Son Dakika Haberleri: Eski Kedicik Beril Koncagül, Adnan Oktar'ın Yanında Geçen Kabus Dolu 9 Yılı Anlattı

Eski Kedicik Beril Koncagül, Adnan Oktar'ın Yanında Geçen Kabus Dolu 9 Yılı Anlattı

5 gün önce

Adnan Oktar'a yapılan operasyon kapsamında tutuklanan ve pişmanlık yasasından yararlanıp hapisten çıkan Beril Koncagül, yaşadığı 9 yıllık esareti anlattı.

Adnan Oktar ve grubuna yapılan operasyonda tutuklanan ve pişmanlık yasasından faydalanıp çıkan Beril Koncagül, yaşadığı 9 yıllık esareti Buket Aydın ile Kanal D Ana Haber'e anlattı.

"ÖZGÜRLÜĞÜM CEZAEVİNDE BAŞLADI"

O yılları robot gibiydim diye tanımlayan Koncagül birçok çarpıcı gerçeği açıkladı. "Bu adamın dışarı çıkmaması gerekiyor. Hem dövüyor, saçından tutup yerlerde sürüklüyor. Böyle küfür, böyle hakaret duymadınız" diyen Beril Koncagül şoke edici detayları anlattı. İstismara uğradığını, dayak yediğini söyleyen Koncagül, "Benim ilk özgürlüğüm cezaevinde başladı" dedi. Tekrardan yaşadığını hisseden ve hapishaneden çıkar çıkmaz vapura bindiğini söyleyen Koncagül, "İltifatlar, gülmeler bunların hepsi planlı." ifadelerini kullandı. 5 kez kaçmayı denediğini de ifade eden Koncagül, Adnan Oktar'ın cezaevinden çıkmak için her şeyi yapabileceğini söyledi.
MİT ve Emniyet'ten Ortak Operasyon! Kırmızı Bültenle Aranan 2 Terörist Yakalandı Terör Örgütüne Ağır Darbe! 735 Şüpheli Gözaltında

Bomba İddia: Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kaldırılıyor Demet Akalın'dan Survivor Yorumu: Acun Delirdi