Son Dakika Haberleri: BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi "Düğüm Salonu"

BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi "Düğüm Salonu"

2 yıl önce

BKM Film Türk Sinema tarihine damga vuran komedi filmlerine bir yenisini ekliyor: "Düğüm Salonu".

BKM'nin Yepyeni Komedi Filmi

Aynı gün aynı saatte aynı binada iki farklı düğün vardır! Birbirine çok benzeyen dört ailenin biraraya geldiği bu en mutlu günde, bir düğünün gelini ile diğer düğünün damadı birbirini tanımaktadır. Ve bu tanışıklık, iki düğüne de damgasını vuracaktır!

Şahin Irmak'ın yazdığı bu eğlenceli senaryoryuyu Hakan Algül yönetiyor.

Çekimlerinin büyük çoğunluğu Buca Belediyesi'ne ait Gölet tesislerinde gerçekleştirilen filmin basın toplantısı 25 Eylül 2017 pazartesi günü tüm oyuncuların katılımı ile saat:15.00'da gerçekleştirilecektir.

"Düğüm Salonu"nun eğlenceli kadrosunda, Şahin Irmak, Gonca Vuslateri, Bilge Şen, Salih Kalyon, Evren Duyal, Onur Buldu, İrem Sak, Güneş Hayat, Murat Karasu, Duygu Yetiş, Nilgün Belgün, Hakan Akın, Emre Karayel, Ayşenil Şamlıoğlu, Gazanfer Ündüz, Doğancan Sarıkaya, Beyti Engin, Toprak Sağlam, Hakan Bulut, ve Burcu Altın yer alıyor.

Haber Yayın Tarihi: 23.09.2017 03:26 Kaynak: BültenlerTaşla yaraladığı yılan ısırdı, hayati tehlikesi var Hareket halindeki otobüsün altında kalan genç kızın korkunç ölümü kameralara yansıdı 15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti