Canlı yayında büyük ayıp! Davutoğlu "Allah'tan korkun" diyerek sitem etti - Son Dakika

Canlı yayında büyük ayıp! Davutoğlu "Allah'tan korkun" diyerek sitem etti

Akit TV'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, programdaki isimlerden Ali İhsan Karahasanoğlu'nun kendisine sesini yükselterek konuşması karşısında büyük şaşkınlık yaşadı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Akit TV'de gazetecilerin sorularını yanıtladı. 28 Şubat döneminde başörtülülere yapılanlarla bugün Şehir Üniversitesi'ne yapılanların aynı olduğunu savunan Davutoğlu, Ali İhsan Karahasanoğlu ile sert bir tartışmaya tutuştu.

"ALLAH'TAN KORKUN"

Bu karşılaştırmanın yanlış olduğunu belirten Karahasanoğlu, canlı yayında Davutoğlu'na sesini yükselterek konuşmaya başladı. Karahasanoğlu'nun bu üslubundan rahatsız olduğu gözlenen Davutoğlu, "Misafire bir soru bir kere sorulur. Aynı teraneyi beş kere tekrar ederek saygısızlık yapılır mı? Bazı şeyleri Doğu Perinçek'le işbirliği yapanlara sorun. Ben burada CHP'nin avukatı değilim, hiç olmadım, hayatım CHP zihniyeti ile mücadele ile geçti. Siz de AK Parti'nin avukatı değilsiniz. Yanlışlıkların avukatlığını yapmayın. Allah'tan korkun" ifadelerini kullandı.

Canlı yayında Davutoğlu'na büyük ayıp! 'Allah'tan korkun' diyerek sitem etti

SOSYAL MEDYADA DA GÜNDEM OLDU

İkili arasındaki bu tartışma sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Özellikle Davutoğlu taraftarları Karahasanoğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

Canlı yayında büyük ayıp! Davutoğlu Allah'tan korkun diyerek sitem etti

Son Dakika

Sivas ve Kayseri'de Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığından 2 kişi hayatını kaybetti Son Dakika: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yapıyor Çinli yetkililerin koronavirüs verilerini Dünya Sağlık Örgütü ile paylaşmaması binlerce insanın boşu boşuna ölmesine sebep oldu İBB'den "3 katı fiyatına cerrahi maske alımı" iddialarına ilişkin açıklama Doktor, babasının mezarı başında intihar etti Türkiye, koronavirüsle mücadele ederken 7 ilimizde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı patlak verdi Salgının başladığı Vuhan'da 110 gün sonra hayat normale döndü Türkiye'de koronavirüs salgını ne zaman bitecek? Prof. Dr. Mehmet Ceyhan iki olasılığı paylaştı Atakan Arslan'ın şehit olduğu saldırıda tutuklanan zanlılar birbirini suçladı Kütahya ve Kars'ta maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı Prof. Dr. Usluer'den ürküten koronavirüs uyarısı: Çok çabuk normalleşirsek ikinci dalga erken gelebilir Tüm dünyada salgın inişe geçmişken Brezilya'da bir günde 1.262 kişi hayatını kaybetti Donald Trump, ABD'de yağmacıların öldürdüğü emekli polisi paylaştı Unuttuğu 60 bin lirasını teslim eden taksiciye 31 lira bahşiş verdi Emekli işçi mutfakta kendini asınca ailesi sinir krizi geçirdi