SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri

 • 24 Eylül 2017 18:31 Eski Başbakan Davutoğlu Malatya'da Düğüne Katıldı Eski Başbakan Davutoğlu Malatya'da Düğüne Katıldı Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Malatya’da AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar’ın kızının düğün törenine katıldı.
 • 23 Eylül 2017 00:46 Eski Başbakan Davutoğlu'nun Tokat Temasları Eski Başbakan Davutoğlu'nun Tokat Temasları Eski Başbakan Davutoğlu'nun Tokat temasları Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu: "Bu millete hizmet etmek büyük bir şeref"TOKAT - Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, AK Parti Tokat İl Başkanlığı ve Tokat Belediyesini ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2017 23:57 Eski Başbakan Davutoğlu'nun Tokat Temasları Eski Başbakan Davutoğlu'nun Tokat Temasları Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, AK Parti Tokat İl Başkanlığı ve Tokat Belediyesini ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2017 22:35 Eski Başbakan Davutoğlu, Eşi Sare Davutoğlu'nun Dedesinin Köyünü Ziyaret Etti Eski Başbakan Davutoğlu, Eşi Sare Davutoğlu'nun Dedesinin Köyünü Ziyaret Etti Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Tokat'ta çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 22 Eylül 2017 20:32 Ahmet Davutoğlu Tokat'ta (2) Ahmet Davutoğlu Tokat'ta (2) KÖYLÜLERDEN YOĞUN İLGİEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve kayınpederi Hulusi Misge ile birlikte eşinin köyü olan Tokat'ın Turhal İlçesi'ne bağlı Necip Köyü'nü ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2017 20:31 Ahmet Davutoğlu Tokat'ta Ahmet Davutoğlu Tokat'ta Ahmet Davutoğlu Tokat'ta (2)KÖYLÜLERDEN YOĞUN İLGİEski başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve kayınpederi Hulusi Misge ile birlikte eşinin köyü olan Tokat'ın Turhal İlçesi'ne bağlı Necip Köyü'nü ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2017 20:27 Eski Başbakan Davutoğlu Tokat'ta Eski Başbakan Davutoğlu Tokat'ta Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Tokat'ta çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 22 Eylül 2017 20:25 Eski Başbakan Davutoğlu'na Eşinin Köyünde Yoğun İlgi Eski Başbakan Davutoğlu'na Eşinin Köyünde Yoğun İlgi Eski Başbakan Davutoğlu'na eşinin köyünde yoğun ilgi Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu: "Bugün burada da hiç unutulmaz hatıralar yaşadık"TOKAT - Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Tokat'ta eşi Sare Davutoğlu'nun dedesinin köyünde yoğun ilgi...
 • 22 Eylül 2017 19:33 Eski Başbakan Davutoğlu'na Eşinin Köyünde Yoğun İlgi Eski Başbakan Davutoğlu'na Eşinin Köyünde Yoğun İlgi Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Tokat’ta eşi Sare Davutoğlu’nun dedesinin köyünde yoğun ilgi ile karşılandı.
 • 22 Eylül 2017 19:14 Dha Yurt Bülteni - 13 Ahmet Davutoğlu Tokat'ta (2)KÖYLÜLERDEN YOĞUN İLGİEski başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve kayınpederi Hulusi Misge ile birlikte eşinin köyü olan Tokat'ın Turhal İlçesi'ne bağlı Necip Köyü'nü ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2017 19:07 Ahmet Davutoğlu Tokat'ta (2) Ahmet Davutoğlu Tokat'ta (2) KÖYLÜLERDEN YOĞUN İLGİEski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ve kayınpederi Hulusi Misge ile birlikte eşinin köyü olan Tokat'ın Turhal İlçesi'ne bağlı Necip Köyü'nü ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2017 16:03 Ahmet Davutoğlu, Tokat'ta ESKİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu'nun babaannesinin köyü olan Necip Köyü'nü ziyareti için Tokat'a geldi.
 • 22 Eylül 2017 14:51 Ahmet Davutoğlu, Tokat'ta Ahmet Davutoğlu, Tokat'ta ESKİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu'nun babaannesinin köyü olan Necip Köyü'nü ziyareti için Tokat'a geldi.
 • 22 Eylül 2017 14:50 Çorum Davutoğlu'nun Konvoyunu Durdurup Çorum Leblebisi İkram Etmek İstediler Çorum Davutoğlu'nun Konvoyunu Durdurup Çorum Leblebisi İkram Etmek İstediler Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konvoyu da aynı güzergahtan geçtiği sırada Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç ve beraberindekiler Çorum leblebisi ikramında bulunmak istedi
 • 22 Eylül 2017 14:50 Tokat Davutoğlu Tokat'ta Tokat Davutoğlu Tokat'ta Davutoğlu Tokat'taESKİ Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu'nun babaannesinin köyü olan Necip Köyünü ziyareti için Tokat'a geldi.
 • 22 Eylül 2017 14:04 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Tokat'ta Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Tokat'ta Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Tokat’ta geldi.
 • 22 Eylül 2017 12:30 Eski Başbakanlardan Davutoğlu'nu Gözaltına Alacaklarmış" Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'nda darbecilerle çatışan Piyade Kurmay Albay Sait Ertürk'ün de aralarında bulunduğu 4 kişinin şehit olmasına ilişkin hazırlanan iddianamede, darbe faaliyetinde bulunan şüphelilerin aralarında eski Başbakanlardan AK Parti Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da bulunduğu bazı siyasi ve üst düzey kamu görevlileri ile iş adamlarını gözaltına almayı planladıkları belirtildi
 • 19 Eylül 2017 14:23 Fetö'nün Medya Yapılanmasına "Darbe Çağrışımı" Davası Ama benim düşündüğüm zamanında Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun düşündüğü gibi, 'Bu yükü AK Parti taşımasın'dı
 • 18 Eylül 2017 11:29 Kemalpaşa'da 4. Yörük Şenliği Kemalpaşa'da 4. Yörük Şenliği Ahmet Davutoğlu da katıldı
 • 18 Eylül 2017 01:42 Eski Başbakan Davutoğlu, Akhisar'da Ahmet Er'i Kabri Başında Ziyaret Etti Eski Başbakan Davutoğlu, Akhisar'da Ahmet Er'i Kabri Başında Ziyaret Etti Bağ Bozma ve Yörük Kültür Şöleni'ne katılan Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ardından Akhisar'ın Sünnetçiler Mahallesi'nde 29 Mayıs 2016 tarihinde hayatını kaybeden, 27 Mayıs 1960 ihtilalinin Milli Birlik Komitesi Üyesi Ahmet Er'i kabri başında ziyaret etti
 • 17 Eylül 2017 23:56 Eski Başbakan Davutoğlu, Akhisar'da Ahmet Er'in Kabrini Ziyaret Etti Eski Başbakan Davutoğlu, Akhisar'da Ahmet Er'in Kabrini Ziyaret Etti Manisa Türkmen Derneği’nin 1. Bağ Bozma ve Yörük Kültür Şöleni’ne katılan Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, ardından Akhisar’ın Sünnetçiler Mahallesi’nde 29 Mayıs 2016 tarihinde hayatını kaybeden, 27 Mayıs 1960 ihtilalinin Milli Birlik Komitesi Üyesi Ahmet Er’i...
 • 17 Eylül 2017 23:16 Davutoğlu, Mbk Üyesi Er'in Mezarını Ziyaret Etti Davutoğlu, Mbk Üyesi Er'in Mezarını Ziyaret Etti Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Akhisar ilçesinde Milli Birlik Komitesinin (MBK) üyesi emekli Yüzbaşı Ahmet Er'in mezarını ziyaret etti.
 • 17 Eylül 2017 22:01 Davutoğlu: Davutoğlu: "Sınırların Tekrar Bölünerek Kardeş Kavgasına Yol Açılmasına Asla İzin Vermeyiz" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı referanduma ilişkin, "Kerkük'de, Irak'ın bütünü de bizim kardeşlerimizin yaşadıkları topraklardır.
 • 17 Eylül 2017 21:30 Davutoğlu, Mbk Üyesi Er'in Mezarını Ziyaret Etti Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Akhisar ilçesinde Milli Birlik Komitesinin (MBK) üyesi emekli Yüzbaşı Ahmet Er'in mezarını ziyaret etti.
 • 17 Eylül 2017 19:51 Sınırların Tekrar Bölünerek Kardeş Kavgasına Yol Açılmasına Asla İzin Vermeyiz" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı referanduma ilişkin, "Kerkük'de, Irak'ın bütünü de bizim kardeşlerimizin yaşadıkları topraklardır.
 • 17 Eylül 2017 17:21 Davutoğlu: Davutoğlu: "Daha Küçük Birliklere Değil Daha Büyük Birliklere İhtiyacımız Var" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı referanduma ilişkin "Yüzyıl önce Ortadoğu coğrafyasını dilim dilim parçalayarak kardeşi kardeşe düşman edenler, bir şehri diğer şehirlerden koparanlar, köyü...
 • 17 Eylül 2017 16:57 1. Bağ Bozma ve Yörük Kültür Şöleni 1. Bağ Bozma ve Yörük Kültür Şöleni Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı referanduma ilişkin "Yüzyıl önce Ortadoğu coğrafyasını dilim dilim parçalayarak kardeşi kardeşe düşman edenler, bir şehri diğer şehirlerden koparanlar, köyü...
 • 17 Eylül 2017 16:29 Eski Başbakan Davutoğlu'ndan Kerkük Mesajı Eski Başbakan Davutoğlu'ndan Kerkük Mesajı - Eski Başbakan Davutoğlu'ndan Kerkük mesajı Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Kerkük'ün kaderi her daim Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin gözünün önünde ve bütün Türklerin yüreğinde olacaktır" "Adnan Menderes'i bir demokrasi kahramanı olarak onurla idam sehpasına yürümesini ve ona cesaret...
 • 17 Eylül 2017 16:06 Daha Küçük Birliklere Değil Daha Büyük Birliklere İhtiyacımız Var" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) 25 Eylül'de yapmayı planladığı referanduma ilişkin "Yüzyıl önce Ortadoğu coğrafyasını dilim dilim parçalayarak kardeşi kardeşe düşman edenler, bir şehri diğer şehirlerden koparanlar, köyü...
 • 17 Eylül 2017 15:56 Eski Başbakan Davutoğlu'ndan Kerkük Mesajı Eski Başbakan Davutoğlu'ndan Kerkük Mesajı Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kerkük’ün kaderi her daim Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin gözünün önünde ve bütün Türklerin yüreğinde olacaktır.
 • 16 Eylül 2017 13:50 Lübnan'da Osmanlı Bakiyesi Türk Köyü: Kavaşra Lübnan'da Osmanlı Bakiyesi Türk Köyü: Kavaşra Dönemin Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun 2009'da, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2010'daki ziyaretlerinin ardından Türkiye'nin bu köye ilgisi arttı
 • 13 Eylül 2017 18:10 Mahir Ünal: Mahir Ünal: "Kılıçdaroğlu ve CHP'si PKK'nın Sivil Katliamlarına Hiç Bir Şekilde Ses Çıkarmazken... Mahir Ünal: "Kılıçdaroğlu ve CHP'si PKK'nın sivil katliamlarına hiç bir şekilde ses çıkarmazken devletin PKK ile mücadelesini itibarsızlaştırmaya çalışıyor" -"(Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Meclis Başkanı olacağı iddiası) Bunlar şu anda gündemimiz değil" -"(İç tüzük değişikliği) Parti...
 • 08 Eylül 2017 00:36 Güvenlik-İş Genel Başkanı Çağırıcı: Güvenlik-İş Genel Başkanı Çağırıcı: "Taşeron İşçiler Gerçek Anlamda Kadro İstiyor" Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu, herkesin gözünün içine bakarak taşeron işçilere kadro sözü verdi
 • 07 Eylül 2017 23:33 Güvenlik-İş Genel Başkanı Çağırıcı Açıklaması Güvenlik-İş Genel Başkanı Çağırıcı Açıklaması Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu, herkesin gözünün içine bakarak taşeron işçilere kadro sözü verdi
 • 07 Eylül 2017 15:11 Ahmet Davutoğlu Hocası Şerif Mardin'i Anlattı Ahmet Davutoğlu Hocası Şerif Mardin'i Anlattı Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, hocası Şerif Mardin için, "Hayatının son demlerinde dahi ders vermekten vazgeçmedi" dedi.
 • 07 Eylül 2017 15:04 Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı Mardin'in cenaze törenine ailesi ile yakınlarının yanı sıra öğrencisi Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu da katıldı
 • 07 Eylül 2017 14:54 Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı Cenaze törenine eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Mardin'in amcasının kızı Betül Mardin, kuzeni Ömer Dormen'in yanı sıra çok sayıda kişi katıldı
 • 07 Eylül 2017 14:44 Dha İstanbul - (Aktüel Görüntülerle - Geniş Haber) Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı Cenaze törenine eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Mardin'in amcasının kızı Betül Mardin, kuzeni Ömer Dormen'in yanı sıra çok sayıda kişi katıldı
 • 07 Eylül 2017 14:39 Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı Cenaze törenine eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, amcasının kızı Betül Mardin, kuzeni Ömer Dormen'in yanı sıra akademi ve siyaset camiasından çok sayıda kişi katıldı
 • 07 Eylül 2017 14:21 Şerif Mardin'in Talebesi Olduğum İçin Şanslıyım" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Prof. Dr. Şerif Mardin'in öğrencisi olduğu için kendisini şanslı hissettiğini belirtti.
 • 07 Eylül 2017 14:19 Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolcuğuna Uğurlandı Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolcuğuna Uğurlandı Ünlü sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin son yolcuğuna uğurlandı Ahmet Davutoğlu, Mardin'in tabutu başında dua ettiİSTANBUL - Ünlü sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin, sevenlerinin gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 07 Eylül 2017 13:47 Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolcuğuna Uğurlandı Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolcuğuna Uğurlandı Ünlü sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin son yolcuğuna uğurlandı Ahmet Davutoğlu, Mardin'in tabutu başında dua ettiİSTANBUL - Ünlü sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin, sevenlerinin gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 07 Eylül 2017 13:32 Ünlü Sosyolog Prof. Dr. Şerif Mardin Son Yolcuğuna Uğurlanıyor Cenaze törenine katılan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Mardin'in tabutu başında dua etti
 • 07 Eylül 2017 13:32 Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı, Tabutunu Davutoğlu Omuzladı Şerif Mardin Son Yolculuğuna Uğurlandı, Tabutunu Davutoğlu Omuzladı Ünlü sosyolog Şerif Mardin son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılan Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Öğrencisi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum." dedi.
 • 06 Eylül 2017 21:53 Davutoğlu'dan Şerif Mardin Mesajı: Talebesi Olmaktan Onur Duydum... Davutoğlu'dan Şerif Mardin Mesajı: Talebesi Olmaktan Onur Duydum... ESKİ Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, kendisinin de doktora hocası olan Şerif Mardin'in vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 06 Eylül 2017 21:51 Dha İstanbul - Davutoğlu'dan Şerif Mardin Mesajı: Talebesi Olmaktan Onur Duydum... Dha İstanbul - Davutoğlu'dan Şerif Mardin Mesajı: Talebesi Olmaktan Onur Duydum... Haber: Özgür ALTUNCU / DHA - İstanbulEski Başbakan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, kendisinin de doktora hocası olan Şerif Mardin'in vefatı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 • 02 Eylül 2017 10:33 Davutoğlu: Arakan İçin Herkesin Ayağa Kalkması Lazım (3) Davutoğlu: Arakan İçin Herkesin Ayağa Kalkması Lazım (3) O ÖĞRETMEN SERBEST BIRAKILDIEski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kadın yakın koruma polisiyle tartışmasının ardından gözaltına alınan Din Kültür ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Yakup Büyükkaragöz, kadın polisin şikayetinden vazgeçmesi üzerine serbest bırakıldı.
 • 02 Eylül 2017 10:13 Dha Yurt Bülteni-2 1)DAVUTOĞLU O ÖĞRETMENİ EVİNDE AĞIRLADIEski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kadın yakın koruma polisiyle tartışmasının ardından gözaltına alınan Din Kültür ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Yakup Büyükkaragöz, kadın polisin şikayetinden vazgeçmesi üzerine serbest bırakıldı.
 • 01 Eylül 2017 20:40 Davutoğlu: Arakan İçin Herkesin Ayağa Kalkması Lazım (3) Davutoğlu: Arakan İçin Herkesin Ayağa Kalkması Lazım (3) O ÖĞRETMEN SERBEST BIRAKILDIEski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kadın yakın koruma polisiyle tartışmasının ardından gözaltına alınan Din Kültür ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Yakup Büyükkaragöz, kadın polisin şikayetinden vazgeçmesi üzerine serbest bırakıldı.
 • 01 Eylül 2017 20:10 AK Parti'den Konya'da Bayramlaşma Programı Bir otelde düzenlenen programa, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, bazı milletvekilleri, AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile çok sayıda partili katıldı