Bilal Özdoğan, Hacılar Erciyessporlu futbolcularla bir araya geldi - Son Dakika

Bilal Özdoğan, Hacılar Erciyessporlu futbolcularla bir araya geldi

08.11.2019 11:04
Bilal Özdoğan, Hacılar Erciyessporlu futbolcularla bir araya geldi, System.String[]

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hacılar Erciyessporlu futbolcular ve yönetim kuruluyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hacılar Erciyessporlu futbolcular ve yönetim kuruluyla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Hacılar Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, belediye tesislerinde düzenlenen yemeğe Özdoğan, Hacılar Erciyesspor yöneticileri, antrenörler ve futbolcular katıldı.

Süper Amatör Küme'de mücadele eden Hacılar Erciyesspor'un 7 maçta aldığı 4 galibiyet ve 3 yenilgiyi değerlendiren futbol şube sorumlusu Halit Aysu, burada yaptığı konuşmada, "İstediğimiz yerde olamasak da mücadele etmeye devam ediyoruz. Mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, takımımızı daha iyi yerlere götürmek, daha iyi sonuçlar almak adına Sayın Belediye Başkanım Bilal Özdoğan Bey'e şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Memleketimizi, takımımızı daha iyi temsil etmemiz lazım." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Bilal Özdoğan, Hacılar Erciyessporlu futbolcularla bir araya geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Diyanet'ten 'Cuma namazı' açıklaması: Karantina şartlarına riayet edilmesi dinen zorunludur Nesrin Cavadzade, oyuncu sevgilisi Gökhan Alkan'ın evdeki yarı çıplak halini paylaştı Baraj gölünde kaybolan kadının köprüden atlama anı kamerada Erdoğan'ın imzasıyla İstanbul'daki dev arazi ünlü iş adamı Ethem Sancak'ın yeğeninin şirketine tahsis edildi İstanbul Havalimanı'nda değeri 13 milyon 800 bin lira olan 17 kilogram sıvı kokain ele geçirildi Bakan Koca, merak edilen konuya açıklık getirdi: Koronavirüs aşısı yaptırmak zorunlu olmayacak Koronavirüs tedavisi gören Eski İBB Başkanı Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, iki ilimizi uyardı: Yüzde yüz vaka artışı var