Son Dakika Haberleri: Dha Dış - Milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa Önünde Gözaltına Alındı

Dha Dış - Milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa Önünde Gözaltına Alındı

8 gün önce

Dha DIŞ - Milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa önünde gözaltına alındıFilistin (DHA) ? Hollanda DENK Partisi lideri ve milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa önünde İsrail güvenlik kuvvetleri tarafından gözaltına alındı.

Dha DIŞ - Milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa önünde gözaltına alındı

Filistin (DHA) ? Hollanda DENK Partisi lideri ve milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa önünde İsrail güvenlik kuvvetleri tarafından gözaltına alındı.

Hollanda basınında yer alan haberlere göre Hollanda DENK Partisi lideri ve milletvekili Tunahan Kuzu, Kudüs'te Cuma namazı için gittiği Mescid'i Aksa önünde elinde Filistin bayrağı taşıdığı sırada İsrail güvenlik kuvvetleri tarafından gözaltına alındı. Hollanda Büyükelçiliğinden yapılan açıklamaya göre, Kuzu'nun bir saat içinde serbest bırakıldığı ve yanında bulunan 3 DENK parti mensubunun da gözaltına alınıp, serbest bırakıldığı belirtildi.

Bir parti temsilcisinin Tel Aviv'de bulunan Hollanda Büyükelçiliği'nde olduğu belirtilen haberlerde, ayrıca, İsrail polisinin Kuzu'yu gözaltına aldığını inkar ettiğini ve sadece Filistin bayrağı taşıdığı için Kuzu'nun durdurulduğunu iddia ettiği bilgisi yer aldı.

DENK Partisi yetkililerinin basında yer alan açıklamasında, Kuzu'nun iş seyahatinde olduğu belirtildi.
Dha Dış - Milletvekili Tunahan Kuzu, Mescid'i Aksa Önünde Gözaltına Alındı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 02:12 Kaynak: DHAEski Eşini Ağzını Bantladıktan Sonra Öldüren Cani Adam, Mezarlıkta Yakalandı 7 Yıl Önce Boşandığı Eşini Öldürüp Duvarına "Bunu Siz İstediniz" Yazdı Suriyeli sığınmacının "Kafa Kesmek İstiyorum" Sözleri Büyük Tepki Çekti İşsizlik Ödeneği ile Kısa Çalışma Ödeneği Ödemeleri 31 Mayıs'ta Yapılacak