Eski Beyaz Saray Doktoru itiraf etti: Trump'ın yemeğine gizlice karnabahar karıştırıyorduk - Son Dakika

Eski Beyaz Saray Doktoru itiraf etti: Trump'ın yemeğine gizlice karnabahar karıştırıyorduk

2 ay önce

Son olarak Donald Trump'la çalıştıktan sonra emekli olan Beyaz Saray Doktoru Ronny Jackson, Trump'ın sağlıklı beslenseydi 200 yaşına kadar yaşayabileceğini söyledi. Jackson ayrıca Trump'ın sağlıklı beslenmesi için patates püresine gizlice karnabahar karıştırdıklarını da ifade etti.

Beyaz Saray'dan geçtiğimiz aralık ayında emekli olan Doktor Ronny Jackson, ABD Başkanı Donald Trump'ın sağlıklı beslenmesini sağlamak adına yediği patates pürelerine gizlice karnabahar karıştıklarını açıkladı.

Fast food düşkünlüğü ve golf dışında spor yapmaması ile bilinen Donald Trump'ın Beyaz Saray'da yediği yemeklere katılan maddeleri Beyaz Saray'ın eski doktoru Ronny Jackson anlattı.

EGZERSİZ BİSİKLETİNİ KULLANMIYOR

Jackson, ABD Başkanı Trump'ın vücut kitle endeksine göre; "fazla kilolu" sınıfında olduğunu belirtti. Doktor Ronny Jackson, Beyaz Saray'a egzersiz bisikleti aldıklarını ancak Trump'ın bu bisikleti pek kullanmadığını söyledi.

PÜRENİN İÇİNE KARNABAHAR

Trump'ın sağlıklı beslenmesi için yaptıklarını da anlatan eski Beyaz Saray Doktoru, patates püresinin içine karnabahar karıştırdıklarını ve dondurmaları Beyaz Saray'da ortalıktan kaldırdıklarını adeta itiraf etti.

"HARİKA GENLERE SAHİP"

Doktor Ronny Jackson geçtiğimiz yıllarda, Trump'ın rutin sağlık kontrollerinin ardından yaptığı açıklamada "Genel sağlığı harika. Başkan'a son 20 yılda daha sağlıklı beslenseydi 200 yaşına kadar yaşayabileceğini söyledim. Buna genetik denir. Bazı insanlar harika genlere sahiptir" ifadelerini kullanmıştı.

Eski Beyaz Saray Doktoru itiraf etti: Trump'ın yemeğine gizlice karnabahar karıştırıyorduk

YORUMLAR


Son Dakika

18 yaş altı çocukların ve 60 yaş üzerinin sokağa çıkması yasaklanacak
Rusya'yı koronavirüs vakalarını saklamakla suçlayan sendika başkanı görevden alındı Kiralara yapılacak zam oranı belli oldu! İşte kiraya göre fiyat artışı