Çapkın, Yeni Yıla Mobese Merkezinde Girdi - Son Dakika

Çapkın, Yeni Yıla Mobese Merkezinde Girdi

01.01.2012 00:47
Çapkın, Yeni Yıla Mobese Merkezinde Girdi

Hüseyin Çapkın, 2012 'ye polislerle birlikte güvenlik için kurulan MOBESE kameralarını izleyerek girdi.

Hüseyin Çapkın, 2012 'ye polislerle birlikte güvenlik için kurulan MOBESE kameralarını izleyerek girdi. Çapkın, yaptığı açıklamasında 2 taciz ve 1 yankesicilik olayına müdahale edildiğini söyledi.

İstanbul Emniyet Müdürlü Hüseyin Çapkın, yılbaşı kutlamalarında güvenlik için Taksim Gezi Parkı'nda kurulan Mobil Komuta Kontrol Merkezi'ne geldi. Burada denetlemelerde bulunan Çapkın, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Çapkın basın mensuplarının yeni yılını kutladıktan sonra, Taksim'de 2 Bin 500 polisle görev başında olduklarını belirterek, "600 güven timi, kitlenin içinde çeşitli kıyafetlerle, her yerde hertürlü suçla mücadele edecek şekilde yerleşti. Ayrıca resmi kıyafetli arkadaşlarımız da var. Trafik tedbirlerimiz de var. Amacımız halkımızın huzur içinde bir yılbaşı geçirmesini sağlamak. Evvelki seneden çok daha iyiydi geçen sene. Bu sene geçen seneye göre çok daha iyi olacak. Şu ana kadar 2 taciz 1 yankesicilik olayına el koydu arkadaşlarımız. Geçen sene bu sayı daha yüksekti. Bütün yılbaşında 68 taciz olayı olmuştu. 13 tutuklama olmuştu. Her geçen yıl arkadaşlarımızın gayreti ile daha iyiye gidecek." dedi. Açıklamanın ardından mobese merkezi'ndeki basın mensupları çıkartılarak, merkezin kapısı kapatıldı. Çapkın'ın incelemeleri ve denetlemeleri sürdü. Çapkın 2012 'ye MOBESE Merkezi'nde, meslektaşları ile güvenlik için kurulan kameraları izleyerek girdi. - İstanbul/ Beyoğlu

Çapkın, Yeni Yıla Mobese Merkezinde Girdi
Çapkın, Yeni Yıla Mobese Merkezinde Girdi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çapkın, Yeni Yıla Mobese Merkezinde Girdi - Son Dakika


Son Dakika

Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı 18:07 Üniversite öğrencisini satırla öldüren aşçı tutuklandı
18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti 17:15 18 yaşındaki genç, eğitim gördüğü Üniversitede intihar etti Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini 15:46 Birlikte yaşadığı hamile sevgilisini öldürmüştü! Kendisini "Bebek senden değil" dedi, diye savundu! Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı 15:40 Meclis'teki kavga, Soylu'nun Sezgin Baran Korkmaz'ın uçağına bindiği karenin gösterilmesiyle başladı Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü 15:19 Pakistan'da tepki çeken ceza: Hırsızlık yaptıkları düşünüldü, 4 kadın sokak ortasında çırılçıplak dövüldü TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi 13:07 TBMM'de yumruklu kavga! Milletvekilleri birbirine girdi! Oturuma ara verildi Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi 12:35 Olaf Scholz, ilk turda başbakan seçildi Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu! 12:00 Şanlıurfa'da, jandarmadan kaçan araçta başından vurulmuş annenin cansız bedeni bulundu!
Advertisement