SON DAKİKA AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Ahmet Davutoğlu Haberleri

 • 23 Mayıs 2017 11:22 AK Parti Kocaeli Binasına 'Rabia'lı Erdoğan Fotoğrafı AK Parti Kocaeli Binasına 'Rabia'lı Erdoğan Fotoğrafı CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın kurucusu olduğu Ak Parti'nin yeniden genel başkanı olmasının ardından, Ak Parti Kocaeli İl Başkanlığı binasının çatısına rabia işareti verirken çekilen fotoğrafı konuldu.
 • 19 Mayıs 2017 19:30 Eski Başbakan Davutoğlu: Eski Başbakan Davutoğlu: "Bir Daha O Çukurdan Çıkamayacaklar" Eski Başbakan ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Milletin değişik unsurları arasında ihtilaf ortaya çıkarabilmek için bu siyaseti takip edenler bunun içinde kaldılar ve bir daha o çukurdan çıkamayacaklar.
 • 19 Mayıs 2017 17:13 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Mardin'e Her Geldiğimde Kardeşlik ve Huzur Gördüm" Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Mardin'e her geldiğimde kardeşlik ve huzur gördüm"MARDİN - Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'e her gelişinde kardeşlik ve huzur gördüğünü söyledi.
 • 19 Mayıs 2017 16:55 Ahmet Davutoğlu: Ahmet Davutoğlu: "Mardin'e Her Geldiğimde Kardeşlik ve Huzur Gördüm" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin’e her gelişinde kardeşlik ve huzur gördüğünü söyledi.
 • 19 Mayıs 2017 16:33 Eski Başbakan Davutoğlu Açıklaması Eski Başbakan ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Milletin değişik unsurları arasında ihtilaf ortaya çıkarabilmek için bu siyaseti takip edenler bunun içinde kaldılar ve bir daha o çukurdan çıkamayacaklar.
 • 18 Mayıs 2017 23:44 Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak (2) Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak (2) HASANKEYF'İ ZİYARET ETTİEski Başbakan ve Ak Parti Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'in ardından eşi Sare ve oğlu Mehmet Davutoğlu ile birlikte Batman'da, Ilısu Baraj Gölü altında kalacak olan antik kent Hasankeyf'e geçti.
 • 18 Mayıs 2017 23:28 Batman Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Batman Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacak (2)MARDİN SONRASI EŞİ VE OĞLU İLE BİRLİKTE HASANKEYF'İ GEZDİMardin'deki konuşmasından sonra Davutoğlu, eşi Sare ve oğlu Mehmet ile birlikte Batman'ın, Ilısu Baraj Gölü altında kalacak antik kenti...
 • 18 Mayıs 2017 23:19 Dha Yurt Bülteni-20 Dha Yurt Bülteni-20 Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacak (2)MARDİN SONRASI EŞİ VE OĞLU İLE BİRLİKTE HASANKEYF'İ GEZDİMardin'deki konuşmasından sonra Davutoğlu, eşi Sare ve oğlu Mehmet ile birlikte Batman'ın, Ilısu Baraj Gölü altında kalacak antik kenti...
 • 18 Mayıs 2017 22:04 Davutoğlu: Davutoğlu: "Hasankeyf Mirasının Korunmasını Bir Onur Meselesi Olarak Gördük, Görüyoruz" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Hasankeyf'teki tarihi eserlerin taşınmasına ilişkin, "Başbakanlık yapmış bir vatandaş olarak, Hasankeyf mirasının korunmasını bir onur meselesi olarak gördük, görüyoruz.
 • 18 Mayıs 2017 21:36 Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen 'Ufuk Turu' toplantısında yaptığı konuşmada, "Kimse bir daha Sur gibi aziz diyarları, Diyarbakır Ulu Camii'nin çevresini terör yuvası yapamayacak, çünkü Diyarbakır, Mardin, Siirt, bütün Türkiye bizim.
 • 18 Mayıs 2017 20:53 Eski Başbakan Davutoğlu, Batman'da Açıklaması Eski Başbakan Davutoğlu, Batman'da Açıklaması Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Hasankeyf'teki tarihi eserlerin taşınmasına ilişkin, "Başbakanlık yapmış bir vatandaş olarak, Hasankeyf mirasının korunmasını bir onur meselesi olarak gördük, görüyoruz.
 • 18 Mayıs 2017 20:05 14. Ufuk Turu Toplantıları 14. Ufuk Turu Toplantıları" Mardin'de Başladı Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Devletin terörle mücadeledeki başarısını devamlı kılacak olan;
 • 18 Mayıs 2017 19:46 Eski Başbakan Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile Mardin'deki programından ardından Batman'ın tarihi kenti Hasankeyf ilçesine gelerek tarihi mekanları gezdi.
 • 18 Mayıs 2017 19:36 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile Mardin’deki programından ardından Batman’ın tarihi kenti Hasankeyf ilçesine gelerek tarihi mekanları gezdi.
 • 18 Mayıs 2017 19:31 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i Gezdi Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Hasankeyf'i gezdi Ahmet Davutoğlu eşi Sare Davutoğlu ile beraber Hasankeyf ilçesindeki tarihi mekanları gezdiBATMAN - Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Eşi Sare Davutoğlu ile beraber Mardin'deki programından ardından Batman'ın tarihi kenti Hasankeyf ilçesine gelerek...
 • 18 Mayıs 2017 19:26 Mardin Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Mardin Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacakESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen ve konuşmacı olarak katıldığı "Ufuk Turu" konulu toplantıda yaptığı konuşmada, "Kimse bir daha Sur gibi aziz diyarları,...
 • 18 Mayıs 2017 18:57 Dha Yurt Bülteni-17 Davutoğlu: Kimse bir daha Diyarbakır Ulu Cami'inin çevresini terör yuvası yapamayacakESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen ve konuşmacı olarak katıldığı "Ufuk Turu" konulu toplantıda yaptığı konuşmada, "Kimse bir daha Sur gibi aziz diyarları,...
 • 18 Mayıs 2017 18:37 Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak Davutoğlu: Kimse Bir Daha Diyarbakır Ulu Cami'inin Çevresini Terör Yuvası Yapamayacak ESKİ Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen 'Ufuk Turu' toplantısında yaptığı konuşmada, "Kimse bir daha Sur gibi aziz diyarları, Diyarbakır Ulu Camii'nin çevresini terör yuvası yapamayacak, çünkü Diyarbakır, Mardin, Siirt, bütün Türkiye bizim.
 • 18 Mayıs 2017 17:34 14. Ufuk Turu Toplantıları" Mardin'de Başladı MARDİN (AA) - Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Devletin terörle mücadeledeki başarısını devamlı kılacak olan;
 • 18 Mayıs 2017 17:18 Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Kimse Bir Daha Çukur Kazamayacak" Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Kimse bir daha çukur kazamayacak"MARDİN - Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin'de düzenlenen "Ufuk Turu Toplantısı"na katıldı.
 • 18 Mayıs 2017 17:02 Mardin'de 'Ufuk Turu Toplantısı' Mardin'de 'Ufuk Turu Toplantısı' Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Mardin’de düzenlenen “Ufuk Turu Toplantısı”na katıldı.
 • 12 Mayıs 2017 15:17 Davutoğlu: "15 Temmuz Darbe Girişiminin Bile Din Sosyolojisi Bağlamında Başlı Başına Incelenmesi... Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Eğer bugün dünyada gerçek anlamda küresel ve bütün bir insanlığın değişik katmanlarını temsil edecek çeşitliliğe sahip bir dünyadan bahsedeceksek, buna en çok yakışan veya bunu en çok temsil eden İslam dünyası ve Müslümanlardır.
 • 12 Mayıs 2017 13:55 İslam Coğrafyasında Sosyoloji Uluslararası Konferansı" Eski Başbakan ve AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, "Eğer bugün dünyada gerçek anlamda küresel ve bütün bir insanlığın değişik katmanlarını temsil edecek çeşitliliğe sahip bir dünyadan bahsedeceksek, buna en çok yakışan veya bunu en çok temsil eden İslam dünyası ve Müslümanlardır.
 • 02 Mayıs 2017 13:40 Cumhurbaşkanı Erdoğan, 33 Ay Sonra AK Parti'de Cumhurbaşkanı Erdoğan, 33 Ay Sonra AK Parti'de Cumhurbaşkanı Erdoğan, 33 ay sonra AK Parti'deANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 33 ay sonra kurucusu olduğu AK Parti Genel Merkezine döndü.
 • 02 Mayıs 2017 13:36 Cumhurbaşkanı Erdoğan 33 Ay Sonra AK Parti'de Cumhurbaşkanı Erdoğan 33 Ay Sonra AK Parti'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 33 ay sonra kurucusu olduğu AK Parti Genel Merkezine döndü.