Oyuncu Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya'nın başrol çıkışıyla ilgili soruyu yanıtsız bıraktı - Son Dakika

Oyuncu Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya'nın başrol çıkışıyla ilgili soruyu yanıtsız bıraktı

30.09.2020 00:56

Geçtiğimiz akşam menajeriyle Ulus'ta buluşan Aras Bulut İynemli, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İynemli, Hazal Kaya'nın 'Kilolu kadın oyunculara başrol verilmiyor' açıklaması hatırlatılmasıyla cevap vermeden aracına binip uzaklaştı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Yamaç'ı oynayan Aras Bulut İynemli önceki akşam Ulus'taki bir mekanda görüntülendi. Menajeri ile buluşarak yemek yiyen başarılı oyuncu, kilolu kadınların başrol almadığı yönündeki haberler hakkında sessiz kaldı.

"HER HAFTA TEST YAPTIRIYORUZ"

Aras Bulut İynemli, yaklaşık 3 saat kaldıkları mekan çıkışında basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti. Covid-19 salgını nedeniyle dizi setlerinde önlemler aldıklarını söyleyen oyuncu, "Her hafta test yaptırıyoruz. Sette gerekli önlemler alınıyor. Bütün dizi ekibi olarak çok dikkat ediyoruz" dedi.

O SORUYU DUYUNCA KAÇTI

Hazal Kaya'nın 'Kilolu kadın oyunculara başrol verilmiyor' açıklaması hatırlatılan Aras Bulut İynemli, bu soruyu cevapsız bırakarak arabasına binip evinin yolunu tuttu.

Oyuncu Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya'nın başrol çıkışıyla ilgili soruyu yanıtsız bıraktı
Oyuncu Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya'nın başrol çıkışıyla ilgili soruyu yanıtsız bıraktı

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Oyuncu Aras Bulut İynemli, Hazal Kaya'nın başrol çıkışıyla ilgili soruyu yanıtsız bıraktı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti