Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınına katılarak kalp emojisi gönderdi - Son Dakika

Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınına katılarak kalp emojisi gönderdi

15.01.2021 16:44

Gözlerden uzak bir şekilde yaşadıkları aşklarını artık gizlemeyen Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti magazin gündeminden düşmüyor. Oğuzhan Koç'un Instagram hesabından yaptığı canlı yayına katılan Özdemir, sevgilisine kalp emojisi gönderdi. Oğuzhan Koç ise ufak bir şaşkınlık yaşadıktan sonra aşkına el sallamayı ihmal etmedi.

Yeni yılın ilk günlerinde ortaya çıkan aşklarını artık gizlemeyen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç magazin gündeminden düşmüyor. Son olarak birlikte yaptıkları paylaşım ile aşklarını ilan eden Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftinden Özdemir, sevgilisinin canlı yayınına katılarak sürpriz yaptı.

Sevgilisi Demet Özdemir'in kalp emojisini gören sevgilisi Oğuzhan Koç, ufak bir şaşkınlık yaşadıktan sonra "Demet Özdemir yazdı" dedi ve aşkına el sallamayı ihmal etmedi.

FOTOĞRAFLARI ÇEKİLİNCE İLİŞKİLERİNİ İTİRAF ETMİŞLERDİ

Yeni yılı Alaçatı'daki bir otelde karşılayan çift, fotoğrafları çekilince ilişkilerini itiraf etmek zorunda kalmıştı. Özdemir, "Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. 'Yeni yılın aşk bombası' dersiniz artık" ifadelerini kullanmış; Oğuzhan Koç ise Instagram hesabından yaptığı açıklamayla ilişki yaşadıklarını doğrulamıştı.

Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınına katılarak kalp emojisi gönderdi

Açıklama yapmıştı 35 yaşındaki şarkıcı, "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz" açıklamasını yapmıştı.

BULUŞMA ÇÖZÜMÜ

Öte yandan Arnavutköy'de yer alan ve Ozan Doğulu'nun sahibi olduğu stüdyoyu uzun süreliğine kiralayan Oğuzhan Koç, burada yeni şarkılara imza atmak için çalışmaya koyuldu. 35 yaşındaki şarkıcı, stüdyo dışındaki zamanını 28 yaşındaki sevgilisi Demet Özdemir'e ayırıyor. Yeni aşıkların görüntülenmemek için evde buluştukları öğrenildi.

Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınına katılarak kalp emojisi gönderdi

Son Dakika Magazin Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç'un canlı yayınına katılarak kalp emojisi gönderdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • mert: Oğuzhan hayatta en başarılı işi yapmışssın bu güzel kızı kapmışssın tebrik ederim kimsin ne kadar ünlüsün ne yer ne içersin hiç önemi yok hayatının milli piyangosu nu yakalamışssın elbette değerini bilirsen.vakit kaybetme hemen evlen , eğlenilecek kız değil evlenilecek kız. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü Liselerde yüz yüze sınavlar, 8 Mart'tan itibaren yapılacak Rıdvan Dilmen'den çarpıcı iddia: Alanyaspor, Çağdaş Atan'ın görevine son vermeyi düşünüyor Sevgilisini kaldıkları otel odasında boğazından ve başından bıçaklayarak öldürdü Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin açılışında iki eksik bulup Bakan'ı uyardı Mehmet Ali Erbil'den "Ekranlara geri dönecek misiniz?" sorusuna yürek burkan cevap Safranbolu'da heyecan yaratan keşif! 2 bin 500 yıllık gizli geçit bulundu