SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri

 • 09 Aralık 2017 01:24 Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Davutoğlu Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Davutoğlu Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Bu hain FETÖ çetesi, 15 Temmuz'a gelecek süreci tetiklemek için ilk adımları 2009'da Davos'ta one munite olayından sonra atmıştır.
 • 09 Aralık 2017 00:21 Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Davutoğlu Açıklaması Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Bu hain FETÖ çetesi, 15 Temmuz'a gelecek süreci tetiklemek için ilk adımları 2009'da Davos'ta one munite olayından sonra atmıştır.
 • 08 Aralık 2017 20:31 Dha Yurt Bülteni-17 Haber - Kamera: Nermin UÇTU/MANİSA,GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ==============================================Davutoğlu, "Kudüs, bütün Müslümanların ortak meselesidir" ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdmasına tepki gösterdi
 • 08 Aralık 2017 19:24 Karaman Davutoğlu, Karaman Davutoğlu, "Kudüs, Bütün Müslümanların Ortak Meselesidir" Davutoğlu, "Kudüs, bütün Müslümanların ortak meselesidir"ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdmasına tepki gösterdi.
 • 08 Aralık 2017 19:24 Davutoğlu: 'Kudüs, Bütün Müslümanların Ortak Meselesidir ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdmasına tepki gösterdi.
 • 08 Aralık 2017 19:05 Davutoğlu: 'Kudüs, Bütün Müslümanların Ortak Meselesidir Davutoğlu: 'Kudüs, Bütün Müslümanların Ortak Meselesidir ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdmasına tepki gösterdi.
 • 06 Aralık 2017 18:17 Dha İstanbul Bülteni - 5 26 Haber Kodu : 171206184=================================7- DAVUTOĞLU'NDEN ZARRAB AÇIKLAMASIİSTANBUL DHAEski Başbakan Ahmet Davutoğlu, basın ofisi aracılığıyla Amerika'da davada itirafçı olan Reza Zarrab ile ilgili açıklamalarda bulundu
 • 06 Aralık 2017 17:15 Dha İstanbul - Davutoğlu'ndan Zarrab Açıklaması İSTANBUL DHAEski Başbakan Ahmet Davutoğlu, basın ofisi aracılığıyla Amerika'da davada itirafçı olan Reza Zarrab ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 • 06 Aralık 2017 17:08 Davutoğlu'ndan Açıklama Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nun basın ofisinden, "Amerika'da bir davada sanık iken tanık olarak ifade veren şahsın herhangi bir güvence talebi Sayın Davutoğlu döneminde Başbakanlığa intikal etmemiş, kendisinden böyle bir talepte bulunulmamıştır.
 • 05 Aralık 2017 17:46 Davutoğlu'nun "Medeniyetler ve Şehirler" Kitabı Saraybosna'da Tanıtıldı AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Saraybosna'da, Boşnakçaya çevrilen kitabı "Medeniyetler ve Şehirler"in tanıtım toplantısına katıldı.
 • 04 Aralık 2017 23:48 Ümit Özdağ'dan Çarpıcı İddia: Zarrab, Davutoğlu'ndan Koruma İstedi ama Alamadı Ümit Özdağ'dan Çarpıcı İddia: Zarrab, Davutoğlu'ndan Koruma İstedi ama Alamadı İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Reza Zarrab'ın, başbakan olduğu dönemde Ahmet Davutoğlu'ndan koruma istediğini ancak reddedildiğini iddia etti.
 • 03 Aralık 2017 20:44 AK Parti Konya Milletvekili ve Eski Başbakan Davutoğlu AK Parti Konya Milletvekili ve Eski Başbakan Davutoğlu AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, New York'ta tutuklu bulunan eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın yargılandığı davada mahkemeye sunulan belgelerin 17-25 Aralık'la irtibatı olduğunu ve bu açıdan Türkiye'deki darbe teşebbüsünün...
 • 03 Aralık 2017 19:34 AK Parti Konya Milletvekili ve Eski Başbakan Davutoğlu Açıklaması AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, inancımıza ahlakımıza, devletimize yapılan nice saldırılar karşısında fedai can eden nesillerin torunları olduklarını belirterek, "Fedai can etmek gerekirse bir an bile tereddüt etmeyeceğiz herkes bilmelidir.
 • 03 Aralık 2017 19:10 Ahmet Davutoğlu: Ahmet Davutoğlu: "Rıza Zarab, Çıkarını Düşünmüşse Onları da Yargılayacak Olan Yer New York... Ahmet Davutoğlu: "Rıza Zarab, çıkarını düşünmüşse onları da yargılayacak olan yer New York Mahkemeleri değil Ankara mahkemeleri olacaktır" "Bu millet ateşle imtihanın her türünden geçti" "Kim bu milletin izzetiyle oynamaya kalkarsa değil yurt mahkemelerinde, dünyanın neresinde olursa olsun...
 • 03 Aralık 2017 18:27 AK Parti Konya Milletvekili ve Eski Başbakan Davutoğlu Açıklaması AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, New York'ta tutuklu bulunan eski Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın yargılandığı davada mahkemeye sunulan belgelerin 17-25 Aralık'la irtibatı olduğunu ve bu açıdan Türkiye'deki darbe teşebbüsünün...
 • 03 Aralık 2017 18:05 Eski Başbakan Davutoğlu: Eski Başbakan Davutoğlu: "Kim El Uzatırsa Elini Kırarız" Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Makamları terk edebiliriz hatta ve hatta bulunduğumuz mekanları terk edebiliriz. Ama terk etmeyeceğimiz şey izzetimiz ve onurumuzdur.
 • 03 Aralık 2017 17:35 AK Parti'li Davutoğlu: New York'ta Sunulan Belgelerin Bizim Açımızdan Hükmü Yoktur (3) AK Parti'li Davutoğlu: New York'ta Sunulan Belgelerin Bizim Açımızdan Hükmü Yoktur (3) 'ALLAH GÖNÜLLERİ ENGELLİ OLANLARDAN MUHAFAZA EYLESİN'Konyalılar Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Konya Hemşeri Buluşması, 26. Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla İsmet İnönü Sanat Merkezi'nde devam etti.
 • 03 Aralık 2017 16:00 İzmir AK Parti'li Davutoğlu New York'ta Sunulan Belgelerin Bizim Açımızdan Hükmü Yoktur İzmir AK Parti'li Davutoğlu New York'ta Sunulan Belgelerin Bizim Açımızdan Hükmü Yoktur Ak Parti'li Davutoğlu New York'ta sunulan belgelerin bizim açımızdan hükmü yoktur (2) (Yeniden)İZMİR'de, Konyalılar Federasyonu üyeleriyle bir araya gelen 26'ncı Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD'de devam eden, Reza Zarrab'ın tanık olarak ifade verdiği Hakan...
 • 03 Aralık 2017 14:38 AK Parti'li Davutoğlu: New York'ta Sunulan Belgelerin Bizim Açımızdan Hükmü Yoktur İZMİR'de, Konyalılar Federasyonu üyeleriyle bir araya gelen 26'ncı Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD'de devam eden, Reza Zarrab'ın tanık olarak ifade verdiği Hakan Atilla davasıyla ilgili konuştu.
 • 03 Aralık 2017 14:15 Davutoğlu'ndan Zarrab Çıkışı: Bizim Açımızdan Hükmü Yok Davutoğlu'ndan Zarrab Çıkışı: Bizim Açımızdan Hükmü Yok İzmir'de, Konyalılar Federasyonu üyeleriyle bir araya gelen 26'ncı Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ABD'de devam eden, Reza Zarrab'ın tanık olarak ifade verdiği Hakan Atilla davasıyla ilgili konuştu
 • 03 Aralık 2017 14:08 İzmir Davutoğlu Yine Deriz Ki ya İstiklal ya Ölüm İzmir Davutoğlu Yine Deriz Ki ya İstiklal ya Ölüm Davutoğlu Yine deriz ki ya istiklal ya ölümİZMİR'de Konyalılar Federasyonu ile bir araya gelen 26. Dönem Başbakanı ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, New York'ta devam eden mahkemeye ilişkin, New York'ta o mahkemede sunulan belgelerin 17- 25 Aralık ile irtibatı dolayısıyla...
 • 03 Aralık 2017 13:47 Ahmet Davutoğlu'ndan ABD'de Görülen Davayla İlgili Açıklama Ahmet Davutoğlu'ndan ABD'de Görülen Davayla İlgili Açıklama Ahmet Davutoğlu'ndan ABD'de görülen davayla ilgili açıklama Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "New York'ta o mahkemede sunulan belgelerin 17-25 Aralık ile irtibatı, dolayısıyla bizim açımızdan hükmü yoktur" "Eğer Türkiye'de yanlış bazı işler olmuşsa bu yanlışın hesap verilme makamı da New York...
 • 03 Aralık 2017 13:11 Ahmet Davutoğlu'ndan ABD'de Görülen Davayla İlgili Açıklama Ahmet Davutoğlu'ndan ABD'de Görülen Davayla İlgili Açıklama İzmir’de konuşan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, “New York’ta o mahkemede sunulan belgelerin 17-25 Aralık ile irtibatı dolayısıyla bizim açımızdan hükmü yoktur.
 • 25 Kasım 2017 15:56 MHP'li Akçay'dan Davutoğlu ve Arınç'a Eleştiri MHP'li Akçay'dan Davutoğlu ve Arınç'a Eleştiri Daha önce Ahmet Davutoğlu'nun da bazı çıkışları olmuştu
 • 24 Kasım 2017 17:39 Demirtaş'ın Demirtaş'ın "Alenen Hakaret" Davasında Birleştirme Kararı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, bir basın açıklamasında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "alenen hakaret" ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasına çarptırılması istemiyle yargılandığı dava dosyası, Diyarbakır 7.
 • 24 Kasım 2017 17:00 Selahattin Demirtaş'ın Selahattin Demirtaş'ın "Davutoğlu'na Hakaret"Ten Yargılandığı Dava Duruşma sonrası HDP'li vekillerden adliye önünde açıklama...Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davaya devam edildi.
 • 24 Kasım 2017 16:59 Selahattin Demirtaş'ın "Davutoğlu'na Hakaret"Ten Yargılandığı Dava HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davaya devam edildi.
 • 24 Kasım 2017 16:37 Selahattin Demirtaş'ın "Davutoğlu'na Hakaret"Ten Yargılandığı Dava… HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davaya devam edildi.
 • 24 Kasım 2017 16:34 Selahattin Demirtaş'ın "Davutoğlu'na Hakaret"Ten Yargılandığı Dava Duruşma sonrası HDP'li vekillerden adliye önünde açıklama...Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davaya devam edildi.
 • 24 Kasım 2017 16:31 Demirtaş'ın "Alenen Hakaret" Davasında Birleştirme Kararı HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, bir basın açıklamasında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "alenen hakaret" ettiği iddiasıyla 2 yıl 4 aya kadar hapis cezasına çarptırılması istemiyle yargılandığı dava dosyası, Diyarbakır 7.
 • 24 Kasım 2017 16:16 Davutoğlu "Şerif Mardin" Sempozyumunda Konuştu ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, geçen yıl hayatını kaybeden akademisyen Prof. Dr. Şerif Mardin anısına İstanbul'daki özel bir üniversitede düzenlenen sempozyuma katıldı.
 • 24 Kasım 2017 16:12 Marmara Üniversitesi'nden Davutoğlu Açıklaması Bu nedenle, hem güvenliğin sağlanması hem de gerekli hazırlıkların kapsamlı bir şekilde yapılması bir zarurettir""Sayın Davutoğlu'nun uygun bir zamanda teşrif etmesi halinde, etkinliğin en iyi şekilde gerçekleştirileceği hususu, hem öğrenci kulübünün yetkililerine hem de ilgili diğer çevrelere açıkça ifade edilmiştir"Haber: İstanbul DHAMarmara Üniversitesi'nde Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan konferansının iptal edilmesiyle ilgili üniversite yönetiminden yazılı bir açıklama yapıldı
 • 24 Kasım 2017 16:04 Davutoğlu Davutoğlu "Şerif Mardin" Sempozyumunda Konuştu Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, geçen yıl hayatını kaybeden akademisyen Prof. Dr. Şerif Mardin anısına İstanbul'daki özel bir üniversitede düzenlenen sempozyuma katıldı.
 • 24 Kasım 2017 15:56 Mü'den Davutoğlu Açıklaması Marmara Üniversitesi (MÜ) Rektörlüğü, AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun vereceği konferansın iptal edilmesine ilişkin "Sayın Davutoğlu'nun katılımından Rektörlüğümüzün çok geç haberi olmuştur.
 • 24 Kasım 2017 15:32 Davutoğlu "Şerif Mardin" Sempozyumunda Konuştu ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, geçen yıl hayatını kaybeden akademisyen Prof. Dr. Şerif Mardin anısına İstanbul'daki özel bir üniversitede düzenlenen sempozyuma katıldı.
 • 24 Kasım 2017 15:27 (Yeniden) Davutoğlu "Şerif Mardin" Sempozyumunda Konuştu Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, geçen yıl hayatını kaybeden akademisyen Prof. Dr. Şerif Mardin anısına İstanbul'daki özel bir üniversitede düzenlenen sempozyuma katıldı.
 • 24 Kasım 2017 15:23 Davutoğlu "Şerif Mardin" Sempozyumunda Konuştu Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, geçen yıl hayatını kaybeden akademisyen Prof. Dr. Şerif Mardin anısına İstanbul'daki özel bir üniversitede düzenlenen sempozyuma katıldı.
 • 24 Kasım 2017 14:25 Ahmet Davutoğlu, Prof. Dr. Şerif Mardin Anısına Düzenlenen Sempozyuma Katıldı AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünyada en özgün sosyal bilim kavramları, teorik çerçevelerinin Türkiye'de üretilebileceğini ifade ederek, "Çünkü hiçbir başka toplumda, geleneksel kültürün, modernitenin, küreselleşmenin, şehirleşmenin, teknolojinin bu kadar...
 • 24 Kasım 2017 14:06 Marmara Üniversitesi'nden Davutoğlu Açıklaması Marmara Üniversitesi'nden Davutoğlu Açıklaması Marmara Üniversitesi, bazı yayın organlarında eski Başbakan ve AKP Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nun konferansını iptal edilmesi ile ilgili açıklama yaptı.
 • 24 Kasım 2017 14:04 Marmara Üniversitesi'nden Ahmet Davutoğlu Açıklaması Haber: Hakan KAYA - İSTANBUL DHAMarmara Üniversitesi'nden Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun konferansının iptal edilmesiyle ilgili yapılan açıklamada, "Söz konusu etkinliğin planlanması, gerekli izinlerin alınması ve ön hazırlıkların yapılması sürecinde yönergenin ilgili maddesine uygun...
 • 24 Kasım 2017 13:48 AK Parti Konya Milletvekili ve Eski Başbakan Davutoğlu Açıklaması AK Parti Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünyada en özgün sosyal bilim kavramları, teorik çerçevelerinin Türkiye'de üretilebileceğini ifade ederek, "Çünkü hiçbir başka toplumda, geleneksel kültürün, modernitenin, küreselleşmenin, şehirleşmenin, teknolojinin bu kadar...
 • 24 Kasım 2017 12:37 Davutoğlu: Benimle Öğrenciler ve Gençler Arasına Kimse Giremez (2) Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi'nde 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan programın iptal edilmesiyle ilgili olarak, "Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez, kimse bariyer koyamaz" dedi.
 • 24 Kasım 2017 12:24 Davutoğlu: Benimle Öğrenciler ve Gençler Arasına Kimse Giremez Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi'nde 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan programın iptal edilmesiyle ilgili olarak, "Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez, kimse bariyer koyamaz" dedi.
 • 24 Kasım 2017 12:17 Ahmet Davutoğlu: Benimle Öğrenciler ve Gençler Arasına Kimse Giremez Ahmet Davutoğlu: Benimle Öğrenciler ve Gençler Arasına Kimse Giremez Haber Hakan KAYA - Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHAEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi'nde 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan programın iptal edilmesiyle ilgili olarak, "Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez, kimse...
 • 24 Kasım 2017 12:12 Üniversitedeki Programı İptal Edilen Davutoğlu, Konuştu: Öğrencilerle Arama Kimse Giremez Üniversitedeki Programı İptal Edilen Davutoğlu, Konuştu: Öğrencilerle Arama Kimse Giremez Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesinde 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan programın iptal edilmesiyle ilgili olarak, "Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez." dedi.
 • 24 Kasım 2017 12:08 Davutoğlu: Benimle Öğrenciler ve Gençler Arasına Kimse Giremez Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Marmara Üniversitesi'nde 27 Kasım tarihinde yapılacağı açıklanan programın iptal edilmesiyle ilgili olarak, "Benimle öğrenciler ve gençler arasına kimse giremez, kimse bariyer koyamaz" dedi.
 • 23 Kasım 2017 16:31 Marmara Üniversitesi, Davutoğlu'nun Konferansını İptal Etti Marmara Üniversitesi, Davutoğlu'nun Konferansını İptal Etti Marmara Üniversitesi, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun okulda vermeyi planladığı konferansı 'tadilat' gerekçesiyle iptal etti. Üniversitenin kararı, sosyal medyada tepkilere neden oldu.
 • 19 Kasım 2017 14:45 Aktüel Görüntülerle Geniş Haber) En Büyük Rakibi de Cenazesindeydi...  DAVUTOĞLU DA YALNIZ BIRAKMADIEski Başbakan Ahmet Davutoğlu da cenazeye katılan isimler arasındaydı
 • 19 Kasım 2017 14:38 Dha İstanbul - ( Aktüel Görüntülerle Geniş Haber) Naim Süleymanoğlu Son Yolcuğuna Uğurlandı...  DAVUTOĞLU DA YALNIZ BIRAKMADIEski Başbakan Ahmet Davutoğlu da cenazeye katılan isimler arasındaydı
 • 19 Kasım 2017 14:22 Ahmet Davutoğlu: Ahmet Davutoğlu: " Soydaşlarımızın O Gün Yaşamakta Olduğu Haksızlıklar Konusunda Dünyanın... Ahmet Davutoğlu: " Soydaşlarımızın o gün yaşamakta olduğu haksızlıklar konusunda dünyanın aydınlatılması hususunda çok büyük vazife görmüştür" Ahmet Davutoğlu, Naim Süleymanoğlu'nun cenaze törenine katıldıİSTANBUL - Naim Süleymanoğlu'nun cenaze törenine katılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu,...