“Enerji tasarrufu ile 7 milyar dolar kazanılabilir” - Son Dakika

“Enerji tasarrufu ile 7 milyar dolar kazanılabilir”

26.06.2019 14:28
“Enerji tasarrufu ile 7 milyar dolar kazanılabilir”, System.String[]

Makine Yüksek Mühendisi Escon Enerji Genel Müdürü Onur Ünlü, Türkiye'de sanayinin enerjinin yüzde 32.5'ini tükettiğini ifade ederek, "Bizim sanayimiz orta yaşlı bir sanayi tasarruf potansiyelimiz yüzde 8 ile 44 arasında.

Makine Yüksek Mühendisi Escon Enerji Genel Müdürü Onur Ünlü, Türkiye'de sanayinin enerjinin yüzde 32.5'ini tükettiğini ifade ederek, "Bizim sanayimiz orta yaşlı bir sanayi tasarruf potansiyelimiz yüzde 8 ile 44 arasında. Bu da yaklaşık 7 milyar dolar yapıyor" dedi.

“Enerji tasarrufu ile 7 milyar dolar kazanılabilir”

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi “Enerji tasarrufu ile 7 milyar dolar kazanılabilir” - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?