Cem Yılmaz, Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddialarına imalı paylaşımla yanıt verdi - Son Dakika

Cem Yılmaz, Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddialarına imalı paylaşımla yanıt verdi

05.11.2020 22:09

O Ses Türkiye sunuculuğuyla ünlenen Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı öne sürülen Cem Yılmaz, iddialara imalı bir paylaşımla yanıt verdi. Ünlü komedyen, "Bu ve benzeri 'aşk' haberleri dedikleri şeyi, 2 gün sonra 'büyük aşk bitti' diye verme var bir de... Bitene kadar mücadeleye devam" dedi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sunucu Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddialarına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yanıt verdi.

"2 GÜN SONRA 'BÜYÜK AŞK BİTTİ' DİYE HABER YAPARLAR"

Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Bu ve benzeri 'aşk' haberleri dedikleri şeyi, 2 gün sonra 'büyük aşk bitti' diye verme var bir de... Bitene kadar mücadeleye devam" dedi.

Cem Yılmaz, Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddialarına imalı paylaşımla yanıt verdi

"YANLIŞ VE YALAN BİLGİLERLE GÜNDEM YARATILMASIN"

Öte yandan Saadet Özsırkıntı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, hakkında çıkan iddiaların gerçek dışı olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Yaşadığımız bu zor günlerde bu açıklamayı yapmak zorunda kalmak benim için inanın çok üzücü. Doğru... Oyununa gittim. Kendisini işim gereği tanıyordum; kulisine de uğradım. Her selamlaştığım aşka evrilmesin. Yanlış ve yalan bilgilerle hele ki ağzımdan çıkmış gibi gündem yaratılmasın lütfen sizden ricamdır."

Cem Yılmaz, Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddialarına imalı paylaşımla yanıt verdi
Cem Yılmaz ile aşk yaşadığı konuşulan Saadet Özsırkıntı sessizliğini bozdu: Yalan bilgilerle gündem yaratılmasın Cem Yılmaz'la aşk yaşadığı konuşulan Saadet Özsırkıntı, Serenay Sarıkaya'yı Instagram'dan sildi

Son Dakika Magazin Cem Yılmaz, Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddialarına imalı paylaşımla yanıt verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Altının kilogramı 442 bin 230 liraya yükseldi Erol Bulut polis merkezinde şikayetçi sıfatıyla ifade verdi Otoyolda mucize kurtuluş! Yolcu otobüsünden kopan çamurluk faciaya neden oluyordu Yalnız yaşayan yaşlı kadın, komşuları tarafından kanlar içinde ölü bulundu Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Yeni doğan bebek, anne karnında koronavirüse karşı antikor geliştirdi FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Oyuncu Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine dahil oldu