Son Dakika Haberleri: Erzurumlular Derneğinde İstişare Toplantısı

Erzurumlular Derneğinde İstişare Toplantısı

3 ay önce

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesindeki Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğince, istişare toplantısı yapıldı.

Erzurumlular Derneğinde İstişare Toplantısı, System.String[]
Kocaeli'nin Karamürsel ilçesindeki Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğince, istişare toplantısı yapıldı.

Dernek binasında düzenlenen toplantıya, Karamürsel Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Salih Fidan, yönetim kurulu üyeleri ve Karamürsel'deki esnaf ile iş adamları katıldı.


Toplantıda konuşma yapan Fidan, amaçlarının herkese en güzel hizmeti sunmak olduğunu belirtti.

Fidan, şunları kaydetti:

"Derneğimiz tüm siyasi partilere aynı mesafededir. Tek bir ortak kimliğimiz vardır. O da tek vatan, tek bayrak, tek millet. Derneğimizde her siyasi partiden arkadaşlarımız var. Kimin ne fikri, siyasi görüşü olursa olsun, burası hemşehri derneği. Erzurum değerleri ile yoğrulmuş olan herkesime kapımız açıktır. Burada siyasi parti destekler gibi bir algı oluşmayacaktır. Ayrıca derneğimize sırf Erzurumlular gelecek diye bir kaide yok. Derneğimize tüm ilçemizin vatandaşları katılabilir. Herkese kapımız açıktır."Cenazesine Kimsenin Katılmadığı Annesini, Bisikletiyle 5 Kilometre Taşıyıp Defnetti Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Gündeme Gelen Lise Öğrencisi Cinayetinin Detayları Ağızları Açık Bıraktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fazıl Say'ın Konserine Katıldı