Defne Samyeli'nin erkek kardeşiyle paylaşımına beğeni yağdı - Son Dakika

Defne Samyeli'nin erkek kardeşiyle paylaşımına beğeni yağdı

22.11.2019 14:29

Cem Yılmaz'la ilişkisini bitiren Defne Samyeli, erkek kardeşi Sühan Samyeli ile olan fotoğrafını paylaştı. Samyeli kardeşlerin fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan ilişkisine nokta koyan sunucu ve şarkıcı Defne Samyeli, sosyal medya hesabından aile paylaşımlarına ağırlık verdi. Samyeli'nin kendisine çok benzeyen erkek kardeşiyle olan fotoğrafı Instagram'da gündem oldu.

KIZININ DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞTI

Geçtiğimiz gün büyük kızı Deren Talu'nun doğum gününü "Benim canım kızım, iyi ki doğmuşsun. Yıllar ne çabuk geçmiş, inanamıyorum. Bebeğim, eğlencede ve dertlerde en yakın arkadaşım, bir tanem. Çok şahane yılların olsun, ve hep birlikte olalım" notuyla kutlayan Defne Samyeli, bugün de erkek kardeşi ile duygusal paylaşım yaptı.

ERKEK KARDEŞİ İLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sühan Samyeli'nin sayfasından "Bir kardeşi olmalı insanın... Hem de en iyisinden... " notuyla paylaştığı kareyi Defne Samyeli de aynı notla kendi sayfasında paylaştı. Takipçileri tarafından anında binlerce beğeni alan Samyeli kardeşlerin birbirine olan benzerliği ise dikkat çekti.

Defne Samyeli'nin erkek kardeşiyle paylaşımına beğeni yağdı

Son Dakika Magazin Defne Samyeli'nin erkek kardeşiyle paylaşımına beğeni yağdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Damat, yol kenarında tekme tokat gelini dövdü! O anlar kamerada İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi inşaatında yangın çıktı Kanserden hayatını kaybeden spor spikeri Dilay Kemer, son yolculuğuna uğurlandı Fırsatçı her yerde aynı! Deprem sonrası İzmir'de ev kiraları arttı Medya sektöründe çalışan genç kadın, evinde çıkan doğal gaz patlaması sonucu yaşamını yitirdi Köpeğe çarpmamak için canını hiçe saydı, aracıyla defalarca takla attı 4 kişilik ailenin cansız bedenlerini çıkarırken gözyaşlarına hakim olamadı Şizofren katil zanlısı, yaşlı adamın başını ve cinsel organını kesip okul bahçesine attı