BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi "Düğüm Salonu" - Son Dakika

BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi "Düğüm Salonu"

23.09.2017 15:26
BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi "Düğüm Salonu"

BKM Film Türk Sinema tarihine damga vuran komedi filmlerine bir yenisini ekliyor: "Düğüm Salonu".

Aynı gün aynı saatte aynı binada iki farklı düğün vardır! Birbirine çok benzeyen dört ailenin biraraya geldiği bu en mutlu günde, bir düğünün gelini ile diğer düğünün damadı birbirini tanımaktadır. Ve bu tanışıklık, iki düğüne de damgasını vuracaktır!

Şahin Irmak'ın yazdığı bu eğlenceli senaryoryuyu Hakan Algül yönetiyor.

Çekimlerinin büyük çoğunluğu Buca Belediyesi'ne ait Gölet tesislerinde gerçekleştirilen filmin basın toplantısı 25 Eylül 2017 pazartesi günü tüm oyuncuların katılımı ile saat:15.00'da gerçekleştirilecektir.

"Düğüm Salonu"nun eğlenceli kadrosunda, Şahin Irmak, Gonca Vuslateri, Bilge Şen, Salih Kalyon, Evren Duyal, Onur Buldu, İrem Sak, Güneş Hayat, Murat Karasu, Duygu Yetiş, Nilgün Belgün, Hakan Akın, Emre Karayel, Ayşenil Şamlıoğlu, Gazanfer Ündüz, Doğancan Sarıkaya, Beyti Engin, Toprak Sağlam, Hakan Bulut, ve Burcu Altın yer alıyor.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi 'Düğüm Salonu' - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement