Son Dakika Haberleri: Depresyona giren Merve Boluğur, arkadaşlarıyla stres attı

Depresyona giren Merve Boluğur, arkadaşlarıyla stres attı

5 gün önce

Sosyal medya hesaplarından tüm dostlarını silen oyuncu Merve Boluğur, bir arkadaşının doğum gününde kurtlarını döktü.

Şarkıcı Murat Dalkılıç'la 2015 yılında nikah masasına oturan ve iki yıl sonra boşanan Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yakından tanıdığı herkesi silmesiyle gündeme gelmişti. Bu hareketinden sonra hayranları tarafından "Travmayı atlatamadı" yorumları yapılan güzel oyuncu, arkadaşının doğum gününde doyasıya eğlendi.

Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan Boluğur bir ara kendine ait kozmetik markası çıkararak güzellik sektörüne adım atmıştı. Ancak oradan da istediğini alamadığı iddia edilen Boluğur'un iş ve özel yaşamındaki mutsuzluk nedeniyle zor zamanlar geçirdiği konuşulmaya başlanmıştı.

EFKAR DAĞITTI

Güzel oyuncu önceki gün bir mekanda efkar dağıttı. Ünlü dostlarının çoğunu hayatından çıkaran oyuncu kalan dostlarıyla verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı.

Depresyona giren Merve Boluğur, arkadaşlarıyla stres attı
Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 08:08 

YORUMLAR (7)


Son Dakika

Çorba içerken video paylaşan Şahan Gökbakar'dan manidar gönderme: Düşenin dostu olmuyormuş
2 çocuk annesi kadının şüpheli ölümü: Olay günü yaptığı paylaşım ortaya çıktı 10 yıl sonra ekranlara Doktor Ela olarak tekrar dönüş yapan Yasemin Özilhan ilk kez konuştu İbrahim Tatlıses eski eşi Ayşegül Yıldız'a "Dolandırıcı" diyen bir kadına sosyal medya üzerinden gözdağı verdi