Carrefour ve Glovo'dan teslimat ortaklığı - Son Dakika

Carrefour ve Glovo'dan teslimat ortaklığı

17.07.2019 13:03
Carrefour ve Glovo'dan teslimat ortaklığı, System.String[]

Fransız market zinciri Carrefour, "30 dakikada sipariş teslimi" hedefiyle, İspanyol şirket Glovo ile bir iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

Fransız market zinciri Carrefour, "30 dakikada sipariş teslimi" hedefiyle, İspanyol şirket Glovo ile bir iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

İmzalanan anlaşmaya göre, Fransa, İspanya, İtalya ve Arjentina'daki müşteriler Carrefour'da satılan 2,500 ürünü Glovo uygulamasından sipariş edebilecek. Carrefour marketlerinden ürünleri Glovo kuryeleri teslim alarak kullanıcılara teslim edecek.

Carrefour'un e-ticaret direktörü Amelie Oudea-Castera, " Glovo ile yaptığımız yeni iş birliğiyle birlikte kullanıcıların ihtiyacı olan ürünleri 30 dakika içinde evlerine ulaştırabileceğiz" dedi.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Carrefour ve Glovo'dan teslimat ortaklığı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Kızılay'dan 'askıda pizza' kampanyası Merkel'in Bakanlar Kurulu toplantısı yaptığı sırada bir saldırgan, Başbakanlık binasına araçla saldırı girişiminde bulundu Yukatel Denizlispor'da Robert Prosinecki dönemi sona erdi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan yerli korona aşısı için tarih verdi: Nisan ayında uygulama seviyesine getirmeyi planlıyoruz Son Dakika: Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini Tugay Kaan Numanoğlu yönetecek Masumlar Apartmanı'na damga vuran sahne! Gülben, Esra'ya gözleri oyulmuş bebek yolladı Türk profesör Uğur Şahin'in koronavirüs aşısı, Hacettepe'de eksi 72 derecedeki dolapta saklanıyor Boşanmak istedi diye çocuklarının gözü önünde karısının boğazı kesti: Daha öldüremedim, nereye?