandırmasında Kullanılacak Yeni Kur Açıklandı  ABD'li Model Kendall Jenner, Giydiği Ceketle Etkinliğe Damga Vurdu  AB Ülkelerinin Sanayi Üretimi, 2009 Finansal Krizinin Ardından En Büyük Düşüşünü Yaşadı  Sinan Vardar, TFF Başkanlığına Adaylığını Açıkladı!  Dilencilerin Topladıkları Paraları Gizlediği Yer Görenleri Şaşkına Çevirdi  Itır Esen'den Sevgililer Günü Açıklaması: Biriyle Yaşlanmak İstiyorum  Çin Ekibi Guangzhou, Andre Ayew İçin Kesenin Ağzını Açtı  Afjet Afyonspor'da Yusuf Şimşek Dönemi Resmen Başladı  Netflix, Hababam Sınıfı'nın Film Müziğini, Dizi Tanıtımında Kullandı  Açlık Grevindeki HDP'li Leyla Güven Kaldırıldığı Hastanede Tedavi Görmeyi Kabul Etmedi  İstanbul ve Ankara'da Kurulan Tanzim Satış Noktaları, Üreticileri de Sevindirdi 
 • 13 Şubat 2019 22:15 Şeyma Subaşı'nın Kitap Çıkaracağını Duyan Demet Akalın'dan İlginç Tepki Şeyma Subaşı'nın Kitap Çıkaracağını Duyan Demet Akalın'dan İlginç Tepki Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı'nın, kitap çıkaracağını duyan Demet Akalın bu duruma "Yok artık!!!" diyerek tepki gösterdi.
 • 13 Şubat 2019 15:22 Gökhan Çıra'yla Nikah Masasına Oturacak Olan Selin Ciğerci'nin Şahidi Demet Akalın Olacak Gökhan Çıra'yla Nikah Masasına Oturacak Olan Selin Ciğerci'nin Şahidi Demet Akalın Olacak Ekim ayında futbolcu Gökhan Çıra ile nikah masasına oturacak olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci'nin nikah şahidi yakın arkadaşı Demet Akalın olacak.
 • 11 Şubat 2019 10:37 Demet Akalın, 4 Sene Önce Vahşice Öldürülen Özgecan Aslan İçin Kuran Okudu Demet Akalın, 4 Sene Önce Vahşice Öldürülen Özgecan Aslan İçin Kuran Okudu Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 4 sene önce bindiği minibüste canice öldürülen Özgecan Aslan'ın vefatının yıl dönümünde Kuran okudu.
 • 09 Şubat 2019 18:41 Giyinme Odamı Düzenliyorum | Kıyafetlerimi Satıyorum ?? Kıyafetlerimden ayakkabılarıma, çantalarımdan Demet Akalın'ın beni engellediği kolyeye kadar hepsini tek tek düzenledik
 • 08 Şubat 2019 14:52 Demet Akalın Şaştı Kaldı! Demet Akalın Şaştı Kaldı! Demet Akalın kızı için düzenlediği doğum günü partisinde şaştı kaldı.
 • 07 Şubat 2019 16:12 Hande Yener, İki Günde İki Single Çıkardı Hande Yener, İki Günde İki Single Çıkardı Demet Akalın'la barışması hatta onu nikah şahidi yapmayı düşündüğü haberleri ile son günlerde magazin basınından hiç düşmeyen Hande Yener, yeni single haberi ile yine gündemde
 • 05 Şubat 2019 09:54 Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 5 yaşına giren Hira için dillere destan bir doğum günü partisi düzenledi. Akalın, bu partiye Aleyna Tilki'yi davet edince ortalık karıştı.
 • 04 Şubat 2019 14:32 Demet Akalın'ın Avukatından Açıklama Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın avukatı, "Demet Akalın vatandaşlarla tokalaşırken eldiven taktı" başlıklı haber üzerine açıklama yaptı.
 • 01 Şubat 2019 09:50 Demet Akalın, Demet Akalın, "Ödülünü Alan Sevişmeye Koşuyor" Diyen Okan Bayülgen'e Sitem Etti Demet Akalın, geçtiğimiz gün katıldığı ödül töreninde erken ayrılanları "Ödülünü alan sevişmeye koşuyor" diyen Okan Bayülgen'e sitem ederek "Çocuk bakıyoruz" dedi.
 • 31 Ocak 2019 17:18 Haliç'te Demet Akalın İzdihamı Haliç'te Demet Akalın İzdihamı Demet Akalın önceki akşam gerçekleşen 'Halkın Yıldızları' konserleri kapsamında Haliç Kongre Merkezi'nde sevenleriyle buluştu.
 • 31 Ocak 2019 09:38 Demet Akalın, Konserinde Evlilik Teklifi Alan Hayranına 35 Bin TL'lik Yüzük Hediye Etti Demet Akalın, Konserinde Evlilik Teklifi Alan Hayranına 35 Bin TL'lik Yüzük Hediye Etti Ünlü şarkıcı Demet Akalın kendisine hediye gelen 35 bin TL'lik yüzüğü konserinde evlilik teklifi alan bir hayranına hediye etti.
 • 28 Ocak 2019 15:31 Hande Yener'den Şaşırtan Demet Akalın Açıklaması: Benim Kankam, Nikah Şahidim Olabilir Hande Yener'den Şaşırtan Demet Akalın Açıklaması: Benim Kankam, Nikah Şahidim Olabilir Hande Yener, önceki akşam Girne'deki bir gece kulübünde sahneye çıktı. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan Yener, Demet Akalın hakkında "Benim kankam, nikah şahidim olabilir" dedi.
 • 22 Ocak 2019 17:49 Demet Akalın Hakkındaki Tedbir Kararı Kaldırıldı Demet Akalın Hakkındaki Tedbir Kararı Kaldırıldı Demet Akalın hakkındaki tedbir kararı kaldırıldı Ece Erken'in aldırdığı tedbir kararı Akalın'ın itirazı üzerine üst mahkemece kaldırıldıİSTANBUL - Sunucu Ece Erken'in kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle şarkıcı Demet Akalın hakkında aldırdığı 1 aylık "şiddet tehdidi, hakaret aşağılama...
 • 22 Ocak 2019 17:36 Demet Akalın Hakkındaki Tedbir Kararı Kaldırıldı Sunucu Ece Erken'in kişilik haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle şarkıcı Demet Akalın hakkında aldırdığı 1 aylık "şiddet tehdidi, hakaret aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmaması" yönündeki tedbir kararı kaldırıldı.
 • 22 Ocak 2019 00:18 21 Ocak 2019 Haberleri Bursaspor ile 1-1 Berabere Kalan Fenerbahçe İkinci Yarıda Sadece 79 İsabetli Pas Yaptı  Genç Oyuncu Ahmet Şenkaya Çukur'un Kadrosuna Dahil Oldu  Rıdvan Dilmen: Bursaspor'un Golünden Önce Valbuena'ya Faul Var  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fazıl Say'a Atatürk Anekdotu!  Gelen Teklifleri Reddettiğini Açıklayan Roberto Soldado: Fenerbahçe'yi Bu Halde Bırakamam  Fenerbahçe 3 Puanı Son Dakikada Yediği Golle Kaçırınca, Taraftarlar Sosyal Medyada İsyan Etti  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Ocak'ta Putin ile Bir Araya Gelecek  Fenerbahçe'nin Tecrübeli Oyuncusu Nabil Dirar: Bursa'da Zaten Çok Fazla Takım Kazanamıyor  Gözü Dönen Genç, Nişanlının Çalıştığı Ambulansı Köye Çığırıp Ortalığı Birbirine Kattı  Türkiye'nin En Genç Belediye Başkan Adayı Belli Oldu  31 Mart Seçimleri İçin Aday Gösterilmeyen AK Parti'li Belediye Başkanı, Partisinden İstifa Etti  Meteorolojiden 3 Bölgeye Sağanak Yağış Uyarısı  Çin'de Genleriyle Oynanmış İlk Bebekler Dünyaya Geldi, Hükümet Soruşturma Başlattı  Kayalıklarda Fotoğraf Çekmeye Çalışan Sosyal Medya Fenomeni, Feci Şekilde Can Verdi  Çöp Atmaya Giden Yaşlı Adam, Sokak Köpeklerinin Saldırısına Uğradı  Erdoğan'ın Çağrısıyla Harekete Geçen D-8 Ülkeleri, Ticareti 'D8P Card' ile Yapacak  Kardeşini Öldüren Eşini Koruyan Abla Çiğdem Çakırer, Canlı Yayında Cinayeti İtiraf Etti  Beşiktaş Yöneticisi Ahmet Kavalcı, Quaresma'nın Takımdan Ayrılacağı İddialarına Son Noktayı Koydu  AK Parti Sözcüsü Çelik, Hatay Belediye Başkanı'nın 'Suriyeliler Hatay'da Aday Çıkarırsa Seçimi Kazanır' Sözlerine Yanıt Verdi  Fenerbahçe'nin Gol Sevinci Sırasında Martin Skrtel'in Kafasına Yabancı Madde İsabet Etti  Brezilya Ligi Ekiplerinden Corinthians, Vagner Love'ı Bekliyor  Demet Akalın-Okan Kurt Çiftinin, Ayrıldığı İddia Edildi  Tarık Mengüç ve Oğlu Baran'ın Dansı Canlı Yayında Olay Yarattı!  Galatasaray'ın Göztesi Benjamin Tetteh, Hazırlık Maçında Sakatlandı  Kerç Boğazı'nda İçinde Türklerin de Olduğu 2 Gemide Yangın Çıktı! Çok Sayıda Ölü Var  Akhisarspor, Mechelen Forması Giyen Edin Cocalic'i Transfer Etti  Okul Harçlığını Çıkarmak İçin İşe Giden Kız Çocuğu Minibüsün Altında Can Verdi  İzmir'de 17 Bin 400 Adet Cinsellik İlacı Ele Geçirildi  Sigara İçen Diyanet Personeline Kötü Haber  Fenerbahçe, Bursaspor ile Deplasmanda 1-1 Berabere Kaldı  Galatasaray'ın Kiraladığı Semih Kaya: Yuvamda Olmak Benim İçin Çok Değerli  İnşaatta Oynayan Çocuklar, Silahla Yüzünden Vurulmuş Erkek Cesedi Buldu  Cristiano Ronaldo'nun Özel Talebine İspanyol Mahkemesinden Ret  KKTC'de Asgari Ücret Belirlendi  Ünlü Oyuncu Elif Ceren Balıkçı'nın Annesi Hayatını Kaybetti  MHP 200 Belediye Başkan Adayını Daha Açıkladı  Galatasaray, Semih Kaya'yı Kiraladığını KAP'A Bildirdi  Benjamin Tetteh'in Menajeri Pavek Zika: Hafta İçinde Anlaşma Olması Muhtemel  Daniil Medvedev'i Deviren Novak Djokovic Avustralya Açık'ta Çeyrek Finalde  İngiliz Futbolcu Glen Johnson 34 Yaşında Futbolu Bıraktı 
 • 21 Ocak 2019 20:21 Demet Akalın-Okan Kurt Çiftinin, Ayrıldığı İddia Edildi Demet Akalın-Okan Kurt Çiftinin, Ayrıldığı İddia Edildi Boşandıktan sonra barışarak bir araya gelen Demet Akalın ile Okan Kurt çiftinin, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkarak ayrıldığı iddia edildi.
 • 19 Ocak 2019 11:46 Demet Akalın'ın Sahnesinde Sürpriz Evlilik Teklifi Demet Akalın'ın Sahnesinde Sürpriz Evlilik Teklifi Geçtiğimiz gün Bursa'da konser veren şarkıcı Demet Akalın'ın sahnesinde dinleyicilerden biri sevgilisine evlilik teklifi etti. Akalın, teklif öncesi heyecanlanan gence tüyo vermeyi de ihmal etmedi.
 • 17 Ocak 2019 09:15 Demet Akalın Şehit Ailelerine Destek Vermeyen Sanatçı Dostlarına Sitem Etti: Ayıp Ettiniz Demet Akalın Şehit Ailelerine Destek Vermeyen Sanatçı Dostlarına Sitem Etti: Ayıp Ettiniz Şehit ailelerine yardım konusunda ön sıralarda yer alan Demet Akalın, etkinliğe katılmayan sanatçı dostlarına sitem etti. Akalın, "Gelmediler ayıp ettiler" dedi.
 • 09 Ocak 2019 15:47 Demet Akalın Bağış Gecesinde Müslüm Gürses'in Gömleğine 10 Bin TL, Ferman Toprak ise Yüzüğüne 23 Bin TL Ödedi Demet Akalın Bağış Gecesinde Müslüm Gürses'in Gömleğine 10 Bin TL, Ferman Toprak ise Yüzüğüne 23 Bin TL Ödedi Önceki akşam Engelsiz Yaşam Vakfı'nın düzenlediği törendeki açık arttırmada Demet Akalın, Müslüm Gürses'in gömleğini 10 bin TL'ye, Ferman Toprak da filmin oyuncuları tarafından imzalanan afiş ve zümrüt yüzüğe 23 bin lira ödedi.
 • 08 Ocak 2019 23:06 Ece Erken-Demet Akalın Kavgasına Bircan Bali de Dahil Oldu Ece Erken-Demet Akalın Kavgasına Bircan Bali de Dahil Oldu Şarkıcı Demet Akalın'ın, eski eşi Serkan Uçar ve ailesiyle yakınlaşmasına çok kızan Ece Erken, canlı yayında ünlü popçuya ateş püskürmüştü. O sözlerin ardından Erken hakkında tedbir kararı aldıran Akalın'a, bu kez de Bircan Bali yüklendi.
 • 08 Ocak 2019 10:16 Küs Olduğu Alişan'la Davette Pişti Olan Demet Akalın, Düşme Tehlikesi Atlattı Küs Olduğu Alişan'la Davette Pişti Olan Demet Akalın, Düşme Tehlikesi Atlattı Alişan'la yıllardır konuşmayan Demet Akalın, dün akşam gittiği davette Alişan'la pişti oldu. Mekandan hızla uzaklaşmaya çalışan Akalın, düşme tehlikesi atlattı.
 • 08 Ocak 2019 00:25 Demet Akalın, Ece Erken İçin Tedbir Kararı Çıkarttı Demet Akalın, Ece Erken İçin Tedbir Kararı Çıkarttı Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Ece Erken'in canlı yayındaki sözleri üzerine mahkemeden tedbir kararı çıkarttı.
 • 08 Ocak 2019 00:18 7 Ocak 2019 Haberleri Göztepe Başkanı Mehmet Sepil: Yasin Öztekin İçin Ali Koç İle Görüştüm  Erdoğan'dan Suriye Mesajı: Bitirmeye Kararlıyız  Ünlü Sunucu Ceren Bektaş, Dünyaevine Girdi!  Yoğun Kar Yağışı Sonrası İstanbul Beyaza Büründü  Fenerbahçe, İki Genç Oyuncusunu Yeni Malatyaspor'a Verdi  Ziraat Türkiye Kupasında da VAR Sistemi Uygulanacak  Markette Eşekli Protestoya 4 Bin 545 Lira Para Cezası  Fenerbahçe'nin Kadrosuna Katmak İstediği Alberth Elis, Sosyal Medyada Fenerbahçe'yi Takibe Aldı  Ricardo Quaresma ile Adriano İdman Sonunda Tartıştı  Serel Yereli Gözyaşlarına Boğuldu!  Galatasaray, Bursaspor ile Yollarını Ayıran Emre Taşdemir ile Anlaşmaya Vardı  Daçka-Türk Telekom Maçında Ev Sahibi Ekibin Nijeryalı Oyuncusu Michael Eric, Metin Türen'e Kafa Attı  Ünlü Oyuncu Nilperi Şahinkaya'dan Sevişme Sahnesi İtirafı!  UFC Dövüşçüsü Polyana Viana, Kendisini Soymaya Çalışan Hırsızı Tanınmaz Hale Getirdi  CHP'li Eski Milletvekili Eren Erdem Hakkında Yakalama Kararı Çıkarıldı  Tarım ve Orman Bakanlığı, Hileli Kıyma Görüntüleri Üzerine Harekete Geçti  TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve TBB Başkanı Hüseyin Aydın, Kulüpleri Borçtan Kurtaracak Projeyi Açıkladı  Domuz Gribine Yakalanan Ünlü Oyuncu, Son Haliyle Hayranlarını Üzdü  Zanlı, Tartışma Yaşadığı Anne-Babasına Av Tüfeğiyle Kurşun Yağdırdı  Üzerinde Ayet ve Allah Yazılı Banyo Paspası Skandalından Geri Adım  Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Eğitime Ara Verildi! İşte O İller  İrem Derici'nin 1 Ay Önceki İtirafı Kafaları Karıştırdı  West Ham United Menajeri Pellegrini, Yönetimden Domagoj Vida'nın Transfer Edilmesini İstedi  Diriliş Ertuğrul Dizisi Bu Hafta Ekranlara Gelmeyecek  Fenerbahçeli Skrtel'in Menajeri Karol Csonto, Barcelona'dan Teklif Aldıklarını Açıkladı  Trump'tan ABD'nin Suriye'den Çekilme Kararına İlişkin Yeni Açıklama  Ünlü Fenomen Dan Bilzerian, Davet Ettiği Türk Gencin Hesabına 5 Bin Dolar Yatırdı  TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'ndan FETÖ'cü Enes Kanter'e Sert Tepki  Yeni Malatyaspor, Robin Yalçın, Mustafa Akbaş ve Barış Alıcı'yı Kadrosuna Kattı  Ovacık Belediye Başkanı Maçoğlu, Tunceli'den Resmen Aday Oldu  HDP, 7 Parti ve Dernekle İttifak Yaptı, Demirtaş Tebrik Mesajı Gönderdi  CHP'den Aday Olacağı Konuşulan İdris Naim Şahin'le İlgili Açıklama Geldi: Görüşme Süreci Var  Beşiktaş'ın Hollandalı Yıldızı Ryan Babel'den Burak Yılmaz'a Övgü Dolu Sözler  Üniversitede Pompalı Tüfekle İntihar Girişimi!  Oyuncu Tolga Karel, Vefasız Dostlarına Sitem Etti  İçişleri Bakanlığı Verileri Açıklandı! Uyuşturucuyla Mücadelede Tarihi Rekor Kırıldı  Cumhurbaşkanının Yurt Dışına Çıkmasını Fırsat Bilen Askerler Darbe Girişiminde Bulundu  Beşiktaş'ın Yeni Transferi Isimat Mirin: Agresif Bir Oyun Yapım Var  Ece Erken, Demet Akalın'ın Gizli Mesajlarını İfşa Etti  Jailson, Sarı-Lacivertli Taraftarlardan Destek İstedi