Yeni Evlenen Adam, Düğününe Gelmeyenleri Mahkemeye Verecek - Son Dakika

Yeni Evlenen Adam, Düğününe Gelmeyenleri Mahkemeye Verecek

28.03.2017 09:11
Yeni Evlenen Adam, Düğününe Gelmeyenleri Mahkemeye Verecek, System.String[]

Azerbaycan'da yeni evlenen bir adam, davetli oldukları halde düğününe gelmeyenlere dava açmaya hazırlanıyor.

Azerbaycan'da yeni evli bir adamın, düğününe davet ettiği misafirlerinin düğüne katılım sağlamaması üzerine dava açma hazırlığında olduğu ortaya çıktı.

MAHKEMEYE BAŞVURMAYA HAZIRLANIYOR

Azerbaycan'da sıra dışı bir mahkeme sürecinin başlayabileceğini belirten Vesti.Az haber ajansı, "Avukat Vügar Seferli'nin yaptığı açıklamaya göre, ismini vermek istemeyen bir vatandaş, davet edildikleri halde düğününe gelmeyen kişilere karşı mahkemede dava açmak istediğini söyledi." açıklamasını yaptı.

'DÜĞÜNLERE İŞ GÖZÜYLE BAKIYORLAR'

Haberde, böyle bir talebi karşılamanın gerçekçi olmadığı kaydedilirken avukat Seferli, "Şunu kabul etmemiz gerekir ki, son zamanlarda Azerbaycan'da düğünlere bir nevi iş gözüyle bakanların sayısı giderek artıyor." dedi.

(Kaynak: Sputniknews)

Yeni Evlenen Adam, Düğününe Gelmeyenleri Mahkemeye Verecek
Yeni Evlenen Adam, Düğününe Gelmeyenleri Mahkemeye Verecek

Son Dakika Dünya Yeni Evlenen Adam, Düğününe Gelmeyenleri Mahkemeye Verecek - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam başlıyor! İşte tüm detaylar 1,5 yaşındaki çocuğuna alkol kullandırıldığı iddia edilen annenin ifadesi ortaya çıktı: Kuzenim tarafından çekilmiş Bu yıl Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nda engelli bir asgari ücretli de yer alacak "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Daimler, korona nedeniyle çalışanlarına toplamda 160 milyon euro ikramiye verecek Görüntüler büyük tartışma yaratacak! Bir markaya ait şekerleme ürünlerini evde çıplak elle doldurdu Ahmet Çakar, canlı yayında Rıdvan Dilmen'i bombaladı: Kimsin lan sen? Annesini, "Seni hangi silahla öldüreyim?" diyerek tehdit eden üvey babasını pompalıyla vurdu