Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum - Son Dakika

Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum

12.05.2020 11:06
Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum, System.String[]

"Kanal D Haber, Türkiye'de ulusal kanalların ana haberleri arasında en önde gelen haber bülteni; geçmişte de böyleydi" diyen Deniz Bayramoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Kanal D Haber'in bir geleneği var. Durduğu yer belli. Bir haberci, bir haber sunucusu için adeta kutup yıldızı.

"Kanal D Haber, Türkiye'de ulusal kanalların ana haberleri arasında en önde gelen haber bülteni; geçmişte de böyleydi" diyen Deniz Bayramoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Kanal D Haber'in bir geleneği var. Durduğu yer belli. Bir haberci, bir haber sunucusu için adeta kutup yıldızı. Türkiye'nin en değerli habercileri bu koltukta haber sundu. Bugüne kadar bu koltuğa oturmuş büyük gazetecilerin, televizyoncuların inşa ettikleri büyük geleneğin sorumluluğunu tüm ağırlığıyla omuzlarımda taşıyorum. Umarım Türk halkının güvenine, sevgisine ve teveccühüne mazhar olabilirim. "

Kanal D Ana Haber, Deniz Bayramoğlu'nun sunumuyla hafta içi her akşam saat 19.00'da Kanal D'de!

Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Deniz Bayramoğlu: Büyük geleneğin sorumluluğunu omuzlarımda taşıyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Hırsızlık yaparken suçüstü yakalanan şüphelinin pişkinliği pes dedirtti: Seni polise şikayet edeceğim Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı